OK DESIGN, s.r.o.


Holická 47, Olomouc 772 00
OK Design s.r.o. z Olomouce se specializuje na komplexní reklamní služby, ale i přesto zdůrazňujeme OK Design .... nejen reklama. Od roku 1991 pomáháme firmám s podporou prodeje ve formě atypické i zakázkové výroby:
- světelné reklamy
- LED světelná reklama
- reklamních stojanů a stojánků
- reklamních bannerů
- návrhy reklam
- komplexní grafické práce
- zpracování a tisku letáků a katalogů
- vizualizace typu společnosti /Corporate identity/
- komplexního řešení orientačních - informačních(navigačních) systémů
- produkty 3M reklamy
- výroba z plexiskla na tělo a do interieru

Produkty
  • veletrhy a výstavy, návrhy výstavních stánků, realizace veletržních expozic, pronájem výstavní plochy
  • počítačové přípravy, digitalizace obrazových předloh, grafické práce, pc platforma, elektronická data
  • pronájem billboardů, realizace marketingových kampaní, budování značky, realizace marketingových průzkumů
  • montáž světelných panelů, zhotovení firemních štítů, neonové reklamy, trojrozměrná reklama, výroba propagačních materiálů
  • sítotisk a ofset, tamponový a digitální tisk, výroba vizitek a plakátů, barevný potisk


Související články
Firemní e-shop – informační a orientační systémy v ČR

Zapp Infosystémy s.r.o.

Firemní e-shop – informační a orientační systémy v ČR

Ucelený systém značení budov, tabule, venkovní informační a reklamní prvky, stojany, rámy a další produkty jsou profesionálním materiálem, který je určený pro jednotlivce a firmy, které chtějí prezentovat svoje produkty a služby co nejlepším způsobem. Veškeré produkty s tímto zaměřením si můžete vybrat i na e-shopu firmy Zapp Infosystémy s.r.o.


Digitální tisk, ofsetový tisk, velkoformátový tisk i tisk knih na jednom místě

KLEINWÄCHTER holding s.r.o.

Digitální tisk, ofsetový tisk, velkoformátový tisk i tisk knih na jednom místě

Tiskárna Klein ve městě Frýdek-Místek vám nabízí dlouholeté zkušenosti, individuální přístup, moderní zařízení i kompletní služby. Potřebujete tisknout, kopírovat, nebo navrhnout grafickou podobu propagačních materiálů? Neváhejte se na nás obrátit. My nabízíme velkoformátový tisk, ofsetový tisk, digitální tisk, tisk knih i služby v oblasti grafiky. Vyhovíme tak požadavkům studentů, firem i projektantů.


Letáky, vizitky, obaly, reklamní poutače nebo knihy a časopisy

Tomos Praha a.s.

Letáky, vizitky, obaly, reklamní poutače nebo knihy a časopisy

Co si vyberete právě vy? Společnost Tomos Praha a.s. dokáže vyhovět jakýmkoliv požadavkům. Vyrobí pro vaši společnost plakáty, vizitky, reklamní poutače nebo vám pomohou svázat diplomovou práci. Vyrábí všechny typy tiskovin, jako jsou kalendáře, bloky, nálepky, katalogy, časopisy, reklamní poutače a mnoho dalšího.


Světelná reklama od MOOS zviditelní vaše podnikání

MOOS s.r.o.

Světelná reklama od MOOS zviditelní vaše podnikání

Víte, co je první věc, kterou zákazník vidí po příchodu do obchodu nebo kanceláře? Je to reklamní tabule dané firmy, která by měla upoutat jeho pozornost a přivítat ho v budově. Proto by dnes vkusná reklamní tabule měla už být samozřejmostí každé moderní firmy. A na jejich výrobu a prodej se specializuje společnost MOOS, stejně jako na další kvalitní výrobky z polykarbonátových desek a LED panelů.


Firemní články
Světelné LED obrazy jsou nepřehlédnutelnou formou úspěšné reklamy

Světelné LED obrazy jsou nepřehlédnutelnou formou úspěšné reklamy

Potřebujete zviditelnit svoji firmu nebo nový produkt? Světelné LED obrazy jsou ideálním řešením efektivní propagace. Nikdo je nepřehlédne, a díky optimálnímu grafickému zpracování si je potencionální zákazníci vryjí do paměti.


