KAREL GOTT RevivaL - Jan MLČOCH


č. 87, Vojnice 783 46

Vystoupení Karel Gott Revival. Nabízíme vystoupení Karel Gott RevivaL v délce 15 - 60 minut. Vystoupení je obvykle rozděleno do několika vstupů (dle druhu a zaměření akce). Tyto vstupy obsahují jak písně navozující atmosféru 60. - 70. let, tak novější repertoár z 90.let až po současnost. Vystoupení je halfplaybackové (živý zpěv na nahrané podklady). Skladba písní je přizpůsobována charakteru dané akce, většinou obsahuje největší hity Karla Gotta, jako například Být stále mlád, Lady Karneval a mnoho dalších. Většina aranžmá je v původních tóninách mistra Karla Gotta, vystoupení obsahuje i pár originálních zpracování. 
Vystoupení Karel Gott RevivaL je určeno široké veřejnosti. Díky notoricky známému a oblíbenému repertoáru Karla Gotta, ale i osobitému projevu Honzy Mlčocha, sklízí velké úspěchy po celé České i Slovenské republice a baví všechny věkové  skupiny účastníků. Je tak ideálním hudebním programem pro veřejné akce, plesy svatby, narozeniny a vystoupení určené pro rozmanité publikum. 
Cena za vystoupení je řešena individuálně dle délky vystoupení a typu akce. Ostatní finanční podmínky (doprava, ubytování atd.) po dohodě s organizátorem

IČ: 26855291
DIČ: CZ26855291
Okres: Olomouc
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jan Mlčoch

Další produkty a služby
  • kulturní pořady, laserové show, společenské akce, pronájem sálů, kouzelnická vystoupení, představení pro děti

Jsme autorizovaný prodejce, půjčovna a servis zahradní a lesní techniky. Naše prodejna nabízí vše, co potřebujete pro péči o trávník nebo údržbu stromů.

Související články
Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout
Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout

Dobrá kavárna, to není jenom kvalitní káva. Dobrá kavárna by měla být také prostorem, kde se rádi setkáváte s přáteli, diskutujete nad lahodným nápojem a užíváte si zábavu v kteroukoli denní i noční dobu. V Caffé baru Rosso Nero jsme si toho vědomi, a proto vám ve Valašském Meziříčí kromě vybrané kávy nabízíme také míchané alkoholické drinky, občerstvení a pravidelně pořádáme koncerty a vystoupení.


Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku
Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku

Pomalu se blíží Vánoce a s nimi také Silvestr. Chcete oslavu konce starého roku a začátku toho nového prožít originálně a nezapomenutelně? Pak přivítejte nový rok na Zámku Valeč! Silvestrovský pobyt All Inclusive si zarezervujte už teď a užijte si u nás wellness i slavnostní Silvestrovský večer.


Srdce i duše Olomouce patří baroku
Srdce i duše Olomouce patří baroku

Přijměte naše pozvání do srdce Moravy a užijte si letní večer ve znamení baroka. Nemusíte být milovníci historie ani vážné hudby, přijeďte se zkrátka pobavit. Přesně to vám totiž Olomoucké barokní slavnosti nabídnou.


Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě
Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě

Společnost SPORTTURIST – SPECIAL zajišťuje kvalitní předprodej vstupenek na kulturní akce, jako jsou divadelní představení, koncerty, festivaly nebo natáčení televizních pořadů.