Hanke Manfred
MDHA Mechanizační dílna


Těšínská 32, Opava 746 01
Práce:
- zámečnické
- soustružnické
- frézařské
- svářečské.
Výroba, servis:
- potravinářské stroje
- nerezové kontejnery, míchačky, potravinářské stoly
- myčky a oplachovače obalů
- pračky
- odměrné plnicí stroje
- drtiče ovoce
- plničky hrášku, míchaných salátů
- etiketovací stroje
- balicí technika
- krouhačky
- rozvářeče
- paroloupače, odpadní žlaby z nerezi
- nápojové a konzervárenské stroje.

Další produkty a služby
  • mrazící zařízení, mrazicí boxy, spirálové mrazírny, tunelové mrazírny, vysokorychlostní mrazáky, expanzní ventily, kondenzační jednotky, kompresorové jednotky, chladicí centrály
  • konzervárenské stroje, mlékárenské stroje, pekárenské stroje, plničky a dávkovače, potravinářské lisy
  • vystružování kovů, frézování kovových součástek, frézařské práce, soustružnické automaty, zakázková kovovýroba
  • gastro nádobí, ohřívače knedlíků, konvektomaty, horkovzdušné trouby, velkokapacitní sporáky, krouhače, chladící a mrazící boxy

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o. AGT Zlín

Související články
Kompletní strojírenská výroba – soustružení, kovoobrábění, frézování

Zekof, s.r.o.

Kompletní strojírenská výroba – soustružení, kovoobrábění, frézování

Firma Zekof se nachází v Lošticích u Šumperka. Jejich práce je však známá po celé České republice. Zpracovávají zakázky také pro Slovenskou republiku i do ostatních zahraničních států. Hlavním cílem je spokojenost zákazníků a také dobrá výsledná kvalita každého kousku, který od nich odchází.


Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Strojírna Kukleny spol.s r.o.

Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Čerpadla se využívají především v potravinářském průmyslu. Společnost strojírny Kukleny nabízí dvojí provedení těchto čerpadel. Vyrábějí se v typových řadách ZMK a ZC. Tyto produkty mohou být dodány s elektromotorem nebo variátorem pro plynulou regulaci výkonu a to u všech typů zařízení. Variátor může být nahrazen frekvenčním měničem.


Trane - světová jednička v oboru klimatizace, chlazení i vzduchotechniky

TRANE ČR spol.s r.o.

Trane - světová jednička v oboru klimatizace, chlazení i vzduchotechniky

Zajímáte se o chlazení, zradila vás klimatizace, a proto potřebujete jiné řešení nebo jste se rozhodli pro instalaci nové vzduchotechniky? Obraťte se na naši společnost Trane, světovou jedničku v oboru s bohatými zkušenostmi a celou řadou spokojených zákazníků. Ať už jde o chlazení či klimatizaci, vždy je pro nás na prvním místě kvalita a spokojenost našich zákazníků. A výjimkou není ani vzduchotechnika.


Vinařské potřeby a nápojová technika

ZAMMA-SUDY, s.r.o.

Vinařské potřeby a nápojová technika

Výroba vína je založena na citu a umění. Aniž bychom si to běžně uvědomovali, chce to trpělivost a spoustu zkušeností. Jenomže to není zdaleka všechno, co budete k výrobě vína potřebovat a proto je zde náš kompletní sortiment výrobků a veškerých potřebných věcí, které při výrobě vína potřebujete.


Další produkty a služby
2 ks Unimo buňky

2 ks Unimo buňky

Prodáme dva kusy Unimo buňky - jedna dílenská a jedna kancelářská. S elektroinstalací a topením. Cena dílenské - 25 000 Kč. Cena kancelářské - 35 000 Kč. Informace na telefonu: 724 25 95 44.


Odpeckovačka  třešní ,višní a švestek

Odpeckovačka třešní ,višní a švestek

Nabídka na 1 ks odpeckovačka třešní ,višní a švestek + půlení švestek, rok výroby: 1993 Surovina - třešně ,višně průměr 15- 22 mm Surovina - švestky průměr 18 – 28 mm švestky průměr 28 – 34 mm Technické údaje : - výkon : třešně, višně - 1200 kg / hod švestky - 1500 kg / hod - rozměry : délka 2800 mm šířka 1550 mm výška 1800 mm -váha : 800 kg - příkon : 1 ks el.motor 1400 ot/min 1,5 kW 2 ks el.motor 910 ot/min 0,3 kW Surovina se zpracovává čerstvá , odstopkována a mytá na vzduchové pračce. Cena stroje : tel. 724 25 95 44 Termín dodání 2 týdny od závazné objednávky.