Měření spotřeby tepla poměrovými indikátory, teplotními senzory na zdi Maddeo

Maddeo CZ s.r.o.

Měření spotřeby tepla poměrovými indikátory, teplotními senzory na zdi Maddeo

Měření spotřeby tepla lze dle vyhlášky měřit třemi způsoby, a to indikátory – měřiči tepla, které se instalují na radiátory, teplotními senzory instalovanými na zeď, kalorimetry s montáží na potrubí. Pražská společnost Maddeo CZ dodává a montuje nejen velmi přesné vodoměry, ale i spolehlivé měřiče tepla, kalorimetry s možností dálkových odečtů.

Pila Krnov, spol. s r.o.
Dřevěné bedny a obaly


Krásné Loučky 212, Krnov 794 01
Dřevěné kvalitní bedny a obaly pro přepravu a export jedině od společnosti Pila Krnov s.r.o.! Vyrábíme a dodáváme kvalitní dřevěné přepravní obaly nejen na stroje a výrobky, ale také pro zámořskou a leteckou přepravu. Mezi přepravními obaly najdete také rámové bedny vyplněné vodě-odolnou překližkou nebo jiným materiálem.

Naše firma dodává své výrobky po celém Moravskoslezském kraji, zejména pak v oblasti Opava, Ostrava, Krnov, Bruntál a Jeseník, kde má řadu spokojených zákazníků.

Kvalitní dřevěné obaly dodáváme v těchto základních provedeních:
- celodřevěné přepravní bedny
- rámové bedny s výplní z vodovzdorné překližky nebo jiného velkoplošného materiálu
- dřevěné palety a latění
- dřevěné palety (poloklece a dřevěné klece)
- přepravní bedny pro nebezpečné zboží IBC
- paletové ohrádky.

Všechny tyto výrobky byly vystaveny náročným testům ve Státní zkušebně. Máme také dlouholeté a bohaté zkušenosti se zakázkovou výrobou dřevěných obalových materiálu, které můžete využít při lodní nebo jiné dopravě - vyrobíme Vám dřevěné bedny na míru přesně v jakýchkoli rozměrech, tloušťkách desek i překližek do různých podmínek. Vyrobíme i bedny nadměrných velikostí pro velkou zátěž s celodřevěnou podlahou, které jsou vhodné pro přepravní a stěhovací společnosti nebo mohou sloužit jako průmyslové obaly ve strojírenství.

Výrobu dřevěných obalů doplňují i naše ostatní dřevařské výrobky jako jsou:
- proklady
- podklady
- víka
- odřezky.

Obaly jsme schopni opatřit fytosanitární ochranou, která zabraňuje rozšíření škůdců ( tesařík atd.). Tepelně ošetřený dřevěný obal označíme včetně přiděleného LOGA. K tomuto ošetření vydává naše firma také certifikát.

Kromě této fytosanitární ochrany nabízíme impregnování dřeva a řeziva, které zabraňuje poškození dřevokazným hmyzem, dřevokaznými houbami včetně dřevomorky domácí. Disponujeme jedinou máčecí vanou na Moravě dlouhou 15 metrů, která je v provozu po celý rok!

Kromě dřevěných obalů poskytujeme i tesařské práce a stavby střech na klíč, kde Vám můžeme poskytnout:
- střešní konstrukce včetně střešní krytiny
- konstrukce pergol
- konstrukce garážových stání.

Řezivo opracované:
- obložení, palubky (palubovky)
- podlahové palubky; podlahovky
- paletové nástavce ( ohrádky) 1200 x 800 x 200 mm.

Produkty
  • vázané konstrukce krovů, montáž příhradových konstrukcí, opravy dřevěných konstrukcí, bednění a podpůrné konstrukce
  • palubky a desky, dřevěný stavební materiál, latě a fošny, dřevěné obaly, trámy a hranoly
  • prodej dřevěných EUR palet, distribuce atypických palet, nosné podstavy na palety, jednorázové palety
  • dřevovýroba a zpracování dřeva, výroba řeziva, dodávky dřevěných polotovarů, pilování a broušení dřeva
  • výstavba dřevostaveb, mobilní příbytky na klíč, ekologické stavby, zakázková výroba, pasivní domy, úspora energií

Laserové navařování a kalení - revoluční řešení pro obnovu a zvýšení životnosti materiálů a součástí.

