Ing. Daniel Kozel, DK1
Stavebniny DK1


Štěpánkovická 27, Kravaře 747 21
Stavební činnost.
Stavby na klíč.
Rodinné domy na klíč.
Nízkoenergetické rodinné domy na klíč.
Podkroví.
Půdní vestavby, nástavby.
Dodávka a montáž schodišť.
Inženýrská činnost.
Projekce, projektování, projektová dokumentace:
- stavební
- rodinné domy
- průmyslové, zemědělské stavby
- obytné, průmyslové zóny.
Zateplování objektů.
Sádrokartonové konstrukce.
Střešní okna VELUX.
Fasádní systémy.
Fasádní cihelné pásky IZOFLEX.
Montované fasády.
Skladování stavební suti.
Svoz kontejnery.
Drobný prodej kameniva a písku.
Prodej recyklované suti, recyklované kamenivo.
Pronájem třídící linky.
Zemní práce - nakladač.

Velkoobchod, maloobchod, prodej:

- plastové obklady INOUTIC/DECEUNINCK
- parapety plastové, dřevotřískové, hliníkové
- terasy, terasové palubky TWINSON
- ploty, pletiva
- kanalizační systémy
- zdící materialy :
- YTONG, POROTHERM, POROBETON, PRESBETON
- tepelně izolační materiály :
- ISOVER, ROCKWOOL, KNAUF, BACHL
- sádrokarton KNAUF
- omítkoviny
- stavební chemie
- prostředky na ošetření dřeva BOCHEMIT
- stavební pouzdra JAP pro posuvné dveře
- stahovací půdní schody
- střešní okna VELUX
- podstřešní fólie:
- difuzní
- parozábrany
- polykarbonátové desky
- plastové střešní vlnovky
- vlnitý sklolaminát
- plexisklo
- dřevoštěpkové desky OSB.
- lehké keramické kamenivo LIAPOR
- okrasné kamenivo
- drobné kamenivo
- uhlí volně ložené
- pytlované
- palivové dříví
- brikety (rašelinové, dřevěné)
- městský mobiliář - lavičky, info tabule.

Kontaktní místo pro zájemce o výstavbu RD na klíč:

Štěpánkovická 27
747 21 Kravaře
mobil: 777 767 047
e-mail: rodinnedomy@dk1.cz

Návrhy a realizace:

- schodišť
- střešní okna VELUX
- zastíňovací doplňky VELUX
- plastové parapety a obklady INOUTIC/DECEUNINCK.

ESHOP
https://www.stavebninydk1.cz

Stavebniny Kravaře

Tel.: 553672228
fax.: 553672220

Pracovní doba
Po - Pá 7 - 17
So 7 - 11.30.

Další produkty a služby
  • výrobky z umělého kamene, žulové valouny, štěrky a drtě, betonové směsi, cementárna výroba cementu
  • plastová okna, plastové dveře, plastové posuvné dveře, plastové vstupní dveře, zasklení balkonů plastovými okny
  • stavební suti, služby fekálními vozy, zpracování železného šrotu, nakládání s nebezpečnými odpady
  • projekty rodinných domů, projektová dokumentace, projekční kanceláře, projekce a stavební dozor

Autoskla Roman Brázda

Související články
Luxusní rodinný dům nemusí být jen snem

SPING STAV spol.s r.o.

Luxusní rodinný dům nemusí být jen snem

Chcete postavit krásný a funkční rodinný dům, ve kterém budete šťastní? Představujete si luxusní dům v prvotřídní kvalitě za přijatelnou cenu? Pokud ano, pak jistě hledáte někoho, kdo vaši představu zrealizuje. Stavba rodinných domů na klíč je již po dlouhou řadu let hlavní prioritou pro společnost SPING STAV, která vám postaví luxusní rodinný dům přesně podle vašich představ.


Jemnozrnné stěrky na povrchové úpravy betonu od českého výrobce

PREMIX servis, spol. s r.o.

Jemnozrnné stěrky na povrchové úpravy betonu od českého výrobce

Řešíte povrchovou úpravu betonu z důvodu estetiky nebo kvůli přípravě kontaktní plochy pro další vrstvu? Potřebujete zahladit drobné nedokonalosti povrchu monolitu po odbednění? Chcete přitom použít materiál, který bude i v tenké vrstvě na povrchu spolehlivě držet za různých podmínek prostředí? A který nebude barevně odlišný od podkladního betonu? Nabízíme vše výše uvedené – tuzemský specialista na složitější maltové produkty, vč. jemnozrnných stěrek na povrchové úpravy betonu fi. PREMIX servis, spol. s r.o. Obraťte se na nás, jsme tu pro Vás!


