Wellness hotel Kolštejn***, Relax centrum Kolštejn


Branná 60, Branná 788 25

Wellness hotel, bowling, restaurace, minipivovar, rodinné wellness pobyty

Ubytování - wellness víkend v Relax centru Kolštejn:
- 25 luxusních 1-4 lůžkových pokojů o kapacitě 75 lůžek
- každý pokoj má vlastní sociální zařízení, přípojení k internetové síti, LCD TV, hotelový telefon, vybrané pokoje s minibarem
- snídaně a večeře pro ubytované hosty součástí ubytování, snídaně probíhají formou švédských stolů.

Turistický hotel:
- 2 – 8 lůžkové pokoje s celkovou kapacitou 46 lůžek, 5 dvoulůžkových pokojů je vybaveno vlastním sociálním zařízením, LCD TV, pro vícelůžkové pokoje je sociální zařízení společné.

Možnosti stravování - polopenze, plná penze, individuální stravování z nabídky jídelního lístku
- bezbariérový přístup
- úschovna kol a lyží, sušárna bot a parkoviště u obou sousedících budov, dětský koutek.

Wellness centrum a Vitální svět:
- finská sauna
- parní lázně se solným aroma
- masážní sprchy
- odpočinkové lavice
- tropický déšť
- vířivý bazén (Whirlpoolem)
- masáže
- bylinková sauna
- solná terapie
- keltská sauna
- Kneippova koupel
- tepidárium
- bylinná parní lázeň Fitodar
- kosmetika
- manikura, pedikura
- nutriční poradce
- wellness čajovna.

Bowling:
- 2 moderní bowlingové dráhy.

Bazén:
- krytý hotelový bazén se slanou vodou, vodními atrakcemi a protiproudem.

Minipivovar Kolštejn:
- výroba a prodej výtečného dvanáctistupňového piva Bran.

Možnost zakoupení:
- dárkové poukazy
- wellness pobytové balíčky.

IČ: 25394967
DIČ: CZ25394967
Okres: Šumperk
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Tomáš Drápal

Firemní balíček, kongres, ubytování pro firmy Kolštejn Jeseník

Firemní balíček, kongres, ubytování pro firmy Kolštejn Jeseník

Relax centrum Kolštejn nabízí ubytování pro firmy - firemní balíček - Firemní paket „Relax & Business“ ubytování, strava, raut, wellness, kongres, zábava pro naše klienty Firemní paket „Relax & Business“ na osobu zahrnuje: - 1x nocleh ve Wellness hotelu Kolštejn*** - 1x bufetová snídaně na hotelu a obědové menu v hotelové restauraci - 1x večeře formou slavnostního rautu v bowling baru (teplý i studený raut šitý na míru klientovi) včetně pronájmu 2 bowlingových drah „až do rána“ - 1x vstup do saunového komplexu Vitální svět - vstup do nového hotelového bazénu se slanou vodou - pronájem zasedacího sálu po celou dobu pobytu (malý sál 30 osob, velký sál 80 osob) - 1x coffeebreak (káva, čaj, sladký dezert, ovoce) - NOVĚ - prohlídka minipivovaru Kolštejn + ochutnávka piv z našeho pivovaru - NOVĚ - speciální saunový program pro Vás - saunové ceremoniály. Rádi pro Vaši společnost také zařídíme: - privátní wellness centrum v suterénu (kap. 10 osob) - privátní režim saunového komplexu Vitální svět ve druhém podlaží (kap. 35 osob) - venkovní grilování - večerní živou hudbu k poslechu a tanci - pronájem horských koloběžek - paintball s profesionální výbavou a instruktorem. Více informací Vám rád podám na mém telefonu 736 632 039 či emailu drapal@relaxkolstejn.cz.


Minipivovar Kolštejn, wellness hotel Branná Jeseník

Minipivovar Kolštejn, wellness hotel Branná Jeseník

Wellness hotel Kolštejn a Minipivovar Kolštejn úspěšně zahájil prodej výtečného dvanáctistupňového piva Bran. Minipivovar Kolštejn je součástí komplexu Relax centra Kolštejn - konkrétně je umístěn v zázemí Restaurace Kolštejn. Naše pivo lze ochutnat nejen v restauraci Kolštejn, kde je čepováno přímo z ležáckých tanků. Minipivovar Kolštejn sází na originalitu a navazuje na tradici! Wellness hotel Kolštejn již druhým rokem zvítězil v soutěži o nejlepší hotel České republiky a připravili pro Vás zajímavé nabídky pro letní a podzimní měsíce. Srdečně Vás zveme do Branné.


