Hotel Hanácký Dvůr
Ing. Dušan Svačina


Selské náměstí 56, Olomouc-Chválkovice 772 00
Hotel Hanácký Dvůr poskytuje ubytování:
- v klidném prostředí původní zástavby hanácké vesnice v Olomouci
- kvalitní a levné stylové ubytování
- dlouhodobé ubytování Olomouc
- hotel s bezbariérovým přízemím, bezbariérový hotel
- 20 dvoulůžkových a 2 třílůžkové pokoje (jeden je uzpůsoben pro imobilní návštěvníky a jeden pro hluchově a zrakově postižené)
- pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem a vybaveny vlastním WC, sprchou, telefonem, televizí se satelitním příjmem a rádiem
- hotelové parkoviště, trezor v recepci
- možnost ubytování se psem, nebo jiným zvířecím miláčkem.

Nekuřácká restaurace:
- stylová nekuřácká restaurace
- kapacita 50 míst
- široký výběr specialit hanácké kuchyně, ryby, drůbež, zvěřina
- v letních měsících možnost pokrmů připravených na grilu
- zahradní restaurace, letní zahrádka.

Salónek, školící prostor:
- 3 salónky - kapacita 15, 15, 35 míst
- možnost pořádat - školící akce, prezentační akce, svatby, rodinné oslavy, promoční hostiny, srazy

Produkty
  • ubytovací služby, pokoje a apartmány, hotelový servis, stravování v hotelích
  • obědy a večeře, zvěřinové speciality, nabídka jídel, alkoholické a nealkoholické nápoje, svatby a promoce

Šátky, šály, šátky s potiskem a reklamní šátky.

Šátky, šály, šátky s potiskem a reklamní šátky

Hotel v Mariánských Lázních, wellness pobyty, golfové hřiště.

Hotel v Mariánských Lázních, wellness pobyty, golfové hřiště

Související články
Penzion EGO Staré Město – dokonalé místo pro aktivní dovolenou i relaxaci

Penzion EGO

Penzion EGO Staré Město – dokonalé místo pro aktivní dovolenou i relaxaci

Příjemné ubytování v blízkosti turisticky oblíbené oblasti Chřiby, to je Penzion EGO s apartmány. Nachází se v klidné slepé ulici v okrajové části Starého Města u Uherského Hradiště. Okolí láká k celodenním turistickým a cyklistickým výletům, přímo v penzionu můžete využít bazén s protiproudem a k relaxaci vybízí finská sauna. Ať už jste příznivci aktivního nebo pasivního odpočinku, Penzion EGO Staré Město je tím pravým místem pro vás.


Obědy s sebou, které jednoduše převezete, uskladníte i ohřejete, FBA Praha 6 – Ruzyně

FBA spol.s r.o.

Obědy s sebou, které jednoduše převezete, uskladníte i ohřejete, FBA Praha 6 – Ruzyně

Pokud nemáte čas na oběd v restauraci či v jídelně, tak zajisté uvítáte možnost brát si jídlo s sebou domů nebo do zaměstnání. A nejen pro sebe, ale i pro členy rodiny nebo kolegy v práci. A přenášení v žádných nekvalitních plastových obalech, ale v zatavených krabičkách. Široký výběr jídel s možností s sebou vám zajistí společnost FBA spol. s r.o., Praha 6 – Ruzyně.


Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny

FBA spol.s r.o.

Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny

Odlétáte na dovolenou nebo se vracíte v časných ranních hodinách? Pokud se chcete vyhnout nepříjemnému nočnímu cestování na nebo z letiště, máme pro Vás řešení. Je jím kompletně zrekonstruovaný hotel na Praze 6, Ruzyni, v těsné blízkosti pražského letiště Václava Havla. Celý objekt je moderně vybavený. Nabízí možnost levného ubytování a stravování v restauraci, která denně nabízí chutná a zdravá polední menu. Pro firmy jsou navíc k dispozici konferenční prostory a plně vybavené učebny vhodné pro školení i obchodní jednání.


Restaurace AIR CLUB Praha 6 Ruzyně – moderní gastronomie za ceny závodního stravování

FBA spol.s r.o.

