Zenová škola Kwan Um, z.s.


Riegrova ulice 26, Olomouc 772 00
Zenová škola Kwan Um v tradici korejského zenu školy Čogje.
Každou středu od 17.30 hodin zpěvy a 2 x 30 minut meditace v sedě. Pokud máte zájem o zenovou praxi, ozvěte se na náš kontakt.

Zenová praxe pro kohokoliv

Zenová praxe pro kohokoliv

Mezinárodní klášter Won Kwang Sa je místem, kde mohou praktikovat Zen lidé bez ohledu na věk, životný styl nebo předchozí duchovní zkušenosti. Je komunitou obyvatel (mnichů i laiků). Klášter nabízí řadu programů a ústraní. Rozkládá se na ploše pěti hektarů luk, lesů a jezer pohoří Pilis, v Maďarsku. Je ideálním místem pro sebe-poznání. Život v komunitě, život s druhými a pro druhé, představuje jednu z nejdůležitějších praxí - společné konání v harmonii. Je příležitostí najít v našem životě správný směr, nalézt svou pravou přirozenost a pomoct tomuto světu.Další produkty a služby
  • církve a farnosti, politické strany, národnostní menšiny, rasový původ, řešení politických problémů, kulturní konflikty

Společnost zabývající se návrhem, výrobou a prodejem přístrojů na úpravu vody a laboratorních zařízení pro nemocnice, laboratoře a lékárny.

Související články
Ochlazení v hlubinné vodě Aquaparku v Ústí nad Orlicí

TEPVOS, spol. s r.o.

Ochlazení v hlubinné vodě Aquaparku v Ústí nad Orlicí

Celý areál letního Aquaparku v Ústí nad Orlicí je zásobován hlubinnou vodou z vrtu. V bazénech má voda průměrnou teplotu 22 - 24°C. Na každého návštěvníka je vyměněno 60 l vody, a proto se daří udržovat teplotu, která ve vedrech poskytne příjemné ochlazení.


Pravou kvalitu poznáte ráno

Ing. Stanislav Jakoubek

Pravou kvalitu poznáte ráno

Od moderního prostěradla očekáváme, že nás bude po celou noc příjemně hýčkat. Kromě toho musí umožňovat snadnou manipulaci při povlékání a také šetřit čas při praní. To vše zajistí jen kvalitní materiály a možnost volby barvy podle vlastního vkusu.


Stavba beze všech starostí

D-BAU s.r.o.

Stavba beze všech starostí

Stavby takzvaně „na klíč“ se staly už běžnou záležitostí, kterou nabízí řada stavebních firem. Právě proto, že je jich dostatek, můžeme si vybrat tu nejlepší. Společnost D-BAU s.r.o. Semily získala už několik ocenění ve svém oboru.


Pohoda za oknem v každé situaci

Stavona, spol. s r.o.

Pohoda za oknem v každé situaci

Nenarušování soukromí je pro většinu lidí jednou z nejzákladnějších věcí, kterou od svého bytu požadují. Výběrem vhodných okenních rolet si můžete zajistit i mnohem více. Výrobky společnosti STAVONA vytvoří z vašeho bytu útulnou náruč.