UniDomus
Dipl. Ing. Bohumil Melon


Nádražní okruh 767/13, Opava 746 01
Realitní kancelář:
- nemovitosti:
- nákup, prodej
- zprostředkovatelská činnost
- komplexní služby v realitní činnosti:
- zajištění smluvních vztahů a převodu nemovitosti
- vypracování veškerých smluv včetně právního zajištění spojených s převodem
- vypracování znaleckých posudků
- koupě, prodej a výměny bytů a jiných nemovitostí
- poradenství.

Další produkty a služby
  • realitní agentury, prodej bytů, prodej domů, pronájem nebytových prostor, asociace realitních kanceláří

Hospic Frýdek - Místek, p.o.

Související články
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Naxos Ostrava, a.s.

Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Realitní kancelář AVAPO OPAVA – koupě a prodej nemovitostí, advokátní úschova peněz i další služby

AVAPO - realitní kancelář s.r.o.

Realitní kancelář AVAPO OPAVA – koupě a prodej nemovitostí, advokátní úschova peněz i další služby

Prodej nemovitostí či shánění vhodného bytu ke koupi není žádná legrace. V případě, že uvažujete o koupi domu či bytu nebo svoji nemovitost naopak prodáváte, obraťte se na realitní kancelář AVAPO Opava. Reality jsou naším oborem již několik let, kompletní služby nabízíme nejen zákazníkům z Opavy, ale i z širokého okolí.


AVAPO – realitní kancelář, která má špičkové reference a doporučení

AVAPO - realitní kancelář s.r.o.

AVAPO – realitní kancelář, která má špičkové reference a doporučení

Hledáte realitní kancelář, která vám pomůže s nákupem či prodejem nemovitosti? Dejte na skvělé reference a doporučení, které má AVAPO – realitní kancelář Opava. Specializujeme se na prodeje a pronájmy bytů, prodeje rodinných domů, pozemků, ale také kanceláří v Opavě a okolí. Na našem webu si můžete přečíst i zkušenosti našich předchozích klientů.


Prodávejte vaši nemovitost s námi

AVAPO - realitní kancelář s.r.o.

Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Další produkty a služby
Prodej části skladovacího a provozního areálu v Holasovicích

Prodej části skladovacího a provozního areálu v Holasovicích

Prodáme část skladovacího a provozního areálu. V okrese Opava, ve směru Opava – Krnov, 8 km. od města Opava – v podnikatelské zóně Holasovice. Zděný objekt je po částečné rekonstrukci, včetně provedení nové manipulační plochy. Areál je napojen na vodovodní řád, kanalizační řád (žumpa) a je přístupný z komunikace III. třídy. Objekt je možný využít jako sklady, dále výroba (dle ÚZP vedený k podnikatelským aktivitám). Výhodná investice k umístění a lokalitě !! Více informací osobně v RK


Prodej části provozního areálu v Holasovicích, okr. Opava

Prodej části provozního areálu v Holasovicích, okr. Opava

Prodáváme část provozního areálu v Holasovicích, okr. Opava.(směr Krnov, 8 Km od města Opava). Výměra pozemku 3.733m2, užitná plocha 1.272m2. Zděný objekt je po částečné rekonstrukci, včetně provedení nové manipulační plochy. Areál je napojen na vodovodní řád, kanalizační řád (žumpa) a je přístupný z komunikace III. třídy. Výhodná investice k umístění a lokalitě !! Cena osobně v RK !!