Restaurace AIR CLUB Praha 6 Ruzyně – moderní gastronomie za ceny závodního stravování

Hledáte místo v okolí pražského letiště Václava Havla, kde byste se mohli dobře najíst? Restaurace AIR CLUB Praha Ruzyně na vás čeká! Najdete nás pár minut od letiště a naše restaurace je snadno dostupná také z centra Prahy.


Firemní články
Vánoční, firemní večírek, oslavy, slevy na ubytování Olomouc

Vánoční, firemní večírek, oslavy, slevy na ubytování Olomouc

Srdečně Vás zveme do restaurace Hanácký Dvůr na příjemné posezení ať už s přáteli či spolupracovníky. Rádi Vám zajistíme jakoukoliv společenskou událost podle Vašich představ: - vánoční večírek - firemní večírek - narozeninové oslavy - svatby - školní srazy - firemní prezentace a jiné. Také si v našem hotelu můžete zajistit ubytování v podobě zajímavých slev. Pokud máte zájem o více informací, tak nás neváhejte kontaktovat a sdělit nám Vaše požadavky. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Firemní akce, rodinné oslavy, svatba s ubytováním Olomouc

Firemní akce, rodinné oslavy, svatba s ubytováním Olomouc

V restauraci a hotelu Hanácký Dvůr Vám zajistíme jakoukoliv společenskou událost podle Vašich představ. Pořádáme firemní akce, rodinné oslavy v nekuřácké restauraci i svatby s ubytováním ve stylovém prostředí s bezbariérovým přístupem. Hledáte nekuřácké místo pro firemní akci nebo svatbu? Pak by Vás mohl zaujmout stylový hotel Hanácký Dvůr, který má rodinnou atmosféru. Budova a ubytování v hotelu se nachází v klidném prostředí původní zástavby hanácké vesnice v Olomouci - Chválkovicích. Pořádání: - firemní večírek - rodinné, narozeninové oslavy - oslavy všeho druhu - promoční hostiny - svatby - školní srazy - firemní prezentace - školení - semináře. Uspořádejte rodinnou akci u nás. Zajistíme Vám stylové prostředí s možností ubytování. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Stylové ubytování v hotelu, nekuřácká restaurace s letní terasou Olomouc

Stylové ubytování v hotelu, nekuřácká restaurace s letní terasou Olomouc

S hotelem Hanácký dvůr za poznáním, vzděláním, cykloturistikou, sportem i kulturou v Olomouci a okolí. V hotelu Hanácký dvůr na vás čeká stylové ubytování a nekuřácká restaurace s letní terasou. Hledáte pohodlné a stylové ubytování v selském stylu? Hotel Hanácký dvůr nabízí stylové ubytování s kapacitou až pro 46osob, které je vhodné nejen pro relaxační pobyty, ale i pro cykloturistiku, pro pořádání firemních akcí, nejrůznějších oslav a svatebních hostin. Pro hosty jsou k dispozici školící místnosti, internet, dětský koutek, restaurace s letní terasou. Jen pár metrů od hotelu vede síť cyklostezek, které lákají turisty i sportovce na výlet po značených, převážně rovinatých trasách Olomoucka. Spousta z nich je vhodná i pro In-line. Při těchto výpravách můžete taky poznat a ochutnat tradiční kuchyni a seznámit se s místními tradicemi. Při výletu s dětmi se lze vydat do známé ZOO na Svatém Kopečku, které je cca 4km od hotelu. Okolí nabízí dospělým i dětem ideální příležitost nejen k procházkám v přírodě a sportování, ale také k poznávání dalších zajímavých a turisticky atraktivních míst regionu. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Pronájem salonku v nekuřácké restauraci, školící prostory Olomouc

Pronájem salonku v nekuřácké restauraci, školící prostory Olomouc

Hotel Hanácký Dvůr nabízí pronájem salonku a školící prostory v nekuřácké stylové restauraci s letní zahrádkou. Chystáte firemní večírek nebo jen školení firmy? Hledáte školící prostory v klidném prostředí? Hotel Hanácký Dvůr je ten pravý. - salónky pro školící a prezentační akce - tři salonky pro firemní školení, porady, jednání, semináře a prezentace - školící prostor - kapacita salónků je 2x pro 15 osob a jeden pro 35 osob - možno mít k dispozici flipchart, promítací plátno, video, TV - salónky jsou v klidném prostředí odděleny od restaurace - dle požadavku Vám bude k dispozici obsluha a jídlo v restauraci - k dispozici je hotelové parkoviště. Rádi Vám také na přání zajistíme průvodce pro Olomouc.


