MVDr. Bohumil Lakomý
veterinární lékař


Jahodová 755/5, Olomouc 772 00

Veterinární výjezdní služba:
- ošetření zvířat bez stresu přímo u majitele
- sonografie velkých zvířat
- ambulance - vakcinace zvířat, chirurgické zákroky, kastrace, steriluzace, drobné operace, čipvání zvířat zajímavé ceny
- prodej krmiv EMINET, s dovozem chovateli - Olomouc a okolí

IČ: 41415469
DIČ: CZ511223218
Okres: Olomouc
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: MVDr. Bohumil Lakomý

Vakcinace psů, drobné chirurgické veterinární zákroky Olomouc

Vakcinace psů, drobné chirurgické veterinární zákroky Olomouc

Ještě nemáte pro svého domácího mazlíčka veterináře? MVDr. Bohumil Lakomý poskytuje komplexní veterinární péči o malá domácí zvířata. Zákroky provede doma u klienta i v ordinaci. Služby veterinární ordinace: - preventivní prohlídky - vakcinace psů - očkování koček - čipování - ošetření poranění - drobné operace - drobné chirurgické veterinární zákroky - standardní veterinární péči - sonografie velkých zvířat - kastrace, sterilizace - veterinární výjezdní služba - poradenství - ošetření zvířat bez stresu přímo u majitele - prodej krmiv i s dovozem po Olomouci a okolí. O Vašeho mazlíčka se postaráme!Další produkty a služby
  • nadstandardní veterinární služby, veterinární chirurgie, vakcinace zvířat, čipování psů a koček


Související články
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě

I s blížícím se podzimem stále přetrvává riziko přisátí klíšťat. Tito parazité se na psy lepí velice rádi, což může být pro vašeho mazlíčka nejen nepříjemné, ale i velmi nebezpečné. Nezapomeňte tedy před nimi svého pejska ochránit. Pokud vám nevyhovují klasické pipety či obojky proti klíšťatům, můžete vyzkoušet spolehlivou a příjemnou cestu prevence, kterou je tableta proti klíšťatům Bravecto.


Profesionální veterinární péče v prestižní plzeňské Kleissově klinice
Profesionální veterinární péče v prestižní plzeňské Kleissově klinice

Péče o zvířecí pacienty není o nic méně důležitá než o ty lidské. Profesionální a zkušení veterináři z plzeňské Kleisslovy kliniky jsou připraveni poskytnout vašim mazlíčkům i užitkovým zvířatům tu nejlepší možnou péči. Svěřte jim své miláčky do péče a maximalizujte šanci na to, že jejich zdravotní problémy budou správně diagnostikovány a efektivně odstraněny.


Veterinární neurologie a neurochirurgie
Veterinární neurologie a neurochirurgie

Zvířata, zejména psi a kočky, jsou našimi kamarády již od nepaměti. Chcete jim dopřát kvalitní péči, odborné zdravotnické vyšetření a preventivní očkování? Zdraví se totiž týká nejenom nás lidí, ale také našich blízkých kamarádů. MVDr. Petr Johanides ve Žďáru nad Sázavou má vybudovanou veterinární kliniku, která řeší případy nejenom běžných a preventivních kontrol, ale díky nadstandardnímu vybavení také jakékoliv vážnější onemocnění psů a koček a to dokonce i formou operací.


Operační mikroskop pro chirurgické zákroky očí a víček u zvířat
Operační mikroskop pro chirurgické zákroky očí a víček u zvířat

Problémy se zrakem, které negativně ovlivňují kvalitu života, trápí nejen lidi, ale i zvířata. Řešení těchto problémů u zvířat je náročné, jelikož vyžaduje moderní technologii pro přesné operační zákroky a bohaté zkušenosti. Veterinární klinika v Uherském Hradišti pořídila nový operační a vyšetřovací mikroskop TERA-21, díky kterému provádí specializované operativní zákroky. Veterinárních klinik s touto technologií je přitom v celé republice jen několik.