Levné volání v ČR i do zahraničí s tarify bez závazků

LAMA energy a.s.

Levné volání v ČR i do zahraničí s tarify bez závazků

LAMA energy a.s.
LAMA energie - levný plyn a elektřina do domácností i firem

Neutrácejte zbytečně vysoké částky za plyn a elektřinu, přejděte k LAMA energy a ušetřete. Díky částečné vlastní produkci elektřiny a těžbě plynu na Moravě garantujeme našim zákazníkům dlouhodobě nízké ceny, jaké nenajdou u žádného dodavatele v regionu. Domácnosti, podnikatelé i velkoodběratelé - naše energie jsou díky výhodným cenovým tarifům dostupné úplně všem.

Levný plyn pro domácnosti a firmy - LAMA energy a. s., Hradec nad Moravicí

Levné energie pro malé domácnosti i obrovské podniky

Nezáleží na tom, zda vlastníte malou domácnost nebo řídíte rozsáhlý podnik - se všemi našimi zákazníky jednáme vždy na rovinu a fér. Proto můžete vybírat z cenově výhodných tarifů, které uspokojí Vaše potřeby a zároveň nezruinují Váš rozpočet. Ať už si vyberete smlouvu na 3 roky s možností okamžitého odstoupení v případě navýšení nebo smlouvu na dobu neurčitou s tříměsíční výpovědní lhůtou, litovat rozhodně nebudete.

Levný plyn pro domácnosti a firmy


Elektřina a plyn za výhodné ceny díky vlastní produkci

Naše nízké ceny nejsou žádná kouzla - garantovat je totiž můžeme především díky využívání vlastních zdrojů. Částečnou nezávislost na výkyvech trhu nám tak zajišťuje vlastní těžba plynu na jižní Moravě i vlastní produkce elektřiny v ČR. Energie navíc umíme výhodně nakupovat na energetických burzách právě v obdobích, kdy jsou nejlevnější.

Dodávky plynu pro domácnosti s garancí nejnižší ceny v regionu


Nabídka elekřiny a plynu pro velkoodběratele ušitá přesně na míru

Naše nabídky elektřiny a plynu se samozřejmě nevyhýbají ani velkoodběratelům. Právě naopak, ať už jde o teplárny, nemocnice, továrny či jiné velké podniky, postaráme se o dodávky energií přizpůsobené na míru konkrétním potřebám. Výjimkou není ani kumulace odběrných míst v rámci společnosti či uzavření výhodných víceletých kontraktů.

Individuální nabídka levných energií pro velkoodběrateleLAMA energie - levný plyn a elektřina

LAMA energie - levný plyn a elektřina

LAMA energie - levný plyn a elektřina do domácností i firem

LAMA volání

LAMA volání

Virtuální operátor LAMA mobile pro výhodné a férové volání

DIGI TV

DIGI TV

Satelitní televizní vysílání DIGI TV přináší zábavu za výhodné ceny