Laserové navařování a kalení - revoluční řešení pro obnovu a zvýšení životnosti materiálů a součástí

Výroba pružin různých typů a velikostí na mírů pro různé průmyslové odvětví.

Výroba pružin různých typů a velikostí na mírů pro různé průmyslové odvětví

Související články
Tradice, spolehlivost a budoucnost v dřevostavbách - dřevěné montované domy pro radost

VARIO VILA s.r.o.

Tradice, spolehlivost a budoucnost v dřevostavbách - dřevěné montované domy pro radost

V dnešní době hledání udržitelných a zdravých způsobů života jsou dřevěné montované domy stále častější volbou pro ty, kteří hledají spojení mezi příjemným bydlením a ohleduplností k životnímu prostředí. Společnost VARIO VILA s.r.o. z okresu Olomouc se zaměřuje na tuto vizi už od roku 2000 a nyní, po více než 500 zrealizovaných domech, se může pyšnit širokou nabídkou rodinných domů, bytových komplexů a rekreací.


Kvalitní dřevařské materiály a výrobky s profesionálními službami

DŘEVOOBCHOD ČESKÁ LÍPA s.r.o.

Kvalitní dřevařské materiály a výrobky s profesionálními službami

Sháníte kvalitní deskové a dřevařské materiály pro stavbu či rekonstrukci vašeho domu? Přečtěte si o firmě, která vám kromě širokého sortimentu materiálů a výrobků ze dřeva – od dřevovláknitých desek po kvalitní dveře – zajistí také dopravu zakoupeného zboží, přesné řezání materiálů na požadované rozměry a profesionální lepení ABS hran pro dokonalý finální vzhled.


Designové nadstandardní rodinné domy na klíč splní vaše nevyšší nároky na kvalitu

SPING STAV spol.s r.o.

Designové nadstandardní rodinné domy na klíč splní vaše nevyšší nároky na kvalitu

Pokud toužíte po bydlení, které bude odpovídat vašemu stylu, vkusu a potřebám a splňovat nejvyšší nároky na kvalitu, komfort, design a funkčnost, je pro vás tou pravou volbou firma SPING STAV spol. s r.o. se sídlem v Praze, která se specializuje na výstavbu designových nadstandartních rodinných domů na klíč. Má dlouholeté zkušenosti a reference v oblasti stavebnictví a nabízí vám kompletní servis od návrhu až po realizaci vašeho vysněného domu, který vám zajistí pohodlí, úsporu a spokojenost.


Kompletní tesařské práce

Tesařství - Moravec Roman od A do Z

Kompletní tesařské práce

Vítejte u Tesařství Moravec Roman od A do Z z Židlochovic, kde se setkává tradiční tesařské umění s moderními stavebními požadavky. Tato firma, sídlící v srdci Moravy, je známá svou precizností a širokým spektrem služeb, které zahrnuje nejen kompletní tesařské práce, ale i práce klempířské, pokrývačské a další.


Firemní články
Dřevěné obaly a transportní bedny - vyrábíme a dodáváme kvalitní dřevěné přepravní obaly na míru

Dřevěné obaly a transportní bedny - vyrábíme a dodáváme kvalitní dřevěné přepravní obaly na míru

Dřevěné kvalitní bedny a obaly pro přepravu a export jedině od společnosti Pila Krnov s.r.o.! Vyrábíme a dodáváme kvalitní dřevěné přepravní obaly nejen na stroje a výrobky.


Dřevěné přepravní bedny také pro nebezpečné zboží IBC

Dřevěné přepravní bedny také pro nebezpečné zboží IBC

Společnost Pila Krnov s.r.o. se zabývá výrobou, dodávkou a prodejem dřevěných přepravních obalů, také pro nebezpečné zboží IBC.


Palubky, stavební řezivo za akční ceny | Krnov

Palubky, stavební řezivo za akční ceny | Krnov

Široký výběr podlahových, obkladových palubek a stavebního řeziva za akční ceny zakoupíte v Krnově-Krásných Loučkách u firmy Pila Krnov, spol. s r.o. Vyrábíme: - tesařské krovy - střešní konstrukce - pergoly - garážová stání - palety - dřevěné přepravní bedny - dřevěné latění - paletové ohrádky - hranoly, latě, trámy a stavební hranoly od 3m-6m - fošny, prkna, deskové přířezy od tloušťky od 22mm do 100mm - boční omítané řezivo - plotovky, rygle. V komorové sušárně sušíme řezivo do délky 6m. Pila Krnov, spol. s r.o. Vám ušetří nejen čas, ale i peníze!