Prodej ubytovacího penzionu v obci Mladecko, okr. Opava

Prodej ubytovacího penzionu v obci Mladecko, okr. Opava

Prodáváme ubytovací penzion s restaurací, s příslušenstvím v obci Mladecko, okres Opava s vlastním pozemkem o výměře 8077 m2, z toho zastavěná plocha o výměře 452 m2, komunikace o výměře 1024 m2 a hřiště o výměře 497 m2. Ubytovací kapacita penzionu činí 6 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmány. Objekt se nachází v rekreační oblasti, ve vzdálenosti 7 km od přehrady Slezská Harta a 17 km od města Opavy. Vlastní objekt je dispozičně v 1.NP je restaurace, salónky, recepce, navazující na 2.NP s ubytovacími pokoji, dále s přístavbou se saunou, bazénem a odpočívárnou a technickým zázemím. Nemovitost je standardně napojena na elektr. síť a vodovod a kanalizační přípojky (dále ČOV). Vytápění objektu je zajištěno teplovodním rozvodem s napojením na plynový kotel. V areálu penzionu jsou tenisové kurty, dále hřiště a vlastní parkoviště. Objekt má vlastní přístupovou komunikaci a je v lokalitě s okolními lesy s napojením na komunikaci Opava-Olomouc. Stav nemovitosti je velmi dobrý, současně je pronajatý. Vhodný jako sídlo firmy a penzionu. Doporučujeme vzhledem k umístění v atraktivní lokalitě a dostupnosti od města Opavy, dále technickému stavu. Pro zajištění předmětu koupě nutná kauce ve výší 7% z kupní ceny od kupujícího!!


Prodej provozního areálu v městě Opava

Prodej provozního areálu v městě Opava

Prodáváme provozní areál v městě Opava, Severomoravský kraj, s výměrou pozemků 28.374 m2. Provozní areál se skládá z výrobní haly, provozních dílen, skladů, jiných objektů, správní budovy, napojen na IS, energo uzel-rozvody plynu, elektro vodovodu a kanalizace s přístupem po zpevněných asfaltových komunikacích. Objekty jsou postaveny jako železo-betonový skelet s přístupem k těmto budovám. Areál se skládá : z haly o výměře 18,5 x 53,6 m, (výška haly činí 11 m) a s most. jeřábem o nosnosti 5 t., dále dílny, šatny, kanceláře. Výměry provozních ploch činí 2353 m2. Čtyřpodlažní správní budova (kanceláře, dílny) s výměry provozních ploch 1111 m2. Jiné budovy a servis o výměře provozních ploch činí 1502 m2. Budovy strojovny a boxy jsou o výměře 480 m2. Objekty jsou zabezpečeny EZS a jiné. Kolaudováno byl v roce 1992. Vhodný jako sklad, výroba, montážní haly a jiné. Má dostatečné zdroje energie, odběr vody nyní DN 150 (vodovodní řád) a blízkost řádu na DN 400, dále dimenze energií s vlastní trafostanicí. Vytápění objektů je zajištěno jednak vlastní kotelnou na pevná paliva tj. hlavní hala s možností připojení na plynovodní řád, ostatní objekty mají vlastní ústřední teplovodní vytápění s napojením na plyn. kotle. Areál je možné rozdělit na dva nebo na tři subjekty s tím, aby byla zachována možnost provozuschopnosti areálu jako celku. Areál je situován v části Opavy v podnikatelské zóně. Zásobování areálu i pro kamiónovou dopravou. Přístupové komunikace uvnitř areálu s příjezdem k halám jsou v provedení jako asfaltové živice. Areál je plně provozuschopný a je nyní pronajatý a dle dohody je možné ukončit smluvní vztahy.


Prodej rodinného domu v Opavě

Prodej rodinného domu v Opavě

Prodáváme zděný řadový rodinný dům 4,5+1 s příslušenstvím s vlastním pozemkem o výměře 393 m2, z toho zahrada o výměře 267 m2,v Opavě. Dům je podsklepený. Vlastní zděný čtyřpodlažní dům je dispozičně řešen kde v 1.PP jsou provozní místnosti (2sklepy), dále sauna (sprcha) a odpočívárna s výstupem na zahradu. 1.NP je obytné, které tvoří zádveří domu, schodiště, dále vstupní hala, dále navazující na obytnou halu s jídelnou, dvojgaráž s výjezdem na komunikaci. 2.NP je tvořeno 3 pokoji, s koupelnou a WC a s terasou. 3.NP je tvořeno jako celistvá vestavba, jednoho pokoje s koupelnou (sprchový kout+WC). Atypický řadový dům má využité i mezipatro domu jako pracovnu a jiné. Dům byl kolaudován v roce 1996, napojen standardně na všechny IS. Vytápění domu je zajištěno ústředním teplovodním rozvodem s napojením na plynový kotel. Dům je k dispozici a k užívání ihned!!!!! Doporučujeme vzhledem k dostupnosti a klidné lokalitě ve vilové čtvrti v části města Opava.