VAPEE Morava s.r.o.
Pronájem skladů

Společnost VAPEE Morava s.r.o. se zaměřuje na pronájem skladů. Máme vlastní skladovací prostory o celkové ploše až 10.000m2. Provozujeme běžné sklady i celní sklady.
Nabízíme volné skladové kapacity k uskladnění a uložení zboží. Součástí našich služeb je manipulace, přeskladňování zboží, dále vedení skladové evidence a dokumentace hlídání stavu zásob ve skladu a podobně. Sklady disponují standartním vybavením např. regálové systémy, policové regály pro skladování, mostový jeřáb, vysokozdvižné vozíky. Za převzaté zboží odpovídáme a zboží je řádně pojištěno.
Provozujeme také mezinárodní a vnitrostátní nákladní autodopravu, přepravujeme větší zakázky a zajišťujeme také nadrozměrnou dopravu.

Pronájem skladů, skladových ploch, skladování:
- volné skladové kapacity
- vyložení kamionu či kontejneru
- přerovnání zboží na paletách
- uložení zboží do skladu
- manipulace se zbožím, přeskladňování zboží
- překládka
- manipulace s mostovým jeřábem
- uskladnění zboží
- přebalování zboží
- inventury
- skladová evidence a dokumentace
- hlídání stavu zásob ve skladu
- rozvoz zboží.

Sklad:
- tel. 602 714 697.

Dispečink:
- tel. 588 500 844, 606 611 974.

Služby:
- spedice
- mezinárodní a vnitrostátní nákladní doprava.

Pokud hledáte skladovací prostory k pronájmu a potřebujete vyřešit uskladnění zboží, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme. Sídlo je na adrese Hybešova 514/30, Olomouc - Hodolany.


Katalog firem:    Dispečink a spedice,  Nákladní doprava tuzemská,  Nákladní doprava zahraniční,  Pronájem bytových a nebytových prostor,  Skladování,  
Štítky: pronájem skladů, volné skladové kapacity, přeskladňování zboží, Olomouc, manipulace, doprava