Lanové centrum Branná Jeseníky

Lanové centrum Branná Jeseníky

Lanové centrum Branná - přírodní lanový park vzdálený 200 metrů od Wellness hotelu Kolštejn*** má jednu trasu s dvanácti vysokými lanovými překážkami a třemi nízkými tréninkovými lanovými překážkami. Překážky jsou za sebou řazeny tak, že tvoří dráhu na jejichž konci je obří lanovka dlouhá 33 metrů! Trasu lze absolvovat cca za 60-90 minut za účasti vyškoleného instruktora. Více informací naleznete na našich webových stránkách


Rodinné pobyty, dovolená pro rodinu Jeseníky

Rodinné pobyty, dovolená pro rodinu Jeseníky

Relax centrum Kolštejn nabízí - výhodné rodinné pobyty v Relax centru Kolštejn - týdenní dovolená pro celou rodinu s úžasným programem již od 6.440 Kč! Letní prázdniny ve znamení kouzelného programu pro rodiny s dětmi! Rodinný pobyt*** "A" - 5 dní, 4 noci pro 2 dospělé a max 2 děti na přistýlce za 9.350 Kč/celý pobyt rodiny. Rodinný pobyt*** "B" - 7 dní, 6 nocí pro 2 dospělé max 2 děti na přistýlce za 11.980 Kč/celý pobyt rodiny. Rodinný pobyt "C" - 5 dní, 4 noci pro 2 dospělé a max 2 děti za 6.440 Kč/celý pobyt rodiny. Rodinný pobyt "D" - 7 dní, 6 nocí pro 2 dospělé a max 2 děti za 8.290 Kč/celý pobyt rodiny. Využijte jeden z nabízených cenově zvýhodněných pobytů pro rodiny s dětmi.


Zvýhodněné pobytové wellness balíčky Branná Jeseník

Zvýhodněné pobytové wellness balíčky Branná Jeseník

Relax centrum Kolštejn nabízí: - zvýhodněné pobytové wellness balíčky: Kombinace hřejivých procedur, odpočiku a svěžího pohybu: - relaxační pobyt - herbální balíček - dokonalá postava. Kombinace romantiky, volnosti, relaxace: - romantik balíček - doteky krásy & klidu. Kombinace relaxace, svěžesti a vitality: - senior 3 dny - senior 5 dní - prodloužený balíček - týdenní relax. Kombinace originality, hřejivého odpočinku a klidu: - keltský paket - dámská jízda - vizáž proměny krásy. Pokud máte jakýkoliv dotaz, volejte na telefonní číslo 583 286 421, 602 651 027 nebo odešlete vzkaz prostřednictvím formuláře na pravé straně. Rádi Vám zodpovíme všechny dotazy.


Zimní wellness pobyty s lyžováním Jeseníky

Zimní wellness pobyty s lyžováním Jeseníky

Wellness hotel Kolštejn*** nabízí: - 11 zvýhodněných wellness balíčků - zimní speciální balíčky - zimní wellness pobyty s lyžováním. Zimní pobyt ve Wellness hotelu Kolštejn*** 5 denní zimní balíček: - s ubytováním, s polopenzí, 4x vstup do wellness zařízení, 4x vstup do hotelového bazénu se slanou vodou, uvolňující masáž, termoterapie, parafínový zábal medový, 2x skipas - počet dní 5, počet nocí 4 3 denní zimní balíček: - s ubytováním, s polopenzí, 2x vstup do wellness zařízení, 2x vstup do hotelového bazénu se slanou vodou, uvolňující masáž, parafínový zábal a 1x skipas - počet dní 3, počet nocí 2 Součástí cen vybraných pobytů jsou i SKIPASY, BAZÉN SE SLANOU VODOU, WELLNESS, MASÁŽE, POLOPENZE!


