Prumhor, s.r.o.


Nerudova 41, Šumperk 787 01

Firma Prumhor s.r.o. Vám upraví Váš interiér či exteriér. Zabýváme se stavebními a natěračskými pracemi, zateplováním fasád a také prodejem barev a laků nejen v Šumperku, ale také v Olomouci.

Zaměřujeme se na tyto služby:
- stavební činnost (rekonstrukce, výstavba)
- revitalizace bytových a nebytových domů
- revitalizace panelových domů
- malířsko - natěračské práce
- barvy - laky (velkoobchod, maloobchod)
- zateplování fasád
- řezání betonu (speciální stěnovou pilou Hilti)
- zpracování barevného řešení interiéru
- míchání materiálů fa Caparol
- veškeré malířské a natěračské práce
- nátěry podlah, dveří a oken
- protipožární nátěry
- nátěry střech a fasád
- bezpečnostní šrafování
- dekorativní techniky na stěny Arte lazur
- dekorativní omítky na stěny
- výškové práce
- úklidové práce - bytů, kanceláří, provozoven, výrobních hal
- revitalizace panelových domů
- zateplení fasád
- zateplení domu
- rekonstrukce bytových i nebytových domů.

Prodej barev a laků:
- protiplísňové přípravky Fungisan a Fungispray (prevence a likvidace plísní)
- ochrana dřeva a likvidace hmyzu Lignofix
- vnitřní a fasádní nátěry (akrylátové, silikonové, silikátové, dekorační)
- nátěrové hmoty pro dům a zahradu
- průmyslové nátěry (podlahy, pozinkované části)
- natěračské potřeby (štětce, válečky, brusivo, zakrývací fólie)
- malířské potřeby a nářadí
- zateplovací systémy
- penetrace, laky, omítky
- tmely, lepidla, ředitla, spraye
- úklidové prostředky
- míchání interiérových i fasádních barev, omítkovin, lazurovacích laků
- dekorativní technika pro interiér (metalické barvy, benátský štuk)

IČ: 47153903
DIČ: CZ47153903
Okres: Šumperk
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Martin Hoždora

Vyřezávání, řezání betonu, stěnová pila Hilti Šumperk, Zábřeh

Vyřezávání, řezání betonu, stěnová pila Hilti Šumperk, Zábřeh

Stavební společnost Prumhor, s.r.o. nabízí řezání, vyřezávání betonu speciální stěnovou pilou Hilti DS-TS5. Stěnová pila je používána při řezání betonových a železobetonových stěn. Využití stěnové pily: - odřezání starých balkónů - řezání panelů - řezání dveří a oken - vyřezávání stěn - řízené a šetrné demolice konstrukcí - odstraňování poškozených konstrukcí - zvětšování nebo zarovnávání otvorů - zkracování betonových bloků. Maximální hloubka řezu z jedné strany je 300 mm, při oboustraném řezu je maximální hloubka pořezu až 600 mm.


Stavební práce, natěračské práce i zateplení fasády | Šumperk

Stavební práce, natěračské práce i zateplení fasády | Šumperk

Stavební práce, zateplení fasády i natěračské práce můžete bez obav svěřit odborníkům v naší firmě Prumhor. Kromě natěračských prací a zateplování fasád, se kterými máme mnohaleté zkušenosti, se věnujeme stavebním pracím včetně inženýrských a projektových prací, odborným konzultacím a finančnímu poradenství v oblasti revitalizace bytových domů a výstavby domů rodinných. Zakázky realizujeme na klíč, tedy včetně zpracování rozpočtu, zajištění finančních prostředků, projektových prací, zpracování energetických auditů, vyřízení potřebných stavebních povolení a platných státních dotací, spolu s kolaudací dané stavby. Stavební práce i zateplování fasády či natěračské práce provádíme vždy s využitím nejkvalitnějších materiálů dostupných na trhu. Kvalita nabízených služeb a spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě. Rádi vám se vším poradíme, ať už se rozhodnete využít naše stavební práce, zrekonstruovat byt či si nechat zateplit fasádu. Služby naší společnosti Prumhor lze stručně popsat takto: - stavební práce (rekontrukce i výstavba) - revitalizace bytových, nebytových i panelových domů - natěračské práce - malířské práce - zateplení fasády - řezání betonu - nátěry podlah, dveří a oken - protipožární nátěry, bezpečnostní šrafování - nátěry střech a fasád - dekorativní omítky na stěny - výškové práce - úklidové práce - bytů, kanceláří, provozoven, výrobních hal


