ČistáVoda s.r.o.


Kálov 353/9, Žilina 010 01
Společnost ČistáVoda, s.r.o. patří k předním odborníkům na českém i slovenském trhu v oblasti úpravy vody. Dokážeme zajistit celý proces úpravy vody od rozboru vody, konzultace s našimi technology, samotný prodej, montáž filtru na vodu až po pravidelný servis filtračních zařízení. V našem e-shopu www.cistavoda.cz najdete různé filtry na vodu jako jsou změkčovače vody, reverzní osmózy, filtry na odstranění dusičnanů a dusitanů, železa a manganu, mechanických nečistot, filtrační konvice či sprchové filtry. Kromě vodních filtrů najdete v nabídce i ionizátory vody, uv lampy a široký sortiment filtračních vložek.

V případě potřeby vám umíme zajistit montáž i servis v termínu, který vám vyhovuje. Kvalitu našich produktů a služeb potvrzuje již více než 20 000 spokojených zákazníků z Česka, Slovenska či Rakouska. Prodáváme výhradně produkty ověřených značek: Aquaion, Aquacentrum, Aquatip, AQ, aQuator, Cintropur, Brita, maiCAT, VIQUA Sterilight.

Vzhledem na zvýšenou tvrdost vody v Česku, jsou nejžádanější právě změkčovače vody. Zařízení na změkčení vody z naší nabídky jsou plnoautomatické, což znamená, že vyžadují jen minimální údržbu. Podle údajů z rozboru vody vám naši odborní poradci vědí doporučit vhodné řešení, ať už jde o změkčovač do rodinného domu, bytu či průmyslu. Změkčovač vody upraví vodu ihned v celém objektu, takže rozdíl mezi tvrdou a měkkou vodou pocítíte okamžitě.

Prodej produktů v kategorii:
- reverzní osmózy,
- změkčovače vody,
- ionizátory vody pro úpravu pH vody,
- uhlíkové filtry,
- výdejníky vody,
- filtry na dusičnany, dusitany,
- uv lampy na odstranění bakterií a virů,
- filtry k odstranění železa a manganu,
- filtrační konvice,
- mechanická filtrace,
- práčkové filtry,
- sprchové filtry,
- filtrační vložky,
- měřiče a testery vody,
- potrubní filtry,
- multifunkční filtry.

Produkty
  • projektová dokumentace, ekologická zařízení, ochrana krajiny, využití a recyklace odpadů, ochrana životního prostředí


Související články
EIA či IPPC? Poradí vám společnost E-expert!

E-expert, spol. s r.o.

EIA či IPPC? Poradí vám společnost E-expert!

Plánujete nový záměr nebo změnu stávajícího provozu? Nevíte, která povolení bude váš projekt vyžadovat, zda EIA nebo IPPC? Obraťte se na společnost E-expert, spol. s r.o., která poskytuje poradenství v oblasti životního prostředí při přípravě a realizaci vašich záměrů. Čerpáme také z nejnovějších poznatků z Environmentální konference, na které se řešila právě problematika dokumentace EIA a IPPC. Další ročník konference se bude konat na podzim na Slovensku.


Odstranění legionelly pomocí úpravny vody

GORO, spol. s r.o.

Odstranění legionelly pomocí úpravny vody

Legionella není jenom název zákeřné nemoci používaný v historii, protože se s ní můžeme setkat i v dnešní době. Bakterie Legionelly se běžně vyskytují ve vodě a vodních systémech nejčastěji v bojlerech, teplovodních potrubích nebo klimatizacích. A právě díky kvalitním úpravnám vody se již běžně s touto chorobou nesetkáme. Společnost GORO spol., s.r.o. je na trhu již 27 let a moc dobře ví, co je v této oblasti důležité.


Poradíme jak na dotace OPŽP i environmentální outsourcing

E-expert, spol. s r.o.

Poradíme jak na dotace OPŽP i environmentální outsourcing

Vyřízení dotace z OPŽP, environmentální outsourcing, posouzení vlivu staveb na životní prostředí i zpracování rozptylových a odborných posudků – to i mnohem víc vám nabízí společnost E – expert. Jsme stabilní konzultační společnost v oblasti energetiky a ekologie, která stále rozšiřuje své služby. Nabízíme konzultace v oblastech OPŽP, službu podnikový ekolog, pomoc při vypracování posudků, ale i řadu dalších služeb.


TOPAS - čistírny odpadních vod

TopolWater, s.r.o.

TOPAS - čistírny odpadních vod

Komplexní řešení čištění odpadních vod nabízí firma TopolWater, s.r.o. Tato společnost vyrábí kontejnerové čistírny TOPAS. Výroba se uskutečňuje v Čáslavi, odkud firma pochází. Mají vlastní originální řešení a speciální technologické řešení, které je chráněno patentem.