Jan Beneš - vodoinstalační a topenářský materiál


Na stráni 386, Jeseník 790 01
Firma Jan Beneš se specializuje na prodej vodoinstalačního a topenářského materiálu. V našem širokém sortimentu naleznete kotle, radiátory, krby, ohřívače, čerpadla, krbové vložky, čerpadla či koupelnové vybavení. Vybírat můžete i z pohodlí Vašeho domova, prostřednictvím našeho e-shopu.

Prodej, e-shop:
- vodoinstalační a topenářský materiál
- kotle, kotlů (na tuhá, pevná paliva, plynové, nástěnné, kondenzační, elektrokotle...atd)
- krby, krbové příslušenství
- krbové vložky
- radiátory
- ohřívače (elektrické, kombinované)
- sporáky na tuhá paliva
- čerpadla (teplovodní, cirkulační, kalová, vodárenská)
- vodovodní baterie
- WC moduly
- koupelnové vybavení.

Další služby:
- topenářské práce
- montáž vytápění
- dodávka kotelen na klíč.

V našem sortimentu naleznete pouze kvalitní a prověřené zboží od osvědčených dodavatelů.

Další produkty a služby
  • závěsné konzoly pro nádrže, prodej měděných trubek, lisovací tvarovky, odvzdušňovací ventily, pojistné ventily, přímotopné panely
  • instalatérské výrobky, vodoinstalatérské trubky, vodoinstalatérské tvarovky, vodoinstalatérské uzavírací armatury, vodoinstalatérské příslušenství
  • krbová kamna, otevřené krby, kachlová kamna, krbové vložky, komínové tahové systémy, obložení krbů
  • keramika do koupelny, koupelnové doplňky, koupelnový nábytek, koupelnové prvky, koupelnové osvětlení
  • výměna stávajících kotelen, realizace nových kotelen, montáž termostatických ventilů, dodávka teplovodního topení, rozvod topení, podlahové topení
  • pístové kompresory, technika stlačeného vzduchu, tlakové nádoby, vývěvy a dmychadla, čerpací technika, vysokotlaké čističe

W.P.E. a.s. Water Purification Engineering

Související články
Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Strojírna Kukleny spol.s r.o.

Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Čerpadla se využívají především v potravinářském průmyslu. Společnost strojírny Kukleny nabízí dvojí provedení těchto čerpadel. Vyrábějí se v typových řadách ZMK a ZC. Tyto produkty mohou být dodány s elektromotorem nebo variátorem pro plynulou regulaci výkonu a to u všech typů zařízení. Variátor může být nahrazen frekvenčním měničem.


Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Thermoquell CZ s.r.o.

Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Společnost Thermoquell CZ s.r.o., nabízí celou řadu komponentů pro rozvody vody, topení a plynu. Ucelený sortiment zahrnuje úsporná oběhová čerpadla pro vytápění, kvalitní armatury a potrubní ocelové díly, běžné i atypické ventily a regulátory tlaku včetně měřící techniky zahrnující teploměry a manometry. A to není zdaleka vše. Potřebujete sehnat také kotel nebo radiátory? V tom případě zde nakoupíte kondenzační kotle Veismann, radiátory a veškeré komponenty pro otopné systémy.


I spolehlivé elektrické a plynové kotle potřebují pravidelné prohlídky

MaRel corp., s.r.o.

I spolehlivé elektrické a plynové kotle potřebují pravidelné prohlídky

Plynové kotle jsou skvělým způsobem vytápění i ohřevu vody - to však platí pouze v případě, že nezanedbáváte pravidelné prohlídky a revize. Protože pouze na plynové kotle, které jsou pravidelně kontrolovány, se můžete stoprocentně spolehnout. A na koho se v této oblasti obrátit? Pokud jde o plynové či elektrické kotle, společnost MaRel corp je tou správnou volbou. Kromě toho, že pro vaše plynové i elektrické kotle zajistíme pravidelné prohlídky a revize, se také zabýváme prodejem kotlů nových.


Čištění a oprava studní i zemní a zednické práce

Ing. Luděk Páleníček, Ph.D.

Čištění a oprava studní i zemní a zednické práce

Pokud vlastníte studnu, byla by velká škoda ji nepoužívat. Studny však vyžadují pravidelnou údržbu a v případě několikaletého nevyužívání i náročnější opravu. Studna může sloužit jako zdroj pitné vody, stejně jako zdroj vody zahradní. Je jen na vás, jak potenciálu studny využijete. Potřebujete-li dostat vaši studnu opět do provozu, firma Páleníček z Martinic u Holešova se o to postará. Zajišťuje čištění studní a jejich opravy a údržby, ale také třeba zemní práce a terénní úpravy.


Další produkty a služby
Kompletní montáž vytápění, krby, elektrokotle Jeseník

Kompletní montáž vytápění, krby, elektrokotle Jeseník

Nabízíme kompletní montáž vytápění, dodávku kotelen na klíč a vybavení koupelen. Nabízíme: - kotle na pevná paliva, elektrokotle, krby s troubou, krbové vložky s teplovodním výměníkem, krbové vložky na peletky, krbové stavebnice, krbové vložky, kotle na plyn, příslušenství ke krbům - krbové nářadí, krbové mřížky, kouřovina smalt, kouřovina nerez, kouřovina ocel, podkladová skla, kouřovina pro krby na peletky. Na našem webu najdete také krby, krbová kamna, krbové vložky, krby s teplovodním výměníkem v akci. Nabízíme cenově výhodná kamna pro široké použití. Objednávat můžete přímo v našem internetovém obchodě - eshopu, emailem nebo telefonicky.