Míchání, prodej fasádních barev, laků, nátěrů, lazur Šumperk

Míchání, prodej fasádních barev, laků, nátěrů, lazur Šumperk

Firma Prumhor, s.r.o. se zabývá prodejem a mícháním barev, laků, nátěrů, lazur na míchacím centru Capamix od firmy CAPAROL. Zpracuje vám barevné řešení pro váš interiér. Nechte si namíchat barvu podle vašich představ ve společnosti Prumhor, s.r.o. Prodej: - vnitřní barvy - fasádní barvy - tónovací barvy - malířské a fasádní tmely - Ambiente program - penetrace - Capalac - základní a krycí nátěry - Capadur – silikonové, silikátové, vápenné, latexové, protiplísňové, pigmentované, vodou ředitelné, disperzní, transparentní, vápenné- barvy na alkydové bázi pro vnější i vnitřní nátěry - lazury, barvy a laky na dřevo pro vnější i vnitřní prostředí - akrylové barvy pro vnější i vnitřní nátěry - pasty a tónovací barvy na bázi silikátu, ve 26 odstínech - stěrkové hmoty s pojivy ze syntetické pryskyřice, pro interiér a exteriér. Firma Prumhor, s.r.o. dále provádí stavební, natěračské práce i zateplování fasád.


Míchání barev a laků, fasádní barvy, krycí nátěry Šumperk

Míchání barev a laků, fasádní barvy, krycí nátěry Šumperk

Firma Prumhor, s.r.o. provádí stavební a natěračskýé práce a zateplování fasád. Prodává barvy a laky. Prumhor, s.r.o. nabízí: - prodej a míchání barev a laků na míchacím centru Capamix od firmy CAPAROL a zpracování barevného řešení interiéru. Penetrace, vnitřní barvy, fasádní barvy, tónovací barvy, malířské a fasádní tmely, Ambiente program, Capalac - základní a krycí nátěry, Capadur: - silikonové - silikátové - vápenné - disperzní - latexové - vápenné - protiplísňové - vodou ředitelné - pigmentované - transparentní - pasty a tónovací barvy na bázi silikátu,ve 26 odstínech - stěrkové hmoty s pojivy ze syntetické pryskyřice, pro interiér a exteriér - barvy na alkydové bázi pro vnější i vnitřní nátěry - lazury, barvy a laky na dřevo pro vnější i vnitřní prostředí - akrylové barvy pro vnější i vnitřní nátěry.


Zateplování fasád, zateplení Šumperk, Olomouc

Zateplování fasád, zateplení Šumperk, Olomouc

Nabízíme zateplení, zateplování fasád: - omezte tepelné ztráty objektů a celkovou spotřebu tepla. Realizujeme zateplovací systém Capatect od firmy Caparol - optimální izolační systémy pro novostavby, přestavby i sanace s jistotou evropské značky. Capatect basic-line: - výhodné zateplení - tepelně izolační kombinovaný systém s bílým polystyrénem jako izolačním materiálem. Capatect top-line: - optimální izoláční účinnosti, extrémně odolný systém s elastickou armovací vrstvou. Vrchní omítka na bázi silikonové pryskyřice. Prodyšná a výborně odpuzuje nečistoty. Capatect minera-line: - extrémně difúzní, robustní, nehořlavý a má dlouhou životnost z důvodu použití výhradně minerálních složek. Capatect eco-line: - izolační systém s výhradně biologickými a minerálními složkami, ze stoprocentně obnovitelného zdroje průmyslového konopí, minerální tmely a minerální šlechtěné omítky. Capatect je číslo jedna na trhu zateplovacích systémů.


Řezání betonu stěnovou pilou, stavební práce Šumperk, Olomouc

Řezání betonu stěnovou pilou, stavební práce Šumperk, Olomouc

Firma Prumhor, s.r.o. nabízí řezání betonu speciální stěnovou pilou Hilti. Stěnová pila se používá: - k řezání betonových či řezání železobetonových konstrukcí v libovolné poloze, dosahuje se velmi čistého a rovného řezu - řezání dveří a oken - vyřezávání stěn - řezání panelů - řízené a šetrné demolice konstrukcí - zvětšování nebo zarovnávání otvorů - odstraňování poškozených konstrukcí - zkracování betonových bloků - dodatečné vyřezávání otvorů pro dveře, okna, rozvody a větrání - přesné odstraňování stěn, podlah a stropů - srovnávání nerovných úseků stěn - postupné a šetrné demolice celých objektů. Dále nabízí stavební práce.


