LARGO KAB s.r.o.


Železniční 547/4A, Olomouc 772 00

Společnost Largo Kab s.r.o. se sídlem v Olomouci působí v široké oblasti dodávek a instalací slaboproudých systémů (rozvodů) a telefonních ústředen včetně zajištění revizí. Také se zaměřuje na regulaci vytápění po celé České a Slovenské republice.

Zajištění:
- kompletní slaboproudé rozvody a návazná zařízení pro kanceláře, malé a středně velké firmy, rodinné domky.

Analýza potřeb zákazníka, projekt, realizace, příslušné revize a především pružný pružný servis.

Stavební činnost:
- stavební rekonstrukce a výstavba prodejen a kancelářských prostor.

Počítačové sítě:
- instalace a oživení rozvodů počítačových sítí, metalické i optické kabeláže, projekce, servis
- dodávky a údržba menších PC sítí - hardware, systémový software, aplikace pro malé a střední firmy.

Telekomunikace:
- instalace telefonních ústředen a příslušenství, instalace rozvodů a návaznost na PC sítě
- dodávka telefonních přístrojů, konfigurace zařízení připojených prostřednictvím EuroISDN linek
- instalace domácích telefonů.

Regulace vytápění:
- instalace regulačních obvodů pro optimalizaci vytápění objektů
- rodinné domky, malé a středně velké firmy
- návaznost na alternativní zdroje vytápění.

Elektrické zabezpečovací přístupové systémy a elektrické požární systémy:
- instalace a údržba zabezpečovacích systémů, zajištění návaznosti na přenos poplachových signálů.

IČ: 25381105
DIČ: CZ25381105
Okres: Olomouc
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Zdeněk Bábek

Regulace vytápění na míru firmám i rodinným domům

Regulace vytápění na míru firmám i rodinným domům

Pokud chcete ušetřit náklady na energie za vytápění, obraťte se na společnost Largo Kab v Olomouci - zajistí na míru regulace vytápění pro malé i velké firmy a rodinné domy.


Regulace vytápění, instalace rozvodů - ušetřete náklady na energie za vytápění

Regulace vytápění, instalace rozvodů - ušetřete náklady na energie za vytápění

Chcete-li ušetřit náklady na energie za vytápění objektu a nevíte si rady, tak se neváhejte obrátit na firmu Largo Kab, která vám zajistí instalaci rozvodů a zařízení pro měření a regulaci.


Elektrické zabezpečovací a protipožární systémy

Elektrické zabezpečovací a protipožární systémy

V dnešní době je třeba čím dál více chránit svůj majetek, a proto si pořiďte elektrické zabezpečovací a protipožární systémy, které vám spolehlivě zajistí olomoucká společnost Largo Kab s.r.o.


Elektrická zabezpečovací signalizace Olomouc

Elektrická zabezpečovací signalizace Olomouc

Firma Largo Kab s.r.o. poskytuje: - elektrická zabezpečovací signalizace: - zpracování projektu rozmístění detektorů - výběr vhodných typů pro maximální účinnost zařízení - signalizaci vybavíme mikroprocesorovou řízenou ústřednou - ústřednu osadíme ovládacími prvky.


Strukturované kabelážní rozvody, slaboproudé rozvody Olomouc

Strukturované kabelážní rozvody, slaboproudé rozvody Olomouc

LARGO KAB s.r.o. zajišťuje: - kompletní slaboproudé rozvody a návazná zařízení pro kanceláře, malé a středně velké firmy, rodinné domky - strukturované kabelážní rozvody: - strukturované rozvody pro počítačové sítě a telekomunikace - metalický rozvod horizontální kabeláže - optický či metalický páteřový rozvod v budově - propojení více objektů na bázi optických kabelů nebo mikrovlnných spojů.


Instalace rozvodů a zařízení pro měření a regulaci vytápění

Instalace rozvodů a zařízení pro měření a regulaci vytápění

Firma Largo Kab s.r.o. poskytuje a nabízí: - regulace vytápění: - instalace rozvodů a zařízení pro měření a regulaci - systém pro vizualizaci regulačních procesů - konfigurace systému pomocí počítače nebo ovládacího regulátoru - pro ušetření nákladů za energii - návrh systému na míru - výpočet možné úspory nákladů na energie. Systém se navrhuje zákazníkovi na míru dle podrobné studie.


