Hanke Manfred
MDHA Mechanizační dílna


Těšínská 32, Opava 746 01
Práce:
- zámečnické
- soustružnické
- frézařské
- svářečské.
Výroba, servis:
- potravinářské stroje
- nerezové kontejnery, míchačky, potravinářské stoly
- myčky a oplachovače obalů
- pračky
- odměrné plnicí stroje
- drtiče ovoce
- plničky hrášku, míchaných salátů
- etiketovací stroje
- balicí technika
- krouhačky
- rozvářeče
- paroloupače, odpadní žlaby z nerezi
- nápojové a konzervárenské stroje.

Další produkty a služby
  • mrazící zařízení, mrazicí boxy, spirálové mrazírny, tunelové mrazírny, vysokorychlostní mrazáky, expanzní ventily, kondenzační jednotky, kompresorové jednotky, chladicí centrály
  • konzervárenské stroje, mlékárenské stroje, pekárenské stroje, plničky a dávkovače, potravinářské lisy
  • vystružování kovů, frézování kovových součástek, frézařské práce, soustružnické automaty, zakázková kovovýroba
  • gastro nádobí, ohřívače knedlíků, konvektomaty, horkovzdušné trouby, velkokapacitní sporáky, krouhače, chladící a mrazící boxy

MINIPIVOVAR HUKVALDY - HOSTINEC U ŠTAMGASTŮ Vít Lanča

Související články
Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Strojírna Kukleny spol.s r.o.

Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Čerpadla se využívají především v potravinářském průmyslu. Společnost strojírny Kukleny nabízí dvojí provedení těchto čerpadel. Vyrábějí se v typových řadách ZMK a ZC. Tyto produkty mohou být dodány s elektromotorem nebo variátorem pro plynulou regulaci výkonu a to u všech typů zařízení. Variátor může být nahrazen frekvenčním měničem.


Global Servis: Automatizované výrobní linky pro mlékárny a potravinářský průmysl

Global Servis, spol. s r.o.

Global Servis: Automatizované výrobní linky pro mlékárny a potravinářský průmysl

Žádná prosperující mlékárna se neobejde bez správné techniky a odpovídajícího zařízení, které umožní vyrábět produkty rychle, kvalitně a efektivně. Právě potravinářský průmysl je tím odvětvím, kde jsou automatizované výrobní linky denně zapotřebí. Global Servis se specializuje na projektování a dodávku technologických zařízení nejen pro mlékárny.


Izolační panely pro stavebnictví i jiné využití vyrábí PSP Izoterm

PSP izoterm s.r.o.

Izolační panely pro stavebnictví i jiné využití vyrábí PSP Izoterm

Sendvičové panely pro stavebnictví, obytné kontejnery, chladicí či mrazicí boxy, automobilové nástavby nebo třeba izolace dodávek. Nejrůznější izolační panely vyrábí už od roku 1991 česká firma PSP Izoterm s.r.o. sídlící ve Vysokém Mýtě.


Se Znojemskými strojírnami do oblak

ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.

Se Znojemskými strojírnami do oblak

Když se vracím ze světa domů letadlem Airbus, vždy se dotknu při nastupování zárubní dveří tohoto stroje. Není to náhoda, mám hned lepší pocit, protože vím, že tato součást byla vyrobena ve Znojmě a jsem tím pádem o kus blíže k domovu. Znojemské strojírny jsou totiž dodavatelem dílů pro obřího výrobce letadel Airbus. Tato významná strojírenská firma slaví v těchto dnech pětadvacet let svého trvání a má se čím pochlubit.


Další produkty a služby
2 ks Unimo buňky

2 ks Unimo buňky

Prodáme dva kusy Unimo buňky - jedna dílenská a jedna kancelářská. S elektroinstalací a topením. Cena dílenské - 25 000 Kč. Cena kancelářské - 35 000 Kč. Informace na telefonu: 724 25 95 44.


Odpeckovačka  třešní ,višní a švestek

Odpeckovačka třešní ,višní a švestek

Nabídka na 1 ks odpeckovačka třešní ,višní a švestek + půlení švestek, rok výroby: 1993 Surovina - třešně ,višně průměr 15- 22 mm Surovina - švestky průměr 18 – 28 mm švestky průměr 28 – 34 mm Technické údaje : - výkon : třešně, višně - 1200 kg / hod švestky - 1500 kg / hod - rozměry : délka 2800 mm šířka 1550 mm výška 1800 mm -váha : 800 kg - příkon : 1 ks el.motor 1400 ot/min 1,5 kW 2 ks el.motor 910 ot/min 0,3 kW Surovina se zpracovává čerstvá , odstopkována a mytá na vzduchové pračce. Cena stroje : tel. 724 25 95 44 Termín dodání 2 týdny od závazné objednávky.