Alois Mauler
Prodej střešních krytin


Nová Hradečná 92, Nová Hradečná 783 84
Firma střešní krytiny Alois Mauler je obchod, ve kterém si vyberete z bohatého sortimentu střešního materiálu jako jsou například střešní žlaby, parozábrany nebo latě. Samozřejmě se zaměřujeme i na prodej pálené, betonové, hliníkové nebo ocelové krytiny od všech výrobců. Svým zákazníkům vždy poskytneme bezplatné poradenství včetně dopravy.

Obchod a prodej střešních krytin:
- ocelové profilované krytiny Ruuki, Rova, Lindap, Satjam(vhodné pro všechny druhy staveb)
- hliníkové krytiny Alukryt (KOB 1017 vhodná i do malých sklonů)
- pálené tašky, krytiny Tondach
- betonové střešní krytiny, tašky Bramac, KMB Beta
- Cembrit vlnitá krytina Vltava
- lehká vlnitá krytina Onduline
- Dacora šablony
- Katepal, Iko, Teglass, Everest šindele
- průhledné prosvětlovací vlnovky (lze nařezat na různé formáty dle přání zákazníka)
- plastová krytina Capacco, Eureko
- krytiny z granulátu, recyklátu.

Dále si u nás také vyberete z těchoto doplňků a příslušenství pro vaši střechu:
- střešní okna Velux, Roto, Fakro
- šindele
- šablony
- lepenky (modifikované, oxidované, podkladní)
- klempířské prvky
- střešní latě
- lepenky modifikované, oxidované, podkladní
- žlaby, svody, plechy
- parozábrany Guta, Juta, Rewasi, Tyvek
- ohýbačka.

Produkty
  • střešní krytiny, keramické doplňky, nová střecha, rekonstrukce střechy, střešní tašky, výkresová dokumentace střechy

Kompletní dlaždičské práce, zemní a výkopové práce, odvoz a likvidace odpadu, stavba palisád, zídek, opravy dlažeb.

Kompletní dlaždičské práce, zemní a výkopové práce, odvoz a likvidace odpadu, stavba palisád, zídek, opravy dlažeb

Sklenářské práce Přerov – profesionální servis drobných i rozsáhlých oprav.

Sklenářské práce Přerov – profesionální servis drobných i rozsáhlých oprav

Související články
Stavebniny, stavební materiál, koupelny a koupelnové studio Břeclav, Podivín, Hustopeče

STAVEBNINY VAJBAR s.r.o.

Stavebniny, stavební materiál, koupelny a koupelnové studio Břeclav, Podivín, Hustopeče

Stavba domu nebo jiných projektů sebou přináší nejen mnoho starostí, ale také nákupů potřebného materiálu, a sice především toho stavebního. Kromě toho potřebujete s výběrem i množstvím poradit, dopravit, namíchat barvu nebo si vybrat vhodné řešení koupelny. A přesně takový servis vám s profesionálním přístupem a technikou poskytnou STAVEBNINY VAJBAR s.r.o. v prodejnách Břeclav, Podivín a Hustopeče.


Betonové střešní krytiny Terran – to pravé pro vaši střechu

Mediterran CZ s.r.o.

Betonové střešní krytiny Terran – to pravé pro vaši střechu

Stavíte nebo rekonstruujte střechu a nemůžete se rozhodnout, jaký typ střešní krytiny je pro vás ideální? Váháte, zda zvolit lehké střešní krytiny, nebo dát přednost klasickým páleným taškám? Máme pro vás dobrou zprávu. Betonové střešní tašky Terran spojují výhody obou těchto typů střešních tašek. Střešní krytiny Terran vám tak za velmi příznivou cenu poskytnou spolehlivost, odolnost a zároveň atraktivní vzhled.


Výroba a prodej střešních krytin

BESK spol. s r.o.

Výroba a prodej střešních krytin

Hledáte kvalitní střešní krytinu od českého výrobce? Pak neváhejte využít firmu Besk. Ta se nachází v oblasti, kde se vyskytují velice kvalitní písky. Proto tašky od této společnosti jsou opravdu kvalitní. Vše zaručuje prvotřídní a spolehlivý materiál. Ten je příslibem vynikajícího výsledného produktu.


Tohle je na beton nejlepší krytina

Mediterran CZ s.r.o.

Tohle je na beton nejlepší krytina

Od střešní krytiny našeho domu většinou chceme opravdu mnoho. Nesmí dům hyzdit, musí být odolná a snadno se pokládat. A pokud je ještě k tomu levná, pak se zdá, že je naprosto dokonalá. U betonové střešní krytiny TERRAN je to skutečně pravda.


Firemní články
Betonový střešní systém Bramac, KM BETA Uničov, Olomouc

Betonový střešní systém Bramac, KM BETA Uničov, Olomouc

Kdo by nechtěl střechu nejen na dlouhá léta! Zvolte si betonový střešní systém Bramac nebo KM BETA od společnosti Alois Mauler. Alois Mauler prodává střešní krytiny a systémy pro náročnou i levnou střechu. Na krytiny poskytuje množstevní a objektové slevy. Střešní systém Bramac: - kvalitní tašky s dlouhověkostí - různé tvary střešní tašky, použití, hrubost, tvar a barvy - vysoká pevnost - několik různých odstínů a povrchových úprav - krytina Bramac se nejvíce používá z důvodu vyšší hmotnosti na novostavbách - vyniká dlouhou životností, nutná kvalitní střešní konstrukce kvůli vyšší hmotnosti. Betonové tašky KMB BETA: - krytina s nejdelší výrobní tradicí - elegantní a přitom vysoce účelná - vysoká pevnost krytiny - betonová krytina KMB BETA má životnost až 100 let - tašky se vyrábí v několika barevných odstínech, třech povrchových úpravách - KMB BETA nabízí tyto odstíny: cihlově červený, višňový, tmavě hnědý, černý a šedý. - nutná kvalitní střešní konstrukce kvůli vyšší hmotnosti. V nabídce naleznete velkou škálu barev a provedení střešních tašek.


