Rychlé a citlivé vyřízení pohřebních záležitostí, které jsou dané zákonem

MARIE - pohřební služba Opava s.r.o.

Rychlé a citlivé vyřízení pohřebních záležitostí, které jsou dané zákonem

Komplexní služby v oblasti pohřebnictví i pohotovostní převozy zemřelých

Pohřební služba MARIE z Opavy poskytuje veškeré služby v oblasti pohřebnictví. Pro rozloučení s lidmi, na kterých Vám v životě nejvíce záleželo, připravíme důstojný a harmonický pohřeb přesně podle Vašeho přání. Poradíme s variantou smutečního obřadu, vyberete si, zda zvolit pohřeb do země, pohřeb s obřadem nebo bez obřadu, církevní pohřeb, nebo pohřeb ekonomický. Pomůžeme Vám s výběrem vhodné rakve, urny, květinové výzdoby. Zajišťujeme i pohotovostní převozy zemřelých 24 hodin denně. Marie – pohřební služba Opava s.r.o. je členem Sdružení pohřebnictví ČR.

Pohřební kytice na rakvi, Marie - pohřební služba Opava

Poslední rozloučení se zesnulým na profesionální úrovni s pohřební službou Marie

I poslední rozloučení se zesnulým může proběhnout na profesionální úrovni. Marie – pohřební služba Opava s.r.o. má v oboru pohřebnictví dlouholeté zkušenosti. Nabídneme Vám zveřejnění úmrtního oznámení do novin, na webové stránky, nebo umístění do vitríny. Smuteční oznámení Vám vytiskneme i na počkání. Na výběr předvedeme různé typy uren, rakví a vyobrazené nádherné vazby květinových věnců. Zajišťujeme různé varianty hudebního doprovodu podle Vaší volby, buď reprodukovanou nebo živou hudbu v obřadní síni, ale i během pohřebního průvodu. Na přání může vystoupit profesionální řečník s citlivým smutečním projevem.

Pohřební služba Marie v Opavě


Smuteční kytice a věnce z živých nebo umělých květin, odvoz květinových darů

Nemalou úlohu během smutečního rozloučení hraje květinová výzdoba v obřadní síni, správný výběr smutečních věnců, které mohou být zhotoveny z živých květů, umělých květů nebo kombinováním umělých i živých květin a zeleně. Smuteční věnce, květinové vazby i ostatní květinová dekorace je u nás zaručena na vysoké odborné úrovni. Nahlédněte do prezentace na našich webových stránkách a přesvědčte se sami, že i pohřební květinová dekorace může zaujmout.

Pohřební kytice a věnce, Marie-pohřební služba Opava


Další pohřební služby – výkop hrobu, kameník, odvoz květinových darů, kněz, videoprojekce

V naší pohřební službě můžete i v těžkém smutečním období nalézt úlevu. Jsme připraveni Vám pomoci a zajistit veškeré služby nejen pro každou pohřební ceremonii, ale můžeme Vám doporučit kameníka, zajistit výkop hrobu, nosiče rakve a květinových darů, květinové dary s dodáním k pohřbu, odvoz květinových darů, kněze, nebo si u nás můžete objednat videoprojekci na posledním rozloučení ve smuteční síni v Opavě. Vystavujeme i potvrzení na paragraf pro zaměstnavatele. Podle požadavků klienta zařídíme poslední rozloučení v kostelích nebo smutečních síních v Opavě a opavském regionu. Vyjdeme vstříc realizaci pohřebních úkonů i v jiných městech a obcích.

Automobily do smutečního průvodu


PODSTRÁNKY

Pohřební služby

Pohřební služby
Komplexní služby v oblasti pohřebnictví i pohotovostní převozy zemřelých

Kremace

Kremace
Kremační služby, rozloučení s urnou, individuální i organizované vsypy

Smuteční síně

Smuteční síně
Smuteční obřadní síně pro důstojné a klidné rozloučení se zesnulými
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MARIE - pohřební služba Opava s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MARIE - pohřební služba Opava s.r.o.
psmarie.cz
Adresa

Adresa

Purkyňova 6
Opava 746 01

info@psmarie.cz
+420 553 716 189


Najdete nás také zde:

ARES
captcha