Hanácký svaz technických sportů Šternberk z.s.


Dolní žleb 26, Šternberk 785 01
Hanácký svaz technických sportů Šternberk z.s. provozuje v chatové části města autokemp HSTS Šternberk. Naše rekreační zařízení se nachází na rozhraní Hané a podhůří Nízkého Jeseníku, v krásné přírodě lemované smíšenými lesy, v údolí říčky Sitky. Nabízíme ubytování v chatkách různých kategorií, případně volné plochy pro karavany a stany.

Autokemp, služby:
- camping, kemping, stanování
- ubytování, chaty dle vybavenosti: chatky bez sociálního zařízení, chaty se sociálním zařízením, dále chaty s úplným sociálním vybavením (WC, sprcha) a kuchyňkou
- v hlavní budově recepce se dále nachází: společenská místnost, společná kuchyňka, jídelna
- budova společných sociálních zařízení: WC, umyvadla, sprchy, místnost s automatickou pračkou
- kiosek, občerstvení
- centrální ohniště.

Sezónní provoz autokempu:
- období od 15.5 do 15.9. kalendářního roku
- adresa: Dolní žleb 26, Šternberk.

V recepci si můžete zapůjčit společenské stolní hry, badminton, míč na volejbal, kopanou či nohejbal. V okolí se nachází mnoho značených cyklotras a turistických značek, autokemp leží v ideální lokalitě pro pěší procházky i cykloturistiku. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Produkty
  • ubytování v kempu, možnost vlastního stanu, společné sociální zařízení, možnost koupání a houbaření, nocování v přírodě

Prodej dámského prádla Karlovy Vary, podprsenky, plavky, punčochy, noční košile, župany, šály.

Prodej dámského prádla Karlovy Vary, podprsenky, plavky, punčochy, noční košile, župany, šály

Zahradní sortiment – prodej okrasných květin a dřevin.

Zahradní sortiment – prodej okrasných květin a dřevin

Související články
Necestujte po Moravě, zažijte ji!

Kemp a penzion Slovácký dvůr

Necestujte po Moravě, zažijte ji!

Ta jižní Morava, je jistě krásná zem, posázená vinohradem. Stará lidová píseň má platnost i v dnešních dobách. Morava nabízí spoustu krás přírodního charakteru, ale skrývá také unikátní možnost ubytování. V Ostrožské Nové Vsi nebudete za turistu, ale naopak se budete cítit jako správný Moravák či Moravačka.


YMCA – největší mládežnická organizace na světě

Palác YMCA, s.r.o.

YMCA – největší mládežnická organizace na světě

Model, kdy neziskové organizace zakládají firmy, aby z jejich zisku financovaly svoji společensky prospěšnou činnost, se u nás teprve pozvolna začíná šířit. Přitom tu už dlouhá léta působí organizace, která má v této oblasti dalekosáhlé zkušenosti z celého světa. YMCA – Křesťanské sdružení mladých lidí a také nejstarší a největší mládežnická organizace na světě, u nás provozuje dva domy plné zajímavých služeb. A ze zisku podporuje právě práci s mládeží. Pokud tedy chcete Ymku podpořit, můžete to udělat velmi příjemným způsobem – třeba si pronajmout kancelář v historickém paláci v centru Prahy, případně zajít do dobré restaurace nebo bazénu.


Masarykův tábor YMCA zve na příjemně strávenou dovolenou v údolí řeky Sázavy

Palác YMCA, s.r.o.

Masarykův tábor YMCA zve na příjemně strávenou dovolenou v údolí řeky Sázavy

Přemýšlíte, jak si letos užít plnohodnotnou dovolenou, v rámci které nebude chybět spousta zábavy, sportovního vyžití, kultury či romantiky v krásné přírodě? Masarykův tábor YMCA je ideálním místem, kam vyrazit s rodinou, přáteli nebo třeba jen ve dvou. A ani zvířecí přátelé nemusí zůstávat doma, zde jsou vždy vítáni.


Ochraňte svou fasádu proti sprejerům

SK Fasády s.r.o.

Ochraňte svou fasádu proti sprejerům

Graffiti, pro mladé lidi velká zábava. Předhánějí se, kdo nakreslí hezčí a originálnější obrázek. Jako kdyby si tím značkovali své území, ovšem velice často přitom nedbají na soukromé vlastnictví a proto různé druhy obrázků můžeme vidět všude kolem sebe.


Firemní články
Autokemp HSTS Šternberk v podhůří Nízkého Jeseníku, ubytování v chatkách, stanech a karavanech

Autokemp HSTS Šternberk v podhůří Nízkého Jeseníku, ubytování v chatkách, stanech a karavanech

Příjemné ubytování v údolí říčky Sitky na Jesenicku naleznete u společnosti Hanácký svaz technických sportů Šternberk z.s. Autokemp se sociálním zařízením, recepcí i občerstvením.