Prodej střešních krytin, pálené tašky TONDACH Olomouc, Litovel

Prodej střešních krytin, pálené tašky TONDACH Olomouc, Litovel

Alois Mauler se zabývá prodejem střešních systémů a krytin pro všechny typy střech. V široké nabídce naleznete i kvalitní pálené tašky Tondach. Pálené střešní tašky TONDACH patří mezi nejkvalitnější střešní krytinu a splňují vysokou kvalitu. Přemýšlíte o tom, že si pořídíte pálenou tašku na vaši střechu? I přes svou vysokou kvalitu je pálená taška TONDACH cenově dostupná. Naše nabídka: - střešní pálené tašky Tondach: - klasická, časem prověřená krytina - v nabídce je velká škála provedení - široká škála barevnosti - záruka 33 let - stálobarevná, nedochází ke změně barevnosti - díky povrchové úpravě se na ní neusazuje mech - pálené tašky se vyrábí z přírodních materiálů, je tedy čistě přírodní produkt, který neškodí životnímu prostředí - mnohostranné využití tašek. Tašky TONDACH jsou jedničkou v prodeji pálených střešních krytin na českém trhu, se kterými je možné vytvořit z každé střechy jedinečný originál.


Kvalitní střešní materiál, krytiny, žlaby, parozábrany Olomouc, Šumperk

Kvalitní střešní materiál, krytiny, žlaby, parozábrany Olomouc, Šumperk

Pokud stavíte či rekonstruujete dům nebo jen střechu a nevíte kde koupit kvalitní střešní materiál, tak je zde pro vás firma Alois Mauler, kde si vyberete ze širokého sortimentu střešních krytin a veškerých potřebných doplňků. Náš velkoobchod poskytuje bezplatné poradenství včetně dopravy vybraného materiálu. Vyberete si z těchto produktů: - střešní žlaby, svody, plechy - parozábrany - pálené, betonové tašky - ocelové, hliníkové, vlnité krytiny - šablony - šindele - vlnovky - střešní latě a další. Prodáváme střešní krytiny a materiál od všech výrobců. Stačí si jen vybrat!


Střešní krytiny, střešní materiál Uničov, Olomouc

Střešní krytiny, střešní materiál Uničov, Olomouc

Alois Mauler nabízí střešní krytiny, střešní materiál: - BRAMAC betonové tašky - KM BETA betonové tašky - TONDACH pálené tašky - CEMBRIT šablony BETTERNIT, DOMINANT - CEMBRIT vlnitá krytina VLTAVA - DACORA šablony - KATEPAL, BITUMAT, IKO, TEGLASS šindele - průhledné prosvětlovací vlnovky - parozábrany GUTA, JUTA,REWASI,TYVEK - hliníkové krytiny ALUKRYT a další - VELUX střešní okna - ROTO střešní okna - FAKRO střešní okna - ONDULINE lehká vnitá krytina - CAPACCO plastová krytina - EUREKO plastová krytina - RUUKKI, ROVA, LINDAP, SATJAM ocelové profilované krytiny - střešní latě. Nabízíme množstevní a objektové slevy.


Krytina Ruukki, střešní krytiny Uničov, Olomouc, Šumperk

Krytina Ruukki, střešní krytiny Uničov, Olomouc, Šumperk

Nabízíme velký výběr střešní krytiny, doprodej zásob střešních krytin, krytiny za dobré ceny, slevy na krytiny. Barevná hliníková krytina KOB 1017: - o délce 150 cm a šířce 90cm - barva RAL 8017 hnědá, barva 7016 antracit, barva 3016 červená, barva 8011 světle hnědá. Vlnitá střěšní krytina CEMBRIT B8: - 625/1000višňová červeň. Vlnitá krytina CEMBRIT A5: - 1250/920 barvená - doprodej za cenu nebarvené krytiny - vhodné na hospdářské budovy, přístřešky apod. Vlnitá krytina CEMBRIT netypické délky 152 cm, 175 cn (ploty a pod.) Krytina v akci- krytina Ruukki. Doprodej zásob: - AC šablony; obdelníky 40x30, 60x30; německé čtverce 15x15, 20x20, 30x30 vhodné na meší plochy


Barevná hliníková krytina, vlnitá střěšní krytina Šumperk Olomouc

Barevná hliníková krytina, vlnitá střěšní krytina Šumperk Olomouc

Doprodej zásob střešních krytin, krytiny za dobré ceny ! Barevná hliníková krytina KOB 1017: - o délce 150 cm a šířce 90cm - barva RAL 8017 hnědá - barva 7016 antracit - barva 3016 červená - barva 8011 světle hnědá. Vlnitá střěšní krytina CEMBRIT B8: - 625/1000višňová červeň. Vlnitá krytina CEMBRIT A5: - 1250/920 barvená - doprodej za cenu nebarvené krytiny - vhodné na hospdářské budovy, přístřešky apod. Vlnitá krytina CEMBRIT netypické délky 152 cm,175 cm (ploty a pod.) Doprodej zásob: - AC šablony - obdelníky 40x30 ,60x30 - německé čtverce 15x15, 20x20, 30x30 vhodné na menší plochy.