Návrhy interiérů včetně 3D vizualizace a designová LED světla

Návrhy interiérů včetně 3D vizualizace a designová LED světla

Pěkné bydlení je snem mnoha lidí. Často se ale bojíme změn spojených s rekonstrukcí či stavbou, protože si neumíme představit, jak bude vypadat výsledek, a zbytečně se obáváme, že se něco nepovede. Překážkám, jako je tahle, se však můžeme vyhnout, necháme-li si například s návrhem interiéru poradit od zkušeného designéra. Po zhlédnutí jím vytvořené 3D vizualizace se veškeré obavy ze vstupu do neznámého rozplynou. Grafické studio OK3D sortiment si poradí i s těmi nejatypičtějšími řešeními nejen pro váš interiér, a to včetně originálního LED osvětlení z vlastní dílny.


Světelná reklama na míru zajistí skutečně účinnou propagaci firmy

Světelná reklama na míru zajistí skutečně účinnou propagaci firmy

Reklama, která není dobře vidět, jako by ani neexistovala. Pokud proto chcete, aby reklama na vaši firmu nebo nový výrobek, zaujala na první pohled, je pro vás světelná reklama jasnou volbou. Kde se dá dobrá světelná reklama pořídit? Obraťte se na společnost OK design Olomouc, výroba světelné reklamy se u nás plně podřídí vašim individuálním požadavkům a přáním. Svoji firmu tak můžete propagovat nejen účinně, ale také vkusně a přesně dle vašich představ.


Výroba světelné logo, signmaking Olomouc - firemní, plastické reklamní

Výroba světelné logo, signmaking Olomouc - firemní, plastické reklamní

Upoutejte pozornost zákazníků reklamním světelným logem od firmy OK DESIGN, s.r.o. z Olomouce, kterým oslovíte širokou veřejnost a vybudujete tak povědomí o Vaší značce. Výroba světelné reklamy, jejíž realizaci Vám nabízíme, je součástí tzv. signmakingu - moderního způsobu, jak se odlišit od konkurence. A proč spolupracovat právě s námi? V oblasti světelné reklamy máme více než 20 let zkušeností a každou zakázku zpracováváme individuálně od návrhu, přes výrobu až po montáž po celé ČR, nechybí záruční i pozáruční servis. Chcete firemní 3D nápis z plastických písmen nebo podsvícený panel s natištěnou grafikou? Kontaktujte nás a my Vám na míru vytvoříme dokonalý reklamní prvek, díky kterému budete vidět ve dne v noci!


Světelná reklama, panely, nápisy, boxy Brno, Olomouc

Světelná reklama, panely, nápisy, boxy Brno, Olomouc

OK DESIGN, s.r.o. vyrábí na přání zákazníka atypickou světelnou reklamu, světelné panely, nápisy a světelné boxy. Sháníte originální a kvalitně vyrobenou reklamu? Obraťte se na odborníky, kteří realizují kvalitní a luxusní provedení světelných nápisů. Naše výrobky: - světelné panely, světelné boxy - jednoduchá světelná reklama - jednostranné a oboustranné světelné panely, reklama je instalována na fasádu naplocho nebo kolmo a může mít rám z hliníkových nebo plastových profilů - světelné nápisy - plastické (kastlové) písmo různých typů a rozměrů s možností umístění na fasádu nebo nosnou konstrukci - světelné doplňky - nasvětlovací profily, prodejní a reklamní stojany, světelné totemy, světelné displeje a atypické produkty na zakázku. Provádíme opravy i repasování světelných reklam. Dodáváme a zajišťujeme: - design - technické řešení včetně zaměření a výkresové dokumentace - statický posudek - výroba - doprava - instalace a montáž - výchozí elektro revize - záruční i pozáruční servis.


