JASPA s.r.o.
Úklid - ostraha - zahrada


Společnost JASPA s.r.o. se sídlem v Opavě se zabývá službami v oblasti správy a údržby nemovitostí. Největší objem zaujímají úklidové služby domácnosti, kanceláří, firem. Samozřejmostí služeb je mytí oken a rozsáhlých podlahových ploch. Také poskytuje péči o zeleň a zahrady a zajistí služby v oblasti ostrahy.

Společnost zajišťuje kompletní úklidový servis pro průmyslové a výrobní firmy, haly, prodejní plochy, sklady, školy, hotely, rodinné domy a širokou veřejnost speciálně vyškoleným a vybaveným týmem vlastních zaměstnanců. Provádí pravidelný stálý, mimořádný jednorázový, zimní úklid, úklid hal a průmyslových objektů, mytí oken, servis personální hygieny, kontrolní systém kvality a způsobu úklidu a náhradní plnění.

Společnost JASPA s.r.o. zajišťuje také ostrahu, kde nabízí recepční služby (kde zajistí obsazení pozice dle přesných požadavků zákazníka a to s ohledem na znalosti cizích jazyků a komunikačních systémů), fyzickou ostrahu (ta se rozděluje na vnitřní a vnější objektovou ostrahu a pomůže vám chránit majetek a osoby zákazníka) a tředisko poplachového přijímacího centra, kde vám zajistí 24 hodinovou službu pro monitorování přenosových systémů.

Mezi činnosti firmy JASPA patří oblast zahrady a péče o zeleň, kde poskytujeme údržbu venkovních ploch firem, zahrad, bazénů a ostatních ploch, jako jednorázové ošetření se zárukou upraveného vzhledu a udržení zdravé a reprezentativní zahrady. Dále veškerou péči a údržbu trávníků jako je mulčování, sekání, hnojení a zavlažování, starost a péči o stromy a keře. založení záhonku, skalky, jezírek, potůčků, vodopádů, fontán a jejich úprava a péče.

V současné době společnost JASPA s. r. o. pokrývá zejména východní a jižní část České republiky. Pobočky naleznete v Ostravě, Olomouci, Brně a Lanškrouně. Aktivně se podílí na profesionalizaci úklidového oboru a stala se zakládajícím členem České asociace úklidu a čistění.

Slogan:

Slunce na nebi čistoty

Štítky:

úklidová služba, úklidy, Opava, úklid firem, kanceláří, domácnosti, mytí oken

POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA JASPA s.r.o. Úklid - ostraha - zahrada
WEBOVÁ STRÁNKA
JASPA s.r.o.
www.jaspa.cz
Adresa

Adresa

Hlavní 69/75
Opava - Kylešovice 747 06

dispecer@jaspa.cz
+420 553 780 580


Najdete nás také zde:

ARES
captcha