Zimní a silvestrovské pobyty ve Wellness hotelu Jeseník

Zimní a silvestrovské pobyty ve Wellness hotelu Jeseník

Wellness hotel Kolštejn*** nabízí: - 11 zvýhodněných wellness balíčků - 4 zimní speciální balíčky. Zimní pobyt ve Wellness hotelu Kolštejn*** 5 denní zimní balíček: - s ubytováním, s polopenzí, 4x vstup do wellness zařízení, 4x vstup do hotelového bazénu se slanou vodou, uvolňující masáž, termoterapie, parafínový zábal medový, 2x skipas - počet dní 5, počet nocí 4 3 denní zimní balíček: - s ubytováním, s polopenzí, 2x vstup do wellness zařízení, 2x vstup do hotelového bazénu se slanou vodou, uvolňující masáž, parafínový zábal a 1x skipas - počet dní 3, počet nocí 2 Poslední dny v roce: - pouze od 26.12. do 28.12.2012 - s ubytováním, s polopenzí, 2x vstup do wellness zařízení, 2x vstup do hotelového bazénu se slanou vodou, uvolňující masáž, parafínový zábal s kokosem - dárek do Nového roku - počet dní 3, počet nocí 2 Silvestrovský balíček: - 4x komfortní ubytování, Welcome drink, ubytování s polopenzí, volný vstup do wellness zařízení, volný vstup do hotelového bazénu se slanou vodou, extra masáž aromatickým olejem, 15% sleva na další masáže, silvestrovský večer s kulturním programem a pohoštěním (živá hudba, raut, přípitek, ohňostroj...) - počet dní 5, počet nocí 4 Využijte našich zvýhodněných zimních balíčků.


Rodinná dovolená v Jeseníkách, zvýhodněný rodinný pobyt Jeseníky

Rodinná dovolená v Jeseníkách, zvýhodněný rodinný pobyt Jeseníky

Rodinná dovolená v Jeseníkách v Relax centru Kolštejn - Branná v Jeseníkách Týdenní dovolená pro celou rodinu s úžasným programem již od 5.990 Kč! Letní prázdniny ve znamení kouzelného programu pro rodiny s dětmi! Od 1.7. - 7.9. 2012 nabízíme cenově zvýhodněné pobyty pro rodiny s dětmi. Vyberte si jeden z nabízených pobytů! Rodinný pobyt*** "A" - 5 dní, 4 noci pro 2 dospělé a max 2 děti na přistýlce za 7.990 Kč/celý pobyt rodiny. V ceně pobytu je zahrnuto ubytování v komfortním Wellness hotelu Kolštejn*** (děti na přistýlce), strava formou polopenze, 1x 60 minutový vstup do rodinného privátního wellness centra jen pro vaší rodinu, 1x 60 minut bowling pro celou rodinu, volný vstup do nového lanového centra (100 m od hotelu) pro celou rodinu, zapůjčení horských koloběžek pro celou rodinu ZDARMA, prohlídka Hradu Kolštejn pro celou rodinu, 2x vstup do hotelového bazénu pro celou rodinu dle kapacit bazénu. (Sleva pro držitele rodinných pasů: -400 Kč/pobyt) Rodinný pobyt*** "B" - 7 dní, 6 nocí pro 2 dospělé max 2 děti na přistýlce za 10.480 Kč/celý pobyt rodiny. V ceně pobytu je zahrnuto ubytování v komfortním Wellness hotelu Kolštejn*** (dětina přistýlce), strava formou polopenze, 1x 60 minutový vstup do rodinného privátního wellness centra jen pro vaší rodinu, 2x 60 minut bowling pro celou rodinu, volný vstup do nového lanového centra v podhradí hradu Kolštejn (100 m od hotelu), zapůjčení horských koloběžek pro celou rodinu, prohlídka Hradu Kolštejn pro celou rodinu, 3x vstup do hotelového bazénu pro celou rodinu dle kapacit bazénu. (Sleva pro držitele rodinných pasů: -600 Kč/pobyt) Rodinný pobyt "C" - 5 dní, 4 noci pro 2 dospělé a max 2 děti za 5.990 Kč/celý pobyt rodiny. V ceně pobytu je zahrnuto ubytování v Turistickém hotelu Kolštejn (dítě na přistýlce či pevném lůžku), strava formou polopenze, 1x 60 minutový vstup do rodinného privátního wellness centra jen pro vaší rodinu, 1x 60 minut bowling pro celou rodinu, volný vstup do nového lanového centra (100 m od hotelu), zapůjčení horských koloběžek pro celou rodinu 1 hodina ZDARMA, prohlídka Hradu Kolštejn pro celou rodinu, 2x vstup do hotelového bazénu pro celou rodinu dle kapacit bazénu. (Sleva pro držitele rodinných pasů: -250 Kč/pobyt) Rodinný pobyt "D" - 7 dní, 6 nocí pro 2 dospělé a max 2 děti za 7.690 Kč/celý pobyt rodiny. V ceně pobytu je zahrnuto ubytování v Turistickém hotelu Kolštejn (dítě na přistýlce či pevném lůžku), strava formou polopenze, 1x 60 minutový vstup do rodinného privátního wellness centra jen pro vaší rodinu, 2x 60 minut bowling pro celou rodinu, volný vstup do nového lanového centra v podhradí hradu Kolštejn (100 m od hotelu), zapůjčení horských koloběžek pro celou rodinu 1 hodina ZDARMA, prohlídka Hradu Kolštejn pro celou rodinu, 3x vstup do hotelového bazénu pro celou rodinu dle kapacit bazénu. (Sleva pro držitele rodinných pasů: -400 Kč/pobyt) Těšíme se na Vaši návštěvu.