Strukturované kabelážní rozvody, regulace vytápění Olomouc

Strukturované kabelážní rozvody, regulace vytápění Olomouc

Firma Largo Kab s.r.o. poskytuje strukturované kabelážní rozvody, telekomunikační systémy, elektrické zabezpečovací a protipožární signalizace. Strukturované kabelážní rozvody: - strukturované rozvody pro počítačové sítě a telekomunikace - metalický rozvod horizontální kabeláže - optický či metalický páteřový rozvod v budově - propojení více objektů na bázi optických kabelů nebo mikrovlnných spojů. Telekomunikace: - dodávky telefonních ústředen - komplexní instalace (instalace rozvodu, montáž telefonní ústředny, naprogramování, dodávka telefonního přístroje, připojení k počítačové síti pro rozúčtování telefonních hovorů). Regulace vytápění: - systém pro vizualizaci regulačních procesů - konfigurace systému pomocí počítače nebo ovládacího regulátoru - pro ušetření nákladů za energii - návrh systému na míru - výpočet možné úspory nákladů na energie. Elektrická zabezpečovací signalizace: - zpracování projektu rozmístění detektorů - výběr vhodných typů pro maximální účinnost zařízení - signalizaci vybavíme mikroprocesorovou řízenou ústřednou - ústřednu osadíme ovládacími prvky (kódová klávesnice, čtecí zařízení bezkontaktních, čipových magnetických karet).Další produkty a služby
  • poplašné a výstražné systémy, kamerové systémy, požární signalizace, bezdrátová technologie, záplavový snímač
  • radiokomunikační technika, profesionální radiostanice, radiové sítě, svolávací systémy, telefony a faxy, modemy a vysílačky
  • elektroinstalace pro novostavby, elektroinstalace pro rekonstrukce, domovní vedení elektroinstalace, montáže hromosvodů, revize elektro
  • zateplení domu, oprava střechy, výměna atiky, zateplení obvodového pláště, zateplení parapetů, výměna parapetů, výměna zábradlí, rekonstrukce bytů, rekonstrukce domů, sanace soklů, výměna hromosvodů, výměna oken, výměna dveří
  • snímače teploty, měření vodivosti, regulátory a tlakoměry, servomotory a čidla, montáž měřidel

ROBICONT Robert Lučan

Související články
Elektroinstalace a elektromontáže
Elektroinstalace a elektromontáže

Elektroinstalace včetně profesionálně odvedené elektromontáže je kvalitní a bezpečná pouze v rukou profesionálů. Abyste mohli bezpečně a bez problémů využívat elektrickou energii, svěřte vaše požadavky naší společnosti ELMONT GROUP, a.s. se sídlem v Brně.


Elektromontážní práce na nízkém i vysokém napětí v Ostravě a okolí
Elektromontážní práce na nízkém i vysokém napětí v Ostravě a okolí

Elektromontážní práce se řadí k oblastem, které vyžadují pečlivost a kvalifikaci. Společnost ELTOM, s.r.o. poskytuje elektromontážní práce v oblasti NN i VN napětí do 22 kV, a to včetně venkovních trafostanic. Firma se tak pyšní nabídkou služeb, které pokrývají takřka veškeré elektromontážní práce, které mohou být v běžných podmínkách vyžadovány. Firma působí v Ostravě a v okolí a může se pochlubit řadou referencí, které dokazují její odbornost a kvalifikaci.


Kioskové trafostanice od společnosti S.G. CZ
Kioskové trafostanice od společnosti S.G. CZ

Společnost S.G. CZ se zabývá dodávkou a servisem vysokonapěťových zařízení. Zaměřuje se na dodávky, rekonstrukce a modernizace rozvoden, VN rozvody přípojky, silové i kioskové trafostanice. Ke každému klientovi přistupuje individuálně a nevyhýbá se ani nestandardním řešením.


Kotelny pro bytové domy
Kotelny pro bytové domy

Každý dům potřebuje mít zázemí. To samozřejmě tvoří technická místnost, ve které se často nachází i kotel. Týká se to nejenom klasických rodinných domků, které si v kotli zatápí, ale také bytových domů, které potřebují mít opravdu silné kotle přizpůsobené vysokému výkonu. Téma domovních kotelen pro bytové domy zajišťuje firma Maddeo CZ s.r.o., s kompletní realizací.