Pila Krnov, spol. s r.o.
Dřevěné bedny a obaly
Přepravní dřevěné bedny a obaly Krnov

Dřevěné kvalitní bedny a obaly pro přepravu a export jedině od společnosti Pila Krnov s.r.o.! Vyrábíme a dodáváme kvalitní dřevěné přepravní obaly nejen na stroje a výrobky, ale také pro zámořskou a leteckou přepravu. Mezi přepravními obaly najdete také rámové bedny vyplněné vodě-odolnou překližkou nebo jiným materiálem.

Naše firma dodává své výrobky po celém Moravskoslezském kraji, zejména pak v oblasti Opava, Ostrava, Krnov, Bruntál a Jeseník, kde má řadu spokojených zákazníků.

Kvalitní dřevěné obaly dodáváme v těchto základních provedeních:
- celodřevěné přepravní bedny
- rámové bedny s výplní z vodovzdorné překližky nebo jiného velkoplošného materiálu
- dřevěné palety a latění
- dřevěné palety (poloklece a dřevěné klece)
- přepravní bedny pro nebezpečné zboží IBC
- paletové ohrádky.

Všechny tyto výrobky byly vystaveny náročným testům ve Státní zkušebně. Máme také dlouholeté a bohaté zkušenosti se zakázkovou výrobou dřevěných obalových materiálu, které můžete využít při lodní nebo jiné dopravě - vyrobíme Vám dřevěné bedny na míru přesně v jakýchkoli rozměrech, tloušťkách desek i překližek do různých podmínek. Vyrobíme i bedny nadměrných velikostí pro velkou zátěž s celodřevěnou podlahou, které jsou vhodné pro přepravní a stěhovací společnosti nebo mohou sloužit jako průmyslové obaly ve strojírenství.

Výrobu dřevěných obalů doplňují i naše ostatní dřevařské výrobky jako jsou:
- proklady
- podklady
- víka
- odřezky.

Obaly jsme schopni opatřit fytosanitární ochranou, která zabraňuje rozšíření škůdců ( tesařík atd.). Tepelně ošetřený dřevěný obal označíme včetně přiděleného LOGA. K tomuto ošetření vydává naše firma také certifikát.

Kromě této fytosanitární ochrany nabízíme impregnování dřeva a řeziva, které zabraňuje poškození dřevokazným hmyzem, dřevokaznými houbami včetně dřevomorky domácí. Disponujeme jedinou máčecí vanou na Moravě dlouhou 15 metrů, která je v provozu po celý rok!

Kromě dřevěných obalů poskytujeme i tesařské práce a stavby střech na klíč, kde Vám můžeme poskytnout:
- střešní konstrukce včetně střešní krytiny
- konstrukce pergol
- konstrukce garážových stání.

Řezivo opracované:
- obložení, palubky (palubovky)
- podlahové palubky; podlahovky
- paletové nástavce ( ohrádky) 1200 x 800 x 200 mm.


Slogan: Dřevo z Pily Krnov
Katalog firem:    Dřevěné obaly a palety,  Dřevěné stavby a mobilní příbytky,  Dřevo a řezivo - pily,  Stavební řezivo,  Tesařské práce,  
Štítky: prodej, dřevěné obaly Krnov, pila, přepravní dřevěné bedny, tesařské práce, Opava, Bruntál, Jeseník