Opravárenské služby a servis nákladních i osobních vozidel

Samotnou dopravou, ať už nákladní či autobusovou, naše služby ani zdaleka nekončí. Abychom uspokojili všechny nároky našich zákazníků, zajišťujeme také kompletní opravárenskou činnost - poskytujeme servis vozidel IVECO, SOR, ale i KAROSA, Tatra, Liaz či Avia, provozujeme myčku, pneuservis, zámečnictví i kontrolní centrum STK. V rámci Bosch Car servisu se navíc postaráme i o vozidla se zážehovými a vznětovými motory. Pracujeme se špičkovým diagnostickým zařízením a využíváme náhradní díly v originální kvalitě.

Kompletní servis pro nákladní vozidla - Truck servis

Truck servis pro komplexní péči o nákladní vozidla

Ať už potřebujete opravit vstřikovací jednotku, koupit originální náhradní díl či zajistit kvalitní servis pro Vaše nákladní vozidlo, služby našeho Truck servisu jsou Vám plně k dispozici. Provádíme opravy vozidel KAROSA, Tatra, Liaz a Avia, jsme autorizovaným servisem pro vozy IVECO a SOR, stejně tak jako pro opravu vstřikovacích systémů DeNOx. Dále zajistíme také montáž palubních jednotek OBU a natankujete u nás samozřejmě i kapalinu AdBlue®.

Servisní středisko Truck servis pro nákladní automobily


Myčka, pneuservis, zámečnictví a kontrolní centrum STK

Za pomoci ručního tlakového mytí i pojízdného kartáčového portálu Vám v naší myčce umyjeme nejen nákladní, dodávkové či osobní vozidlo, ale také speciální vozidla, zemědělské stroje či dokonce tanky. Provozujeme však také pneuservis, zámečnictví pro kasorářské práce, výrobu a opravy nástaveb, bočnic a konstrukcí nákladních automobilů, i kontrolní centrum STK, ve kterém zajistíme technické prohlídky všech motorových i nemotorových vozidel, prověříme jejich původ či kvalitu a změříme všechny druhy benzinových i naftových motorů a emisí.

Zámečnické a karosářské práce, opravy a výroba


Bosch Car servis pro vozy se zážehovými a vznětovými motory

Komplexní portfolio služeb pro vozidla se zážehovými a vznětovými motory nabízí náš Bosch Car servis, součást celosvětového servisní sítě. Zde opravujeme a seřizujeme motory, autoelektriku, brzdy či například světelnou a stírací techniku. V rámci Diesel servisu pak provádíme také diagnostiku a odstraňování závad vstřikovacích systémů vznětových motorů či opravy a výměny vstřikovacích čerpadel.

Péče o vozy se zážehovými a vznětovými motory - Bosch Car servis


PODSTRÁNKY

Nákladní a osobní autobusová doprava

Nákladní a osobní autobusová doprava
Vnitrostátní a mezinárodní nákladní přeprava, osobní autobusová doprava

Servis nákladních a osobních vozů

Servis nákladních a osobních vozů
Opravárenské služby a servis nákladních i osobních vozidel

Logistika

Logistika
Logistické a skladovací služby, outsourcing podnikové logistiky, celní deklarace
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TQM - holding s.r.o. Doprava, logistika a servis Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
TQM - holding s.r.o.
www.tqm.cz
Adresa

Adresa

Těšínská 1028/37
Opava 746 01

tqm@tqm.cz
+420 553 609 111


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha