Penzion Moravský Grunt
Ubytování Olomouc


Penzion Moravský Grunt v Olomouci poskytuje ubytování s wifi zdarma a bezplatným parkováním. Ubytovat se můžete v našem privátním penzionu. Pro větší skupinky máme k dispozici apartmán. Ubytování pro turisty možné v ubytovně.

Naše pokoje penzionového typu zajistí všem hostům pohodlí a soukromí. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem z masivu a jsou laděny do selského stylu. Každý z pokojů má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a televizi s plochou obrazovkou včetně přístupu na Netflix. K dispozici mají hosté i plně vybavenou kuchyni s varnou deskou a lednicí. Samozřejmostí je bezplatné připojení k Wi-fi a parkování zdarma.

Apartmány jsou vhodné pro ubytování hostů, kteří mají rádi dostatek prostoru. V apartmánech rustikálního stylu se nachází pohodlné postele, plně vybavená kuchyně, televize s plochou obrazovkou včetně přístupu na Netflix. Ke každému apartmánu náleží soukromá koupelna. Apartmány mají bezbariérový přístup a jsou vhodné i pro hendikepované hosty.

Pro turisty, výletníky a pracující na cestách máme k dispozici ubytování v ubytovně za rozumné ceny. Všechny pokoje jsou čisté a mají oddělené postele. Pokoje jsou vybaveny jídelním stolem, šatními skříněmi, lednicí a TV s plochou obrazovkou. Hosté mohou využít společnou kuchyni, kde se nachází nádobí, sporák s pečící troubou, varná deska, mikrovlná trouba a rychlovarná konvice. Sprchy a toalety jsou společné.

Katalog firem:

Penziony

,

Ubytovny

,

Štítky:

penzion Olomouc, apartmány pro 4, ubytování pro turisty, ubytovna, wifi zdarma, bezplatné parkování

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Ubytování v soukromí v klidném penzionu a apartmánech s parkováním

Ubytování v soukromí v klidném penzionu a apartmánech s parkováním
Ubytování v soukromí v klidném penzionu v selském stylu s parkováním zajišťuje v okolí Olomouce penzion Moravský grunt. Ubytovat se můžete v apartmánech nebo pokojích penzionového typu.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Penzion Moravský Grunt Ubytování Olomouc
WEBOVÁ STRÁNKA
Penzion Moravský Grunt
www.ubytovaniolomouc.eu
Adresa

Adresa

Nedbalova 23/28
Olomouc 772 00

moravskygrunt@seznam.cz
+420 774 202 605


Najdete nás také zde:

ARES
captcha