O kovový odpad, staré autobaterie i celé autovraky se postará firma TROJEK

Trojek, a.s.

O kovový odpad, staré autobaterie i celé autovraky se postará firma TROJEK

Máte kovový odpad, se kterým si nevíte rady? Potřebujete bezpečně zlikvidovat starou autobaterii nebo autovrak, případně zajistit demolici staré stavby? Od toho je tu firma TROJEK, a.s.! Poskytujeme kompletní servis díky nejvyšší technické vybavenosti v České republice.


Zemní práce a autodoprava Mladá Boleslav

Zempra MB s. r. o.

Zemní práce a autodoprava Mladá Boleslav

Firma Zempra MB s.r.o, působí v Mladé Boleslavi. K dispozici mají široký vozový park. Zaručí vám přesné a perfektní výkopové práce, zemní práce, inženýrské sítě nebo odvoz odpadu. Jejich působiště spadá i na další města Středočeského kraje. V dnešní době se nezaměřují jenom na samotné výkopové a zemní práce, ale mezi jejich služby patří také demolice budov, usazování skruží a šachet, pokládka dlažby, hutnění materiálu, recyklace betonů a mnoho dalšího.


Další produkty a služby
Prodej, e-shop stavebního materiálu, stavebniny Opava

Prodej, e-shop stavebního materiálu, stavebniny Opava

Stavebniny DK1 Kravaře - prodej stavebního materiálu: - tepelná, izolační, zvuková izolace - střešní okna VELUX - stahovací schodiště - schody - stavební pouzdra J.A.P. pro posuvné dveře - plastové parapety - plastové obklady - stavební chemie - hasící přístroje - nářadí - nopové fólie - ochranné pracovní pomůcky - OSB desky - silikony, tmely, lepidla - plastová okna - podlahové desky - revizní dvířka - vanová dvířka - YTONG - POROTHERM - žebříky - zednické nářadí (lešenářské stojany, lopaty, košťata, rašple, pilníky, síta, upínací gumy, račny, kladiva, hladítka, gumové palice) - retardéry - zpomalovací prahy - zábradlí - oplocení, ploty - stojany na kola - mobiliáře - bazénová chemie - popelnice - kompostéry - zahradní nářadí - plachty - sítě - halogenové reflektory - poštovní schránky - umělý trávník - zahradní příslušenství.


Výstavba nízkoenergetické, rodinné domy na klíč Opava, Ostrava

Výstavba nízkoenergetické, rodinné domy na klíč Opava, Ostrava

Nabízíme komplexní služby v oblasti bydlení a výstavby rodinných domů: - projektová příprava - vyřizování stavebního povolení - realizace vlastní stavby - kolaudace, kolaudační řízení - lhůta 9 až 12 měsíců - od projektu až po samotné nastěhování do domu. Nízkoenergetické, nízkonákladové rodinné domy Smart, bezbariérové řešení: - základní typ - obdélníkový půdorys, vhodné pro rodiny s dětmi - základní typ rozšířený o garáž - základní typ rozšířený o přístřešek pro 1 nebo 2 vozidla - základní typ podsklepený - vhodný pro nerovný terén, ve svahu, podlaží navíc, suterén je vhodný pro garáž, dílnu, malou provozovnu. Rodinné domy - bungalovy: - jednopodlažní - bezbariérový vstup, určeno pro seniory a tělesně postižené - s garáží pro 1 nebo 2 vozidla - jednopatrové přízemní domy - s přístřeškem pro auto. Individuální domy - dle náročnějších požadavků klienta. Řadové domy Bolatice. Stavíme domy netypové, na základě individuálních nároků klientů!


Obklady fasád

Obklady fasád

Obklady fasád - obkladové pásky Izoflex - obklady fasád Deceuninck - Murvinyl - obklady fasád Plastivan - dekorativní omítky - odvětrávané fasády


Doplňky Velux

Doplňky Velux

Doplňky Velux - zcela zatemňující roleta - plisová roleta - zcela zatemňující a plisová roleta - zastiňující roleta - lamelová žaluzie - venkovní markýza - předokenní roleta - síť proti hmyzu


Půdní schody J.A.P.