Zpracování, ohýbání, lepení plexi Olomouc, Brno, Praha

Zpracování, ohýbání, lepení plexi Olomouc, Brno, Praha

Společnost OK DESIGN, s.r.o. se zabývá designem a atypickou výrobou, zpracováním, ohýbáním a lepením plexi. Hledáte firmu, která vyrábí kvalitní a originální výrobky z plexi? Obraťte se na odborníky - na firmu OK DESIGN, s.r.o. Navrhuje, vytváří a vyrábí výrobky z plastů pro signmaking, propagaci a reklamu: - kryty pro průmysl - zásobníky na potraviny a léky - stojánky - menu stojánky, informační stojánky, stojánky na tiskoviny, plexi kapsy - stojany a displaye - montuje zastřešení, světlíky a okna z dutinkového polykarbonátu. Vyrábí standardní stojánky, stojany a zásobníky na zboží a reklamní bannery. Stojánky také vyrábí dle požadavků zákazníka. Nabízí kusovou i sériovou výrobu. Zabývá se zpracováním plastů: - ohýbání - tepelné tváření - obrábění - lepení plexi - lepení plastů. Výrobky a služby mají široké využití. OK DESIGN, s.r.o. dodává reklamu a výrobky po celé České republice.


Atypická výroba světelné reklamy Olomouc plastické 3D nápisy a označení

Atypická výroba světelné reklamy Olomouc plastické 3D nápisy a označení

Mezi nejpoužívanější a také nejoblínější označení sídla firmy nebo obchodů patří plastické 3D nápisy, které nabízí širokou paletu estetických i technických možností. Pokud tedy zvažujete výrobu atypické světelné reklamy, pak vám vše zajistí odborníci z firmy OK DESIGN, s.r.o. Soustředíme se nejen na výrobu plastických 3D nápisů, log a písmen, ale také vám zajistíme vše od návrhu vzhledu, montáže a servisu. Plastické 3D nápisy a označení se nejvíce využívají na fasády sídla společností, recepce či jako reklama na výstavách. Plastické logo vytváříme z kovových i nekovových materiálů a také si můžete vybrat z podsvícených variant. Atypickou světelnou reklamu vyrábíme na míru a vždy dle přání zákazníka s realizací po celé České republice. Díky firmě OK DESIGN, s.r.o. budete nepřehlédnutelní!


Výrobky z plastů, reklamní stojánky z plexiskla

Výrobky z plastů, reklamní stojánky z plexiskla

Reklamní stojánky z plexiskla od společnosti OK DESIGN, s.r.o. najdou ideální využití pro letáky, vizitky, ceníky či jídelní a nápojové lístky, na kterých budou dokonale prezentovat a podporovat Vaši firmu. Plastové stojánky vyrábíme ve třech variantách - jako závěsné na zeď, volně stojící na pultu nebo oboustranné na stoly. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout a zakoupit nejen na webových stránkách www.okdesign.cz, ale také osobně na Holické 47 v Olomouci. Kromě reklamních stojánků také vyrábíme, navrhujeme a vytváříme další výrobky z plastů - kryty pro průmysl - zásobníky na potraviny a léky - světelnou i nesvětelnou reklamu, tzv.signmaking Chcete být vidět? Chcete udělat maximum pro úspěch Vaší firmy? Chcete originální reklamou získat více zákazníků? Pak jsme tu právě pro Vás!


Světelné obrazy, světelné LED rámy Olomouc, Brno

Světelné obrazy, světelné LED rámy Olomouc, Brno

OK DESIGN, s.r.o. se zabývá designem a atypickou výrobou. Připraví pro vás návrhy atypických řešení od interiéru až po světlenou reklamu na budovu. Máte zájem o atypickou světelnou reklamu? V OK DESIGN dokáží vdechnout život vašim představám. Nabízí světelné obrazy a světelné LED rámy. Crystal Picture pro vaši grafiku, je všestranný prezentační panel, který upoutá pozornost nejen svou vysokou svítivostí. Světelné obrazy - Crystal Picture: - tenký světelný rám z plexi - ideální produkt pro komunikaci a reklamní sdělení - světelné LED rámy - funguje na principu prosvětlení výkonnými LED diodami pro ideální prosvícení grafiky s rovnoměrnou distribucí světla i ve větších formátech - energetická nenáročnost ve srovnání s klasickým light boxem - vysoká svítivost - dlouhá životnost 42 000 hodin - jednoduchá výměna grafiky - standardní tloušťka displeje je 12 mm, ultra tenký panel 10 mm - výroba světelných obrazů z kombinace čirého akrylátu a HPS. Více informací naleznete v přiloženém ceníku.


