Řetězárna a.s.


Polská 48, Česká Ves 790 81

Výroba:
- svařované řetězy zkoušené a nezkoušené o průměru 2
mm - 60 mm
- vysokopevnostní závěsné řetězy o průměru 5 mm - 36
mm, jakosti 4-10
- vázací řetězy a příslušenství (háky, oka, zkracovače
závěsné hlavy, přechodné články) k nim v jakosti 2-10
- sněhové řetězy na osobní, dodávkové, nákladní auta, off
roady, traktory, malotraktory a vysokozdvižné vozíky
- ochranné řetězy na kolové nakladače zemních strojů
- záběrové řetězy pro lesní traktory, nakladače a zemní
stroje
- lesní řetězy a úvazky včetně příslušenství
- řetězy pro důlní zařízení 10-34 mm
- rybářské řetězy jakosti 8 až 95, 7-32 mm
- dopravníkové řetězy
- výkovky do 7, 5 kg
- tažený drát od 1, 8mm - 16mm.
Nositel certifikátu:
- ISO 9001:2008
- ISO 14001:2004
- ISO 18001:2007.

IČ: 47672081
DIČ: CZ47672081
Okres: Jeseník
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Petr Čika

Výroba svařovaných článkových řetězů

Výroba svařovaných článkových řetězů

Český výrobce řetězů Řetězárna a.s. Česká Ves výrábí svařované článkové řetězy od velikosti 2mm-60mm. Kompletní nabídku řetězů najdete na www.http://www.retezarna.cz/katalog.php V našem výrobním programu najdete - důlní řetězy - zkoušené, nezkoušené řetězy - hřebla, třmeny - řetězy pro kladkostroje, pro účely zdvihání - rybářské, nerezové řetězy - řetězové úseky pro dopravníky - řetězy závěsné - závěsná oka, přechodní články, háky s okem, závěsné hlavy, háky, zkracovací spojky, závěsná oka, napínák s ráčnou, otočný hák, třmen se závitovým svorníkem, třmen se šroubem a maticí - sněhové, ochranné řetězy - záběrové řetězy vhodné pro lesní traktory - úvazky na stahování dřeva - závěsné hlavy - lanové háky - zkracovací spojky - háky na stahování dřeva - řetězy na úvazky - průvlekové jehly - tažený drát - řetězové kované příslušenství. Naše výrobky dodáváme po celém světě.


Sněhové řetězy Polar Profesional-jistota na sněhu i ledu, Jeseník

Sněhové řetězy Polar Profesional-jistota na sněhu i ledu, Jeseník

Nemějte obavy ze zimy - i v zimním počasí, na kluzké silnici může být Vaše jízda bezpečná! Jistotu při jízdě na sněhu i ledu získáte snadno - pořiďte si na Vaše pneumatiky sněhové řetězy řady POLAR PROFESIONÁL – celoobvodové rychlonasazovací, rychloupínací. Řetězy jsou vhodné pro všechny typy pneumatik - na osobní, užitková vozidla, nákladní automobily, dodávky, off roady, traktory, malotraktory a vysokozdvižné vozíky. Sněhový řetěz je oboustranně použitelný, nasazení na kolo je velmi snadné. Velikost vybírejte podle rozměru Vaší pneumatiky. Výrobcem sněhových řetězů v okrese Jeseník je firma Řetězárna a.s. . Výroba zde má více jak stoletou tradici – máme dlouhodobé zkušenosti, nejlepší ceny, vyvážíme, exportujeme do celého světa. Naše sídlo a provozovna je v obci Česká Ves.


Výroba, prodej řetězy, řetězů

Výroba, prodej řetězy, řetězů

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem řetězů již více než 100 let. Nabízíme výrobu a prodej těchto produktů: - důlní řetězy - rybářské řetězy - sněhové řetězy - závěsné řetězy - ochranné řetězy - zkoušené, nezkoušené - pro lesní hospodářství - nerezové řetězy - dopravníkové řetězy - tažený drát - komponenty pro řetězové elevátory.


Sněhové řetězy

Sněhové řetězy

Řetězárna a.s. Česká Ves nabízí výrobu, prodej: - sněhových řetězů: - vyprošťovací řetězy pro nákladní vozidla - řetězy pro osobní a užitkové automobily - sněhové řetězy s žebříkovou stopou pro užitková vozidla - sněhové řetězy s žebříkovou stopou pro traktory - sněhové řetězy s žebříkovou stopou pro pro autobusy a nákladní vozidla - sněhové řetězy s žebříkovou stopou pro malotraktory - sněhové řetězy s žebříkovou stopou pro vysokozdvižné vozíky - sněhové řetězy NH1 pro nákladní vozidla a traktory - sněhové řetězy NHD1 pro nákladní vozidla a traktory - sněhové řetězy pro nakladače - sněhové řetězy s lichoběžnou stopou - sněhové řetězy asymetrické s žebříkovou stopou - atypické sněhové řetězy - křížové sněhové řetězy - obdelníkové sněhové řetězy.


Prodej zelené skalice

Prodej zelené skalice

Nabízíme k prodeji zelenou skalici (heptahydrát síranu železnatého), která u nás vzniká mořením oceli v kyselině sírové. Zelená skalice je Řetězárnou a.s. produkována jako výrobek a je řádně přeregistrována dle REACH. Skalice má standardní složení bez cizích příměsí (balastní znečištění nevhodným skladováním), expeduje se volně ložená na korbě auta. Roční produkce je cca 200 t.


