Excart Maps, s.r.o.


Kubelíkova 329, Olomouc - Bystrovany 779 00

Výroba, prodej a distribuce map.

Kartografické vydavatelství, velkoobchod, maloobchod, e-shop 8000 produktů, velkoformátová laminace, rámování, zakázková výroba. nástěnné mapy, globusy, turistické mapy, průvodce, atlasy, venkovní turistické stojany, mapové tabule, rámované mapy apod.

Kamenná prodejna v Olomouci po-pá 8-18h, so 8-12 h.

IČ: 28564251
DIČ: CZ28564251
Okres: Olomouc
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Viktor Vejmola

Atlasy, turistické, nástěnné mapy, puzzleball Olomouc

Atlasy, turistické, nástěnné mapy, puzzleball Olomouc

Firma Excart Maps, s.r.o. nabízí: - atlasy (světa, Evropy, států a České republiky) - automapy (Afrika, Amerika, Asie a Austrálie, Český republika, Evropa, plány měst) - glóbusy (antické, magnetické, nafukovací, plastické, netradiční a další) - nástěnné mapy (Česká republika, dětské, fotopanorama, kontinenty, města, svět, školní mapy a další) - průvodce (zahraniční, české země, Ski atlas Alp) - turistické mapy - cyklomapy (Česká republika, Slovensko, Francie, Maďarsko, Švédsko) - knihy (Astronomie, Beletrie, Cestopisy, Dějiny, Encyklopedie, Hrady a zámky a mnoho dalších) - 3D mapy - 3D pohlednice - dárkové poukazy - DVD - outdoor (spacáky, termosky, stany, vařiče) - podložky na stůl (různé druhy) - puzzle (klasické, puzzleball).Další produkty a služby
  • výroba tisku, odborné časopisy, deníkový vydavatel, časopisecký trh, vydavatelská činnost, zveřejnění dokumentů
  • učebnice pro základní školy, jazykové učebnice, nabídka odborných knih, výběr školních pomůcek, pracovní sešity, prodej knih


Související články
Odborné nakladatelství pro preventivní a osvětové publikace
Odborné nakladatelství pro preventivní a osvětové publikace

Partneři IV-Nakladatelství s.r.o. jsou renomované organizace garantující odbornou stránku všech vydávaných titulů. Regionálně se vydávají různé publikace, které jsou zdarma přístupné na veřejných místech.


První pomoc či dopravní výchova pro děti – nejdůležitější vzdělání pro vaše nejmenší
První pomoc či dopravní výchova pro děti – nejdůležitější vzdělání pro vaše nejmenší

Máte malé děti? Pravděpodobně se učí tancovat či mluvit anglicky. Učí ale někdo vaše děti orientovat se například v silničním provozu? Kolik času věnujete tomu, abyste předali dětem zásadní a kvalitní informace o tom, jak chránit své zdraví? Právě k tomuto ušlechtilému úkolu svými publikacemi o první pomoci nebo dopravní výchově přispívá IV - nakladatelství.


Rozsáhlá tiskařská nabídka společnosti MIKO uspokojí i ty nejnáročnější
Rozsáhlá tiskařská nabídka společnosti MIKO uspokojí i ty nejnáročnější

V dnešní době používáme počítače denně. V práci, ve škole, ale také ve volném čase. A přestože je digitalizace na vzestupu, ve velké většině případů se stále neobejdeme bez vytištěných materiálů. Vytisknout se dá všechno. To je také filozofie tiskařské společnosti MIKO, na kterou se můžete obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Ať už jste firma, která chce nechat natisknout bannery, firemní hlavičkový papír nebo katalogy, či student vysoké školy, který zvažuje, kde mu vytisknou a sváží diplomovou práci.


Publikace od IV–Nakladatelství vám můžou zachránit život. Nevěříte?
Publikace od IV–Nakladatelství vám můžou zachránit život. Nevěříte?

Máte rádi pohádky? Pak jistě víte, že v každé pohádce najdete nějaké ponaučení. Pohádky jsou rady malým dětem, jak se chovat v životě. Skutečný svět sice není pohádka, ale v obou se nacházejí životní katastrofy, rodinné tragédie a další úskalí. Děti se z pohádek naučí, že po dobrém skutku následuje šťastný konec. Jak ale připravit dospělé na problémy každodenního života, který se tak rychle mění a šťastné konce mnohdy neexistují?