Půdní schody J.A.P.

Půdní schody J.A.P. - obyčejné - protipožární - zateplené - vertikál - pouze víko a to zateplené a protipožární


Stavební pouzdra J.A.P.

Stavební pouzdra J.A.P.

Stavební pouzdra J.A.P. - standard - komfort - unibox - parallel


Parapety

Parapety

Parapety : 1. vnitřní - plastové Deceuninck - dřevotříslové 2 .venkovní - tažený hliník 3. univerzální - z tvrzené pěny


Prodej dřeva a uhlí Opava

Prodej dřeva a uhlí Opava

UHLÍ VOLNĚ LOŽENÉ frakce (mm) Černé uhlí - ořech 30 - 50 Hnědé uhlí - kostka Hnědé uhlí - kostka 40 - 80 40 - 100 Hnědouhelné brikety 7 Koks 25 - 40 UHLÍ PYTLOVANÉ frakce (mm) Černé uhlí - ořech (pytel= 35 kg) 25 - 60 Hnědé uhlí - kostka (pytel= 35 kg) 40 - 80 Koks - ořech (pytel= 25 kg) 25 - 40 PALIVOVÉ DŘEVO Tvrdé dřevo - štípané paleta (1x1x1 m) Měkké dřevo - štípané SMRK paleta (1x1x1 m) BRIKETY Dřevěné brikety balení= 10kg (5x2kg) Rašelinové brikety balení= 12,5kg


Rodinné domy - individuální

Rodinné domy - individuální

Tyto typy domů jsou realizovány na základě náročnějších požadavků klienta. Naším cílem je postavit Váš dům a to formou kompletního servisu. Od přípravy projektu, přes vyřízení povolení ke stavbě, až po vlastní realizaci, kolaudaci a budoucí servis. Naše domy nejsou typové, respektujeme vždy přání a požadavky zákazníků. Od Vašeho rozhodnutí Vás k nastěhování do nového domu dělí 9 - 12 měsíců.Jak bude vypadat Váš domov, záleží jen na Vás. My Vám poskytujeme takové podmínky, aby jste jej vytvořili co nejsnadněji. Naše domy jsou nízkoenergetické. Ceny Vám stanovíme individuálně, protože Váš dům je jedinečný.


Rodinné domy - bungalovy

Rodinné domy - bungalovy

Představují jednoduché jednopodlažní domy obdélníkového půdorysu. Absence schodiště a bezbariérový vsup je předurčují pro seniory či občany se sníženou pohyblivostí. Menší obytná plocha a počet místností sebou přináší malé nároky na úklid. Naším cílem je postavit Váš dům a to formou kompletního servisu. Od přípravy projektu, přes vyřízení povolení ke stavbě, až po vlastní realizaci, kolaudaci a budoucí servis. Naše domy nejsou typové, respektujeme vždy přání a požadavky zákazníků. Od Vašeho rozhodnutí Vás k nastěhování do nového domu dělí 9 - 12 měsíců.Jak bude vypadat Váš domov, záleží jen na Vás. My Vám poskytujeme takové podmínky, aby jste jej vytvořili co nejsnadněji. Naše domy jsou nízkoenergetické. Ceny Vám stanovíme individuálně, protože Váš dům je jedinečný.


Rodinné domy - dvoupodlažní

Rodinné domy - dvoupodlažní

Tyto typy domů představují základní moduly našich staveb od kterých se odvíjejí jejich další rozšířené varianty. Domy mají obdélníkový půdorys. Předností našich domů je vysoký tepelný odpor obvodových konstrukcí, který je předpokladem pro nízké náklady na vytápění. Použité materiály a stavební konstrukce umožňují rychlou výstavbu a významně snižují nároky na údržbu. Tyto domy jsou vhodné pro mladé rodiny s dětmi. Naším cílem je postavit Váš dům a to formou kompletního servisu. Od přípravy projektu, přes vyřízení povolení ke stavbě, až po vlastní realizaci, kolaudaci a budoucí servis. Naše domy nejsou typové, respektujeme vždy přání a požadavky zákazníků. Od Vašeho rozhodnutí Vás k nastěhování do nového domu dělí 9 - 12 měsíců.Jak bude vypadat Váš domov, záleží jen na Vás. My Vám poskytujeme takové podmínky, aby jste jej vytvořili co nejsnadněji. Naše domy jsou nízkoenergetické. Ceny Vám stanovíme individuálně, protože Váš dům je jedinečný.