Obchodní zástupce pro oblast východní Čechy

Obchodní zástupce pro oblast východní Čechy

Obchodní zástupce pro oblast východní Čechy Pracovní náplň Obchodní zástupce v oblasti stavebnictí-zateplování budov pro oblast východní Čechy Životopis s kontaktními údaji zašlete na email:prumhor1@seznam.cz Zavedená obchodní a stavební firma s praxí 20let v oblasti stavebnictví se zaměřením na revitalizace a zateplení budov hledá do svého týmu obchodního zástupce pro oblast východní Čechy. Podmínkou: SŠ/VŠ s technickým nebo stavebním zaměření,výborné komunikační a prezentační schopnosti,obchodní cit a umění prodat,samostatnost,práce na PC – MS Office,řidičský průkaz sk.B – aktivní řidič Výhodou: Znalost a praxe min.5let v oblasti zateplování budov,dobrý zdravotní stav Nabízíme: Firemní vozidlo,kancelářské prostory v Ústí nad Orlicí,firemní telefon,nadstandardní motivační platové ohodnocení


Penetrace, fasádní barvy, míchání barev a laků Šumperk

Penetrace, fasádní barvy, míchání barev a laků Šumperk

Firma Prumhor, s.r.o. nabízí: - míchání a prodej barev a laků na míchacím centru Capamix od firmy CAPAROL a zpracování barevného řešení interiéru. Penetrace, vnitřní barvy, fasádní barvy, tónovací barvy, malířské a fasádní tmely, Ambiente program, Capalac - základní a krycí nátěry, Capadur - silikonové, silikátové, vápenné, disperzní, latexové, vápenné, protiplísňové, vodou ředitelné, pigmentované, transparentní, pasty a tónovací barvy na bázi silikátu ve 26 odstínech, stěrkové hmoty s pojivy ze syntetické pryskyřice - pro interiér a exteriér, barvy na alkydové bázi pro vnější i vnitřní nátěry, lazury, barvy a laky na dřevo pro vnější i vnitřní prostředí, akrylové barvy pro vnější i vnitřní nátěry.


Zateplení, zateplování fasád Šumperk, Olomouc

Zateplení, zateplování fasád Šumperk, Olomouc

Nabízíme zateplení, zateplování fasád: - omezte tepelné ztráty objektů a celkovou spotřebu tepla. Propaguje a realizujeme zateplovací systém Capatect od firmy Caparol - optimální izolační systémy pro novostavby, přestavby i sanace s jistotou evropské značky. Capatect basic-line - výhodné zateplení - tepelně izolační kombinovaný systém s bílým polystyrénem jako izolačním materiálem. Capatect top-line - optimální izoláční účinnosti, extrémně odolný systém s elastickou armovací vrstvou. Vrchní omítka na bázi silikonové pryskyřice. Prodyšná a výborně odpuzuje nečistoty. Capatect minera-line - extrémně difúzní, robustní, nehořlavý a má dlouhou životnost z důvodu použití výhradně minerálních složek. Capatect eco-line - izolační systém s výhradně biologickými a minerálními složkami, ze stoprocentně obnovitelného zdroje průmyslového konopí, minerální tmely a minerální šlechtěné omítky.


Barvy, laky Šumperk Olomouc

Barvy, laky Šumperk Olomouc

Nabízíme: - míchání a prodej barev a laků na míchacím centru Capamix od firmy CAPAROL - zpracování barevného řešení interiéru. Penetrace, fasádní barvy, vnitřní barvy, tónovací barvy, malířské tmely a fasádní tmely, Ambiente program, Capalac - základní nátěry, krycí nátěry, Capadur: - silikonové - disperzní - latexové - vápenné - silikátové - vápenné - pigmentované - protiplísňové - vodou ředitelné - transparentní - stěrkové hmoty s pojivy ze syntetické pryskyřice, pro interiér a exteriér - lazury, barvy a laky na dřevo pro vnější i vnitřní prostředí - pasty a tónovací barvy na bázi silikátu, ve 26 odstínech - akrylové barvy pro vnější i vnitřní nátěry - barvy na alkydové bázi pro vnější i vnitřní nátěry.