Svatomartinská husa, pronájem salonků, sleva na víkendové ubytování Olomouc

Svatomartinská husa, pronájem salonků, sleva na víkendové ubytování Olomouc

Hotel Hanácký Dvůr si Vás dovoluje pozvat na svatomartinskou husu a ostatní speciality. Pochutnat si na svatomartinské huse si k nám můžete přijít ve dnech od 8.11.2013 do 10.11.2013. Již máme poslední volné termíny na pronájem salonků! Dále nabízíme slevu na víkendové ubytování v podobě 20%. Více informací se dozvíte přímo na recepci nebo na telefonním čísle 602752300. Těšíme se na Vás.


Levné stylové ubytování, nekuřácká restaurace Olomouc

Levné stylové ubytování, nekuřácká restaurace Olomouc

Hotel Hanácký Dvůr vznikl rekonstrukcí původního selského statku z roku 1854 a svůj styl si zachoval i po současných úpravách. Budovu hotelu situovanou v klidném prostředí původní zástavby hanácké vesnice najdete na Selském náměstí 56 v Olomouci- Chválkovicích. Hotel Hanácký Dvůr nabízí levné stylové ubytování. Hotel s bezbariérovým přízemím disponuje 20 dvojlůžkovými a 2 třílůžkovými pokoji (z nichž některé jsou uzpůsobeny pro handicapované návštěvníky). Pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem a vybaveny vlastním WC, sprchou, telefonem, televizí se satelitním příjmem a rádiem. V rámci hotelových služeb mohou hosté využívat kopírování, faxování, internet, praní a žehlení prádla. Nekuřácká restaurace s 50 místy nabízí široký výběr specialit hanácké kuchyně, ryby, drůbež a zvěřinu, v letních měsících pak možnost pokrmů připravených na grilu. Příjemné chvíle můžete strávit v zahradní restauraci. K širokému využití jsou připraveny tři salonky s možností plného servisu a kapacitou 10 až 35 míst. Hosté mají k dispozici hotelové parkoviště. Jedna z možností využití volného času je cyklostezka a dráha pro In-line brusle, která je cca 50m od hotelu. Na přání zájemcům zajistíme průvodce. K dispozici je hotelové taxi.


Nekuřácká restaurace, školící prostor Olomouc

Nekuřácká restaurace, školící prostor Olomouc

Hotel Hanácký Dvůr nabízí: - stylová nekuřácká restaurace s letní zahrádkou - salónky pro školící a prezentační akce. Nekuřácká restaurace: - denní menu - možnost pořádat svatby, oslavy, srazy, firemní prezentace a jiné události. Salónky pro školící akce, prezentační akce, pro školení: - školící prostor - tři salonky pro firemní školení, porady, jednání, semináře a prezentace - kapacita salónků je 2x pro 15 osob a jeden pro 35 osob - možno mít k dispozici flipchart, promítací plátno, video, TV a další servis - salónky v klidném prostředí - dle požadavku Vám bude k dispozici obsluha a jídlo v restauraci.


Firemní večírky, vánoční večírek pro firmu Olomouc

Firemní večírky, vánoční večírek pro firmu Olomouc

Restaurace hotelu "Hanácký dvůr" Vás srdečně zve na předvánoční a novoroční posezení s přáteli a spolupracovníky. Firemní večírky, vánoční večírek pro firmu - jsou tím správným krokem k dobrým vztahům na pracovišti a motivaci k lepším pracovním výkonům. Neváhejte nás kontaktovat se svými požadavky. Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na Vaši návštěvu. POZOR!!! Na měsíc prosinec a leden jsou připraveny také akční ceny ubytování!!!