KERN stavební firma s.r.o.


Krnovská 36/62, Opava 746 01

KERN stavební firma s.r.o. se zabývá výstavbou rodinných domů, rekonstrukcemi, bytovou a občanskou výstavbou, nástavbami, úpravami interiérů či rekonstrukcemi fasád. Dále naši zákazníci mohou využít prodejnu stavebního materiálu, která je svým sortimentem zaměřena na suchou výstavbu. V sortimentu naleznete především sádrokartony, tmely, lepidla, barvy a také omítkové směsi. Sídlíme na adrese Krnovská 36/62, Opava.

Stavební činnost, výstavba:
- rodinné domy na klíč
- bytová výstavba
- občanská výstavba
- nástavby
- rekonstrukce
- zateplování
- stavební úpravy interiérů
- návrhy a montáže krbů.

Služby:
- projekční a inženýrská činnost.

Prodej:
- stavebniny, stavební materiál
- zateplovací systémy
- sádrokarton, sádrokartonu
- lepidla, tmely, barvy
- šlechtěné omítkové směsi.
Adresa Vrchní 30, tel.: 553 654 119

Chystáte se stavět, rekonstruovat nebo zateplovat? A hledáte spolehlivou stavební firmu? Pak neváhejte využít služeb společnosti KERN stavební firma s.r.o. Zaručujeme profesionální a kvalitní přístup ke každé zakázce.

IČ: 26854473
DIČ: CZ26854473
Okres: Opava
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Peter Kern

Telefon:
+420 553 628 888
+420 777 626 010

Fax:
+420 553 628 888

Email:
peter.kern@kernstavby.cz

Web:
http://www.kernstavby.cz

Kontaktní osoby:

Peter Kern
funkce: jednatel


GPS: 49°56′35.74″ N, 17°53′32.46″ E

QR kód firmy KERN stavební firma s.r.o.

Bentonitové těsnící systémy nové generace
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Zateplování domů a jejich rekonstrukce

M-Stavby, s.r.o.

Zateplování domů a jejich rekonstrukce

Rozhodli jste se provést rekonstrukci domu či jeho zateplení? Jde o komplexní úkon, vyžadující odborníky z mnoha oblastí. Společnost M-stavby, s.r.o. se zabývá výstavbou nových domů, bohaté zkušenosti má však i v oblasti provádění rekonstrukcí a zateplování. Disponuje řadou řemeslníků z různých oborů, díky čemuž poskytuje komplexní služby.


Dveře, kování i kliky - pohodový výběr v 2.patře vzorkovny Praha 6

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.

Dveře, kování i kliky - pohodový výběr v 2.patře vzorkovny Praha 6

Dveře vytváří první dojem při vstupu do jakékoliv budovy či bytu a jsou jedním z nejdůležitějších designových prvků všech interiérů. Výběr dveří a příslušenství by proto neměl být podceňován a měla by mu být věnována patřičná pozornost. Pokud chcete, aby Vás těšil a bavil, doporučujeme Vám navštívit vzorkovnu společnosti ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. na Praze 6, kde je dveřím věnováno celé 2.patro, v němž si je můžete v pohodovém prostředí prohlédnout a zároveň získat odborné informace a poradenské služby od vyškoleného personálu!


Developerská činnost

HAVAX a.s.

Developerská činnost

Developerská činnost zahrnuje různá odvětví a to nejenom stavební, ale také mnohé další úpravy domů a bytů. Často je spojená se stavebními zakázkami, takže se můžete setkat s vybudováním rodinných staveb a průmyslových objektů, ale také se zateplením, provedením sanačních systémů, rekonstrukcí budov a s dalšími pracemi.


Eshop - stavební chemie

BETOSAN s.r.o.

Eshop - stavební chemie

Největší tuzemský výrobce stavební chemie, společnost BETOSAN s.r.o., představuje vlastní eshop. V tomto eshopu najdete veškerou stavební chemii. Nyní můžete nakupovat z pohodlí svého domova nebo přímo z firmy! Široký sortiment zboží máme skladem a ihned k odběru. Stačí si zadat objednávku a my co nejrychleji vaši zakázku vyřídíme!