Plotovky, stavební řezivo Krnov

Plotovky, stavební řezivo Krnov

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem: - střechy, střešní konstrukce - stavební řezivo - příslušenství na výstavbu plotů - plotovky, rígle - pergoly, altány - garážová stání. Dále zajišťujeme impregnaci dřeva a sušení řeziva. Nabízíme výrobky z modřínového dřeva: - modřín, modřínové řezivo.


Výroba dřevěné přepravní obaly, pergoly, altány, fošny Krnov, Opava, Bruntál

Výroba dřevěné přepravní obaly, pergoly, altány, fošny Krnov, Opava, Bruntál

Zabýváme se dodávkou a výrobou: - jehličnaté stavební řezivo - fošny, hranoly, latě - plotovky - dřevěné přepravní obaly - obaly na stroje - rámové bedny - altány, pergoly - garážová stání - střešní konstrukce - tesařské krovy.


Prodej, výroba střešní konstrukce, stavební řezivo, tesařské krovy, trámy, latě, fošny Bruntál, Krnov, Opava

Prodej, výroba střešní konstrukce, stavební řezivo, tesařské krovy, trámy, latě, fošny Bruntál, Krnov, Opava

Pila Krnov, spol. s r.o. se zabývá výrobou a dodávkou: - dřevěné přepravní obaly - střešní konstrukce - tesařské krovy - garážová stání, pergoly, altány - stavební jehličnaté řezivo - stavební hranoly, trámy, latě, fošny - plotovky. Zajišťujeme impregnování řeziva, umělé sušení dřeva a fotosanitární ochranu dřevěných obalů.


Stavení řezivo, plotovky, pergoly Krnov, Bruntál, Opava

Stavení řezivo, plotovky, pergoly Krnov, Bruntál, Opava

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem: - stavební řezivo - příslušenství na výstavbu plotů - plotovky, rígle - pergoly, altány - garážová stání. Dále zajišťujeme impregnaci dřeva a sušení řeziva. Nabízíme výrobky z modřínového dřeva: - modřín, modřínové řezivo.


Střechy, krovy, střešní konstrukce Krnov

Střechy, krovy, střešní konstrukce Krnov

Naše firma nabízí dodávku střechy na klíč: - výroba, montáž tesařské krovy - výroba krokve (vysušíme, impregnujeme) - střešní konstrukce včetně střešní krytiny. Ráno se začíná stavět a večer jednoduchý krov stojí. Složitější krovy jsou pak postaveny během tří až čtyř dní.


Střechy, krovy, střešní konstrukce

Střechy, krovy, střešní konstrukce

Naše firma se zabývá výrobou a montáží tesařských krovů. Sami si dřevo nařežeme z kvalitního materiálu, vyrobíme krokve na počítačem řízené automatické lince, vysušíme a impregnujeme. Technologie zpracování na lince Hundegger je průlom v tradiční výrobě krovů. Přinásí přesné, rychlé a velice kvalitní opracování každého dílu s důrazem na každý detail. Jednotlivé díly se na stavbě skládají jako stavebnice. Ráno se začíná stavět a večer jednoduchý krov stojí. Složitější krovy jsou pak postaveny během tří až čtyř dní.


Střechy, krovy, střešní konstrukce

Střechy, krovy, střešní konstrukce

Naše firma se zabývá výrobou a montáží tesařských krovů. Sami si dřevo nařežeme z kvalitního materiálu, vyrobíme krokve na počítačem řízené automatické lince, vysušíme a impregnujeme. Technologie zpracování na lince Hundegger je průlom v tradiční výrobě krovů. Přinásí přesné, rychlé a velice kvalitní opracování každého dílu s důrazem na každý detail. Jednotlivé díly se na stavbě skládají jako stavebnice. Ráno se začíná stavět a večer jednoduchý krov stojí. Složitější krovy jsou pak postaveny během tří až čtyř dní.