Revitalizace domů,zateplení fasád,tepelná izolace,Šumperk,Olomouc

Revitalizace domů,zateplení fasád,tepelná izolace,Šumperk,Olomouc

Revitalizace panelových a bytových domů: - vyberte si kvalitní materiály pro dokonalou tepelnou izolaci - Capatect zaručuje kvalitu třídy A, funkčnost a spolehlivost. Systém pro hospodárné stavebníky - CAPATECT BASIC-LINE - výhodné zateplení - tepelně izolační kombinovaný systém s bílým polystyrénem jako izolačním materiálem. Systém pro náročné stavebníky - CAPATECT TOP-LINE Perfektní zateplení - optimální izoláční účinnost pomocí nově vyvinutých izolačních desek Capatect Dalmatin. Systém pro uvážlivé stavebníky - CAPATECT MINERA-LINE Čistě minerální zateplení - je extrémně difúzní, robustní, nehořlavý a má dlouhou životnost. Systém pro uvědomělé stavebníky - CAPATECT ECO-LINE Přírodní zateplení - izolační systém s výhradně biologickými a minerálními složkami.Další produkty a služby
  • barvy na stěny, fasádní barvy, fasádní omítky, barvy na kov, barvy na dřevo, barvy na střechy, tónovací přípravky, barevné spreje, průmyslové nátěry
  • malířské práce, izolace proteklin, odstraňování tapet, broušení omítek, nátěry oken, nátěry dveří, nátěry podlah, tapetování pokojů
  • horolezecká technika, práce ve výškách, mytí oken, čištění fasád, údržba budov, opravy historických památek
  • úklid domácnosti, úklid veřejných prostor, úklid staveb, mytí oken, vysávání koberců, žehlení prádla, utírání prachu, mytí podlah
  • novostavby bytových domů, nové byty k prodeji, nové byty k pronájmu, garážová stání v novostavbě, garáže v novostavbě
  • rekonstrukce bytových jader, sádrokartonářské práce, kompletní elektroinstalační práce, modernizace bytu
  • řešení povrchových úprav, stavební chemie, chemický sortiment, syntetické a epoxidové barvy,

Enprag s.r.o. Kovový nábytek Praha

Související články
Ochraňte svou fasádu proti sprejerům
Ochraňte svou fasádu proti sprejerům

Graffiti, pro mladé lidi velká zábava. Předhánějí se, kdo nakreslí hezčí a originálnější obrázek. Jako kdyby si tím značkovali své území, ovšem velice často přitom nedbají na soukromé vlastnictví a proto různé druhy obrázků můžeme vidět všude kolem sebe.


Balkonový systém od Premix servis přináší dokonalou hydroizolaci a ochranu
Balkonový systém od Premix servis přináší dokonalou hydroizolaci a ochranu

Pokud chcete disponovat nejenom designově odpovídajícím, ale také praktickým, spolehlivým a bezpečným balkonem, tak byste neměli podcenit investici do kvalitního balkonového systému. Balkonové systémy PREMIX vynikají svými nízkými náklady, kvalitní hydroizolací a maximální ochranou.


Malířské a tapetářské práce bez starostí zajistí firma Kapitán Praha
Malířské a tapetářské práce bez starostí zajistí firma Kapitán Praha

Malování a tapetování patří k žádaným službám, které podporují design a čistotu interiéru. Proto není důležitý pouze výběr barev na stěny či motivů tapet, ale také výběr řemeslníků, kteří malování a tapetování interiérů mají v malíčku. A v tomto směru se můžete v každém případě spolehnout na firmu Kapitán Praha s.r.o.


Zednické práce všeho druhu – Zednictví Pokorný
Zednické práce všeho druhu – Zednictví Pokorný

Potřebujete pomoci se stavbou domu? Chcete zrealizovat zakázku na klíč? Zrekonstruovat byt či dům? Udělat novou koupelnu a záchod, provést pokládku podlahy či vymalovat? Jsme firma s mnohaletými zkušenostmi v oblasti stavitelství, zabývající se veškerými zednickými, stavebními a bouracími pracemi. Zajistíme kompletní stavitelské práce, zednické práce a ostatní řemeslnické práce. Zaměřujeme se na výstavbu domů i rekonstrukci bytů. Nejsou nám cizí ani bourací práce a mnoho dalšího.