Výroba, prodej řetězy

Výroba, prodej řetězy

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem řetězů již více než 100 let. Nabízíme výrobu a prodej těchto produktů: - důlní řetězy - rybářské řetězy - sněhové řetězy - závěsné řetězy - ochranné řetězy - zkoušené, nezkoušené - pro lesní hospodářství - nerezové řetězy - dopravníkové řetězy - tažený drát - komponenty pro řetězové elevátory.


Závěsné řetězy

Závěsné řetězy

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem řetězů již více než 100 let. Výroba těchto produktů: - důlní řetězy - rybářské řetězy - sněhové řetězy - závěsné řetězy - ochranné řetězy - zkoušené, nezkoušené - pro lesní hospodářství - nerezové řetězy - dopravníkové řetězy.


Zelená skalice, prodej skalice zelené

Zelená skalice, prodej skalice zelené

Nabízíme k prodeji zelenou skalici, která u nás vzniká mořením oceli v kyselině sírové. Zelená skalice je Řetězárnou a.s. produkována jako výrobek a je řádně přeregistrována dle REACH. Skalice má standardní složení bez cizích příměsí (balastní znečištění nevhodným skladováním), expeduje se volně ložená na korbě auta. Roční produkce je cca 200t.


Závěsné řetězy

Závěsné řetězy

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem řetězů již více než 100 let. Můžeme proto svým zákazníkům nabídnout kvalitu a to v těchto produktech: - důlní řetězy - rybářské řetězy - sněhové řetězy - závěsné řetězy - ochranné řetězy - zkoušené, nezkoušené - pro lesní hospodářství - nerezové řetězy - dopravníkové řetězy.


Závěsné řetězy

Závěsné řetězy

Výroba: - svařované řetězy zkoušené a nezkoušené o průměru 2 mm - 60 mm - uzlované řetězy o průměru 1, 8 mm - 5, 5 mm - vysokopevnostní závěsné řetězy o průměru 5 mm - 34 mm, jakosti 4-10 - vázací řetězy a příslušenství (háky, oka, zkracovače závěsné hlavy, přechodné články) k nim v jakosti 2-8 - sněhové řetězy na osobní, dodávkové, nákladní auta, off roady, traktory, malotraktory a vysokozdvižné vozíky - ochranné řetězy na kolové nakladače zemních strojů - záběrové řetězy pro lesní traktory, nakladače a zemní stroje - lesní řetězy a úvazky včetně příslušenství - řetězy pro důlní zařízení - rybářské řetězy jakosti 8 - dopravníkové řetězy - výkovky do 7, 5 kg - tažený drát od 1, 8mm - 16mm.


Nabídka cementace

Nabídka cementace

Řetězárna a.s. Česká Ves založena v roce 1894 nabízí tepelné zpracovaní výrobků na peci Degussa. Na peci Degussa se provádí: - cementace - nitrocementace - kalení pod ochrannou atmosférou ENDO - žíhání pod ochrannou atmosférou ENDO. Ohřev komory je do 1000°C. Vsázkování výroby probíhá v koších o rozměrech 950 x 500 x 350mm s hmotností vsázky do 430 kg. Kalení je zajištěno v kalícím oleji BURGDORF DURIXOL W72. Určité části výrobků a závity je možno chránit proti nacementování přípravkem CORDUSAL 7712.Další produkty a služby
  • kovové hroty, kované tyče pro zábradlí, kovová madla, kovové válcované pruty, kovové sloupky
  • strojní díly pohonů, ložisková tělesa, ozubené řemeny, kovové výlisky, ozubení a převody, kuželová soukolí

Naše společnost prodává střešní krytiny - jak pálené a plechové, tak i plastové a betonové. Mimo jiné nabízíme také střešní okna a veškeré klempířské prvky.

Související články
Ložiska valivá všech typů a rozměrů
Ložiska valivá všech typů a rozměrů

Sháníte ložiska, ale nikde není k dostání přesně to, co byste potřebovali? Máte specifické požadavky a potřebujete různé rozměry? Pak určitě velice rádi využijete široký sortiment, a především ložiska různých typů i rozměrů, firmy MATERIA s.r.o.


Výroba kompenzátorů a hadicových připojení s oceněním AAA
Výroba kompenzátorů a hadicových připojení s oceněním AAA

Kvalita hadicových připojení z ušlechtilé oceli a kompenzátorů, které najdou svoje využití především v různých oblastech průmyslu, při výrobě technických a medicinálních plynů do systémů malých i velkých zařízení, je na prvním místě. Abyste měli 100% jistotu kvality, profesionality a dlouholetých zkušeností, tak se vám vyplatí spolupráce s výrobní firmou RATTAY kovové hadice s.r.o. se sídlem v Liberci.


Fasádní konstrukce ILTEGRO pro větrané fasády
Fasádní konstrukce ILTEGRO pro větrané fasády

Podíváme se, co vlastně fasádní konstrukce společnosti ILTEGRO, spol. s r.o. představuje, jaké má výhody a kde se používá. Jedná se především o hliníkové profily, které jsou nosnou konstrukcí pro větrané fasády. Uplatnění najdou pro obytné domy, rodinné stavby, panelové byty, obchodní centra a pro mnohé další objekty. Velice snadno se přizpůsobí a mají variabilní možnosti použití.


Propagační stojany, prodejní regály a jiné reklamní prvky vyrábí firma Feroplast
Propagační stojany, prodejní regály a jiné reklamní prvky vyrábí firma Feroplast

Firma se snaží vyhovět i zákazníkům, kteří ještě nemají úplně konkrétní představu o daném produktu a proto naše vývojové oddělení může vypracovat hned několik návrhů v podobě skic a zvolená varianta se nadále vypracovává již do konkrétního výkresu.