Projekční práce

Projekční práce

Projekční práce - rodinné a rekreační domy - bytové domy - stavby občanské vybavenosti - průmyslové a zemědělské stavby - inženýrské stavby - obytné a průmyslové zóny - zajištění vstupních podkladů pro vypracování projektové dokumentace (podmínky územního plánu, stávající infrastruktura) - předprojektová příprava (prověření možnosti zástavby pozemku) - dokumentace skutečného provedení stavby - záměr stávajícího a stavu pasportizace budov


Uhlí za loňské ceny + ostatní paliva; dřevo krbové, brikety

Uhlí za loňské ceny + ostatní paliva; dřevo krbové, brikety

Uhlí : černé, hnědé, koks - volně ložené i pytlované Dřevo : krbové - měkké, tvrdé Brikety: dřevěné, rašlinové


VELUX - Střešní okna a doplňky

VELUX - Střešní okna a doplňky

Výrobní sortiment společnosti tvoří různé typy střešních oken, světlovody, rolety, žaluzie a montážní doplňky a ovládací systémy včetně solárních. VELUX poskytuje rovněž řešení pro ploché střechy.


Stavební Pouzdro JAP

Stavební Pouzdro JAP

Pouzdra pro posuvné dveře Vám vyřeší problémy s nevhodným otevíráním dveří. Tyto dveře elegantně „zajíždějí do zdi“ a šetří místo, které by bylo nutné pro otevírání klasických dveří. Posuvné dveře navíc nevyžadují práh – jde tedy o bezbariérový vstup. Pouzdra jsou vhodná do příček zděných i sádrokartonových. Velikost pouzdra se volí dle šířky dveří – od 600 mm po 100 mm do 1200 mm.


Mobiliář turistických tras

Mobiliář turistických tras

Specializovaný obchod: - stavební materiál, stavebniny - interiérový i exteriérový systém - mnoho dalších produktů, volenými především pro jejich osvědčenou kvalitu prověřenou časem. Všechny naše produkty jsou Vám výsledkem dlouholetých zkušeností nabízeny srozumitelným způsobem a jednotlivé produkty jsou zde řazeny do přehledných monotématických podkategorií pro maximální pohodlí při nakupování.


Střešní okna VELUX

Střešní okna VELUX

S firmou VELUX spolupracujeme již 16 let. Jsme certifikovaní prodejci, montážníci a jsme pověření k provádění servisních služeb. Pokud volíte profesionalitu a vstřícný přístup, tak jsme tady pro Vás. Nabízíme prodej, montáž a servis střešních oken VELUX. Firma Velux vyhlásila akci na střešní okna VELUX, která probíhá do 31.10.2010. V rámci této akci získáte zpětně od firmy Velux slevu 10% na střešní okno a od našich stavebnin získáte ihned slevu 10%.


Twinson, terasové prkno - lamela

Twinson, terasové prkno - lamela

Lamely TWINSON vznikly spojením dvou na první pohled neslučitelných materálů - dřeva a PVC. Uchovaly si přírodní vzhled, jsou trvanlivé, odolné vůči parazitům, vodě a povětrnostním vlivům. Lamely neobsahují třísky, nekroutí se a na rozdíl od dřeva a nevyžadují konzervační nátěry. Lamely TWINSON ani za mokra nekloužou a proto se používají na terasy a okraje bazénů jak v interiéru tak v exteriéru. Lamely se dodávají v rozměru 28 x 140 mm a délce 6 m. Celkem nabízíme 8 odstínů.


Internetový obchod, e-shop - stavební materiál, stavebniny

Internetový obchod, e-shop - stavební materiál, stavebniny

Specializovaný obchod se stavebním materiálem, interiérovými i exteriérovými systémy, ale i s mnoha dalšími produkty volenými především pro jejich osvědčenou kvalitu prověřenou časem. Všechny naše produkty jsou Vám výsledkem dlouholetých zkušeností nabízeny srozumitelným způsobem a jednotlivé produkty jsou zde řazeny do přehledných monotématických podkategorií pro maximální pohodlí při nakupování. Samozřejmostí jsou nízké ceny, časté akční nabídky i slevové kupóny jako poděkování za věrnost našim stálým zákazníkům. Doprava při objednávce nad 3.000,- je u nás ZDARMA!!!