Atypická designová LED světla, osvětlení interiérů Olomouc, Praha

Atypická designová LED světla, osvětlení interiérů Olomouc, Praha

Firma OK DESIGN, s.r.o. je specialistou na atypickou designovou výrobu. Specializuje se na návrhy interiérů bytů, kanceláří a rodinných domů. Navrhne pro Vás osvětlení interiérů i vyrobí atypická designová LED světla. Chcete mít doma kvalitní úsporné LED světla v moderním provedení a elegantním designu, které vždy navodí příjemnou atmosféru? Obraťte se na odborníky ze společnosti OK DESIGN, s.r.o. Naše služby: - návrhy, projekty, vlastní vývoj a výroba, realizace LED světel - návrhy osvětlení interiérů bytů, rodinných domů, kanceláří - návrhy včetně technické dokumentace - návrh, výroba designových LED světel - realizace - atypická designová LED světla - designová světla - LED C4, ILLFARI, LANDA - LED světla z vysoce kvalitních materiálů. Dekorativní LED osvětlení je vhodné do kuchyně, koupelny, dětského pokoje, ložnice i kanceláře. Vyberte si u nás ty pravé pro svůj interiér!


Počítačová 3D vizualizace interiéru a exteriéru Olomouc

Počítačová 3D vizualizace interiéru a exteriéru Olomouc

Společnost OK DESIGN, s.r.o. se specializuje na počítačovou 3D vizualizaci interiéru a exteriéru. Provádí kvalitní projekty a s tím související 3D vizualizace. Vytváří reálnou představu o vzhledu celého projektu. Plánujete přestavbu ve Vašem bytě? Pak se Vám budou hodit služby firmy OK DESIGN, s.r.o. - od skicování až po 3D vizualizaci. Přetvoří nepřehlednou technickou dokumentaci do formy, které porozumíte. Pomocí 3D vizualizace je tak možné snadněji pochopit celé řešení. Naše služby: - počítačová 3D vizualizace interiéru a exteriéru - kompletní návrhy interiérů s možností zobrazení v 3D prostoru - fotorealistický výstup vizualizace - živé vizualizace interiéru a rodinných domů - 3D vizualizace exteriéru či interiéru budovy i venkovních prostor - virtuální prohlídka - návrh variant půdorysů včetně rozmístění vybavení - zhotovení 3D vizualizaci pomocí návrhu skicováním v perspektivě - zajištění také tisku ve fotografické kvalitě. V této oblasti jsme Vám plně k službám, rádi Vám pomůžeme právě s Vaším projektem.


Výrobky z plexi, plexiskla, plexi stojánky, plastové reklamní stojánky

Výrobky z plexi, plexiskla, plexi stojánky, plastové reklamní stojánky

OK DESIGN, s.r.o. vyrábí z plexiskla různé druhy plastových reklamních plexi stojánků. Dodává výrobky z plexiskla na podporu prodeje. Specialitou společnosti OK DESIGN, s.r.o. je práce s plexisklem. Od firmy OK DESIGN, s.r.o. je každý stojan originál. Výrobky z plexi, z plexiskla: - plexi stojánky - plastové reklamní stojánky - menu stojánky - informační stojánky - stojánky na tiskoviny - plexi kapsy - jmenovky - stojánky na zboží - stojánky přímo dle požadavku na zakázku, stojánky na míru - pokladničky z čirého transparentního plexiskla (vhodné pro sbírky, příspěvky, dary a vizitky na výstavách a charitativních akcích). Více informací naleznete v přiloženém letáku.


