Hotel Hanácký Dvůr


Selské náměstí 56, Olomouc-Chválkovice 772 00

Ubytování:
- v klidném prostředí původní zástavby hanácké vesnice v Olomouci
- kvalitní a levné stylové ubytování
- dlouhodobé ubytování Olomouc
- hotel s bezbariérovým přízemím, bezbariérový hotel
- 20 dvoulůžkových a 2 třílůžkové pokoje (jeden je uzpůsoben pro imobilní návštěvníky a jeden pro hluchově a zrakově postižené)
- pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem a vybaveny vlastním WC, sprchou, telefonem, televizí se satelitním příjmem a rádiem
- hotelové parkoviště, trezor v recepci
- možnost ubytování se psem, nebo jiným zvířecím miláčkem.

Nekuřácká restaurace:
- stylová nekuřácká restaurace
- kapacita 50 míst
- široký výběr specialit hanácké kuchyně, ryby, drůbež, zvěřina
- v letních měsících možnost pokrmů připravených na grilu
- zahradní restaurace, letní zahrádka.

Salónek, školící prostor:
- 3 salónky - kapacita 15, 15, 35 míst
- možnost pořádat - školící akce, prezentační akce, svatby, rodinné oslavy, promoční hostiny, srazy

IČ: 49587307
DIČ: CZ6908305844
Okres: Olomouc
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Vladimíra Gengelová

Vánoční, firemní večírek, oslavy, slevy na ubytování Olomouc

Vánoční, firemní večírek, oslavy, slevy na ubytování Olomouc

Srdečně Vás zveme do restaurace Hanácký Dvůr na příjemné posezení ať už s přáteli či spolupracovníky. Rádi Vám zajistíme jakoukoliv společenskou událost podle Vašich představ: - vánoční večírek - firemní večírek - narozeninové oslavy - svatby - školní srazy - firemní prezentace a jiné. Také si v našem hotelu můžete zajistit ubytování v podobě zajímavých slev. Pokud máte zájem o více informací, tak nás neváhejte kontaktovat a sdělit nám Vaše požadavky. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Firemní akce, rodinné oslavy, svatba s ubytováním Olomouc

Firemní akce, rodinné oslavy, svatba s ubytováním Olomouc

V restauraci a hotelu Hanácký Dvůr Vám zajistíme jakoukoliv společenskou událost podle Vašich představ. Pořádáme firemní akce, rodinné oslavy v nekuřácké restauraci i svatby s ubytováním ve stylovém prostředí s bezbariérovým přístupem. Hledáte nekuřácké místo pro firemní akci nebo svatbu? Pak by Vás mohl zaujmout stylový hotel Hanácký Dvůr, který má rodinnou atmosféru. Budova a ubytování v hotelu se nachází v klidném prostředí původní zástavby hanácké vesnice v Olomouci - Chválkovicích. Pořádání: - firemní večírek - rodinné, narozeninové oslavy - oslavy všeho druhu - promoční hostiny - svatby - školní srazy - firemní prezentace - školení - semináře. Uspořádejte rodinnou akci u nás. Zajistíme Vám stylové prostředí s možností ubytování. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Stylové ubytování v hotelu, nekuřácká restaurace s letní terasou Olomouc

Stylové ubytování v hotelu, nekuřácká restaurace s letní terasou Olomouc

S hotelem Hanácký dvůr za poznáním, vzděláním, cykloturistikou, sportem i kulturou v Olomouci a okolí. V hotelu Hanácký dvůr na vás čeká stylové ubytování a nekuřácká restaurace s letní terasou. Hledáte pohodlné a stylové ubytování v selském stylu? Hotel Hanácký dvůr nabízí stylové ubytování s kapacitou až pro 46osob, které je vhodné nejen pro relaxační pobyty, ale i pro cykloturistiku, pro pořádání firemních akcí, nejrůznějších oslav a svatebních hostin. Pro hosty jsou k dispozici školící místnosti, internet, dětský koutek, restaurace s letní terasou. Jen pár metrů od hotelu vede síť cyklostezek, které lákají turisty i sportovce na výlet po značených, převážně rovinatých trasách Olomoucka. Spousta z nich je vhodná i pro In-line. Při těchto výpravách můžete taky poznat a ochutnat tradiční kuchyni a seznámit se s místními tradicemi. Při výletu s dětmi se lze vydat do známé ZOO na Svatém Kopečku, které je cca 4km od hotelu. Okolí nabízí dospělým i dětem ideální příležitost nejen k procházkám v přírodě a sportování, ale také k poznávání dalších zajímavých a turisticky atraktivních míst regionu. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Pronájem salonku v nekuřácké restauraci, školící prostory Olomouc

Pronájem salonku v nekuřácké restauraci, školící prostory Olomouc

Hotel Hanácký Dvůr nabízí pronájem salonku a školící prostory v nekuřácké stylové restauraci s letní zahrádkou. Chystáte firemní večírek nebo jen školení firmy? Hledáte školící prostory v klidném prostředí? Hotel Hanácký Dvůr je ten pravý. - salónky pro školící a prezentační akce - tři salonky pro firemní školení, porady, jednání, semináře a prezentace - školící prostor - kapacita salónků je 2x pro 15 osob a jeden pro 35 osob - možno mít k dispozici flipchart, promítací plátno, video, TV - salónky jsou v klidném prostředí odděleny od restaurace - dle požadavku Vám bude k dispozici obsluha a jídlo v restauraci - k dispozici je hotelové parkoviště. Rádi Vám také na přání zajistíme průvodce pro Olomouc.