Kotle, elektrokotle, krby, krbové vložky a příslušenství Jeseník

Kotle, elektrokotle, krby, krbové vložky a příslušenství Jeseník

Nabízíme: - kotle na pevná paliva - kotle na plyn - elektrokotle - krby s teplovodním výměníkem na peletky - krby s troubou - krby - Edilkamin, Eurometalgroup, Flamingo, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Thorma - krbové vložky s teplovodním výměníkem - krbové vložky na peletky - obestavby - krbové stavebnice - krbové vložky - Blanzek, Edilkamin, HAAS+SOHN, Jotu,l Nordica, Thorma - příslušenství ke krbům: kouřovina ocel, kouřovina nerez, kouřovina smalt, kouřovina pro krby na peletky, krbové nářadí, krbové mřížky, podkladová skla. Navštivte náš eshop a vyberte si z velkého výběru u nás.


Akce krbová kamna a krbové vložky Jeseník

Akce krbová kamna a krbové vložky Jeseník

Nabízíme v akci krbová kamna a krbové vložky: EDILKAMIN ACQUATONDO 22 prismatické sklo Krbová vložka s výměníkem. Výkon 26 kW. Krbová dvířka s rovným, obloukovým nebo lomeným sklem. 32 990,00 Kč s DPH EDILKAMIN ACQUATONDO 22 rovné sklo Krbová vložka s výměníkem. Výkon 26 kW. Krbová dvířka s rovným, obloukovým nebo lomeným sklem. 29 990,00 Kč s DPH EDILKAMIN ACQUATONDO 22 s chladící smyčkou Krbová vložka s výměníkem. Výkon 26 kW. Krbová dvířka s rovným, obloukovým nebo lomeným sklem. 42 190,00 Kč s DPH EDILKAMIN ACQUATONDO 22 zaoblené sklo / Sfera Krbová vložka s výměníkem. Výkon 26 kW. Krbová dvířka s rovným, obloukovým nebo lomeným sklem. 42 590,00 Kč s DPH EDILKAMIN AQUA Krb s teplovodním výměníkem. Menší rozměry umožňují jeho jednoduchou instalaci Tepelný výkon může být až 12,5 kW 18 900,00 Kč s DPH EDILKAMIN COMFORT Krb s teplovodním výměníkem. Tepelný výkon může být až 21 kW (14 kW vstupního výkonu do vody). 27 590,00 Kč s DPH EDILKAMIN IDRO 100 Krbová vložka s výměníkem. Výkon 34 kW 31 590,00 Kč s DPH EDILKAMIN IDRO 30 Krbová vložka s výměníkem. Celkový výkon 13 kW, do výměníku TUV 9 kW 18 700,00 Kč s DPH EDILKAMIN IDRO 50 Krbová vložka s výměníkem. Výkon 21 kW 22 590,00 Kč s DPH EDILKAMIN IDRO 50 s chladící smyčkou ( uzavřený okruh ) Krbová vložka s výměníkem. 29 190,00 Kč s DPH EDILKAMIN IDRO 70 Krbová vložka s výměníkem. Výkon 26 kW 24 190,00 Kč s DPH EDILKAMIN MARIU´ Moderní krbová kamna na dřevo 19 990,00 Kč s DPH EDILKAMIN WARM Krb s teplovodním výměníkem. Tepelný výkon může být až 20,5 kW (19 kW užitečný výkon s 11 kW vstupního výkonu do vody). 34 990,00 Kč s DPH NORDICA MAX Kamna pro generace 10 490,00 Kč s DPH THORMA BASEL II Krbová kamna za výhodnou cenu 5 390,00 Kč s DPH THORMA BERGAMO Cenově výhodná kamna pro široké použití 5 490,00 Kč s DPH THORMA BORGHOLM II Cenově výhodná kamna pro široké použití 7 990,00 Kč s DPH THORMA BORGHOLM J Cenově výhodná kamna pro široké použití 5 990,00 Kč s DPH THORMA KERPEN 2U4P Cenově výhodná kamna pro široké použití. Hnědá a černá barva 2 790,00 Kč s DPH THORMA SANDERFORD II Cenově výhodná kamna pro široké použití 9 490,00 Kč s DPH THORMA VERONA Cenově výhodná kamna pro široké použití 3 890,00 Kč s DPH


Akce krbová vložka, eshop krby, kouřovina pro krby Jeseník

Akce krbová vložka, eshop krby, kouřovina pro krby Jeseník

Nabízíme kotle na pevná paliva, elektrokotle, krby s troubou, krbové vložky s teplovodním výměníkem, krbové vložky na peletky, krbové stavebnice, krbové vložky, kotle na plyn, příslušenství ke krbům - krbové nářadí, krbové mřížky, kouřovina smalt, kouřovina nerez, kouřovina ocel, podkladová skla, kouřovina pro krby na peletky. Akce: - velká krbová vložka s moderním designem - JOTUL I 80 RH Harmony. Doprodej: - HAAS+SOHN VAASA II - HAAS+SOHN VAASA III - HAAS+SOHN VAASA IV - HAAS+SOHN VAASA V. Objednávat můžete přímo v našem internetovém obchodě formou nákupního košíku - eshop, emailem nebo telefonicky.