Kryty, podstavce, vitríny na exponáty pro muzea, orientační systémy Olomouc, Brno

Kryty, podstavce, vitríny na exponáty pro muzea, orientační systémy Olomouc, Brno

OK DESIGN dodává pro muzea kryty a podstavce na exponáty, plachty a tabule na budovy, vitríny, orientační systémy, atypickou grafiku, podlahovou grafiku, popisky na exponáty a informační pylony. OK DESIGN ... nejen reklama! Kryty a podstavce na exponáty pro muzea: - kryty výstavního exponátu pomocí čirého akrylátu nebo plného polykarbonátu vyrábíme dle vašich požadavků včetně popisů a osvětlení - pro bezpečnost vašich exponátů navrhneme kryt z plexi včetně podstavce - na překrytí používáme čiré akryláty nebo plný, čirý polykarbonát, který je odolnější proti mechanickému poškození - na přání může být i osvětlení LED diodami - tloušťka materiálu se volí podle rozměrů krytů - k exponátům dodáme i popisky nebo cenovky. Plachty a tabule na budovy: - pro prezentaci výstav nabízíme bannery na budovy v hliníkových rámech nebo s úchyty přes oka pomocí gumových lan - velikost plachty vyrobíme dle požadavku. Vitríny: - dodáváme interiérové a exteriérové vitríny v různých velikostech a v několika barevných provedeních - vitríny jsou uzamikatelné, odolné proti nepříznivým klimatickým podmínkám a prachu - vnitřek vitrín lze nasvítit LED diodami. Orientační systémy: - vnitřní a venkovní, modulové a zakázkové - atypické systémy na zakázku. Atypická grafika: - polepení skla foliemi se speciálním designem. Podlahová grafika: - pro upoutání pozornosti návštěvníků, navigace v prostorech, orientační grafika. Popisky na exponáty: - vyrábíme popisky a označení exponátů s lepenou či tištěnou grafikou nebo gravírováním - popisky mohou být z různých materiálů Informační pylony: - pylony na informace u vstupů do budov - orientační a navigační systémy - označení firmy - konstrukce vyrábíme z hliníkových profilů a na povrchovou úpravu využíváme sklo, Dibond, hliníkový plech, plexi nebo napnutý banner - pylony dodáváme včetně montáže a stavebních úprav. Dodáváme také reklamu a výrobky s atypickým designem pro firmy, gastroprovozy, průmyslové podniky, státní organizace po celé České republice. Více informací naleznete v přiloženém katalogu.


Výrobky z plexi skla na tělo, do interiéru, lepení, zpracování plexi

Výrobky z plexi skla na tělo, do interiéru, lepení, zpracování plexi

Dodáváme reklamu a výrobky s atypickým designem: - výrobky z plexiskla na tělo, originální šperky z akrylátu, prsteny, náušnice, náhrdelníky ... - výrobky z plexiskla do interiéru i na zakázku - stylové doplňky moderního bydlení (područky na pohovku pro odkládání nápojů, svícen z plexi ...), libovolné rozměry a barva plexi - lepení plexi, zpracování plexi - výrobky z plastů - obrábění, tepelné tváření a lepení plastů - speciální kryty pro průmysl, zásobníky na potraviny a léky, stojany a displaye pro signmaking, propagaci a reklamu. Více informací naleznete v přiloženém ceníku.


Polepy, celopolepy aut, reklamní polepy automobilů Brno, Olomouc

Polepy, celopolepy aut, reklamní polepy automobilů Brno, Olomouc

Účinná a efektivní reklama je reklama na dopravních prostředcích. OK DESIGN, s.r.o. nabízí polepy, celopolepy aut, reklamní polepy automobilů, polepy dopravních prostředků: - účinná a efektivní reklama na dopravních prostředcích - polepy osobního automobilu, polepy užitkového automobilu, polep nákladního automobilu - tříletá záruka na životnost - výroba polepů z kvalitní fólie s vysokou životností 5 až 7 let, na přání klientů vyrobíme polep litou fólií s životností až 10 let - po dohodě s klientem můžeme během jednoho dne polepit i několik automobilů - laminace chrání tiskové materiály proti mechanickému poškození a prodlužuje životnost a stálobarevnost inkoustů.