Svatomartinská husa, pronájem salonků, sleva na víkendové ubytování Olomouc

Svatomartinská husa, pronájem salonků, sleva na víkendové ubytování Olomouc

Hotel Hanácký Dvůr si Vás dovoluje pozvat na svatomartinskou husu a ostatní speciality. Pochutnat si na svatomartinské huse si k nám můžete přijít ve dnech od 8.11.2013 do 10.11.2013. Již máme poslední volné termíny na pronájem salonků! Dále nabízíme slevu na víkendové ubytování v podobě 20%. Více informací se dozvíte přímo na recepci nebo na telefonním čísle 602752300. Těšíme se na Vás.


Levné stylové ubytování, nekuřácká restaurace Olomouc

Levné stylové ubytování, nekuřácká restaurace Olomouc

Hotel Hanácký Dvůr vznikl rekonstrukcí původního selského statku z roku 1854 a svůj styl si zachoval i po současných úpravách. Budovu hotelu situovanou v klidném prostředí původní zástavby hanácké vesnice najdete na Selském náměstí 56 v Olomouci- Chválkovicích. Hotel Hanácký Dvůr nabízí levné stylové ubytování. Hotel s bezbariérovým přízemím disponuje 20 dvojlůžkovými a 2 třílůžkovými pokoji (z nichž některé jsou uzpůsobeny pro handicapované návštěvníky). Pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem a vybaveny vlastním WC, sprchou, telefonem, televizí se satelitním příjmem a rádiem. V rámci hotelových služeb mohou hosté využívat kopírování, faxování, internet, praní a žehlení prádla. Nekuřácká restaurace s 50 místy nabízí široký výběr specialit hanácké kuchyně, ryby, drůbež a zvěřinu, v letních měsících pak možnost pokrmů připravených na grilu. Příjemné chvíle můžete strávit v zahradní restauraci. K širokému využití jsou připraveny tři salonky s možností plného servisu a kapacitou 10 až 35 míst. Hosté mají k dispozici hotelové parkoviště. Jedna z možností využití volného času je cyklostezka a dráha pro In-line brusle, která je cca 50m od hotelu. Na přání zájemcům zajistíme průvodce. K dispozici je hotelové taxi.


Nekuřácká restaurace, školící prostor Olomouc

Nekuřácká restaurace, školící prostor Olomouc

Hotel Hanácký Dvůr nabízí: - stylová nekuřácká restaurace s letní zahrádkou - salónky pro školící a prezentační akce. Nekuřácká restaurace: - denní menu - možnost pořádat svatby, oslavy, srazy, firemní prezentace a jiné události. Salónky pro školící akce, prezentační akce, pro školení: - školící prostor - tři salonky pro firemní školení, porady, jednání, semináře a prezentace - kapacita salónků je 2x pro 15 osob a jeden pro 35 osob - možno mít k dispozici flipchart, promítací plátno, video, TV a další servis - salónky v klidném prostředí - dle požadavku Vám bude k dispozici obsluha a jídlo v restauraci.


Firemní večírky, vánoční večírek pro firmu Olomouc

Firemní večírky, vánoční večírek pro firmu Olomouc

Restaurace hotelu "Hanácký dvůr" Vás srdečně zve na předvánoční a novoroční posezení s přáteli a spolupracovníky. Firemní večírky, vánoční večírek pro firmu - jsou tím správným krokem k dobrým vztahům na pracovišti a motivaci k lepším pracovním výkonům. Neváhejte nás kontaktovat se svými požadavky. Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na Vaši návštěvu. POZOR!!! Na měsíc prosinec a leden jsou připraveny také akční ceny ubytování!!!Další produkty a služby
  • ubytovací služby, pokoje a apartmány, hotelový servis, stravování v hotelích
  • obědy a večeře, zvěřinové speciality, nabídka jídel, alkoholické a nealkoholické nápoje, svatby a promoce


Související články
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.


Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep
Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep

Pořádat firemní školení nebo firemní akci není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Vybrat vhodné školicí prostory je klíčem k úspěchu. Ideální školicí prostory, kde se budou vaši hosté cítit dobře, by měly být nejen místností s dostatkem míst k sezení, ale především místem s příjemnou atmosférou, potřebným vybavením, občerstvením a v neposlední řadě možnostmi zábavy a relaxace poté, co firemní školení či program skončí.


Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem
Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého prostředí. Zajistíme k tomu také kompletní servis.