Wellness hotel Kolštejn, letní wellness pobyt-Letní relax deluxe

Wellness hotel Kolštejn, letní wellness pobyt-Letní relax deluxe

Wellness hotel Kolštejn*** nabízí nový letní wellness pobyt "Letní relax deluxe" Nový atraktivní a originální pobyt "Letní relax deluxe" za atraktivní cenu! Akční cena 5680 Kč při objednávce do 31.5. (platné pro pobyty od 2.7. - 2.9.) Počet dní 6, počet nocí 5 Balíček obsahuje: - 5x komfortní ubytování ve Wellness hotelu Kolštejn*** - 5 polopenze - lahev sektu na pokoji - 4x vstup do wellness zařízení během provozní doby - 1x vstup do hotelového bazénu během provozní doby - 1x 25 minutová klasická masáž - 2x 25 minutový rašelinový zábal - 1x 25 minutová masáž lávovými kameny - 1x ve večerních hodinách prohlídka hradu Kolštejn s loučemi - 20% sleva na vstup do lanového centra Branná - 50% sleva na zapůjčení terénních koloběžek. Mezi dalšími balíčky naleznete pobyty tematicky orientované na letní svěžest, bylinné účinky, letní relaxaci či osobitou romantiku! Těšíme se na Vaši návštěvu.


Zvýhodněné zimní pobyty, wellness balíčky Jeseníky

Zvýhodněné zimní pobyty, wellness balíčky Jeseníky

Nabízíme Zimní hotelové balíčky Připravte se na zimu a spojte dovolenou v Jeseníkách se zimními balíčky Wellness hotelu Kolštejn***. Pro letošní zimu Vám nabízíme zvýhodněné zimní pobyty! Vyberte si délku zimní dovolené u nás. Nabízíme třídenní a pětidenní zimní wellness balíčky! Součástí cen balíčků jsou i Skipasy na protilehlou lanovou sjezdovku! 5 denní zimní balíček: - s ubytováním, s polopenzí, uvolňujícími masážemi, termoterapiemi, rašelinovým zábalem, konopnou masáží, wellness vstupy a skipasem - počet dní 5, počet nocí 4 3 denní zimní balíček: - s ubytováním, s polopenzí, uvolňujícími masážemi, rašelinovým zábalem, wellness vstupy a skipasem - počet dní 3, počet nocí 2 Pokud máte jakýkoliv dotaz, volejte na telefonní číslo 583286421, 602651027.


Wellness proměna krásy, komfortní ubytování Šumperk, Jeseník

Wellness proměna krásy, komfortní ubytování Šumperk, Jeseník

Wellness proměna krásy ! ! ! Nabízíme jedinečnou kombinaci odpočinku, kouzelného wellness zázemí a profesionálního vizážistického týmu - unikátní 3denní tematický pobyt "Wellness proměny krásy". Termín: 23. - 25. 9. 2011 Cena: 3.480 Kč/os. Kapacita: 16 osob Během pobytu prožijete 3 krásné dny a 2 noci ve tříhvězdičkovém wellness hotelu Kolštejn. Během pobytu lze využít 3 volných vstupů do nejpůsobivějšího wellness centra v České republice "Vitální svět". Vizážistický tým provádí proměnu, jejíž součástí je kosmetický a kadeřnický balíček postupů. Profesionální kosmetička Mgr. Bohuslava Prokopová úspěšně spolupracuje s Wellness hotelem Kolštejn již třetím rokem. Kouzelným doplněním pobytu "Wellness proměny krásy" je zajištění fotodokumentace portrétního až uměleckého charakteru, o kterou se postará fotograf Milan Kajnar. Souhrn pobytu: - 2x komfortní ubytování hotel*** s polopenzí - 3x vstup do wellness zařízení "Vitální svět" během pobytu - 1x proměna (kosmetika, kadeřník) a fotodokumentace proměny profesionálem v prostorách Wellness hotelu Kolštejn*** - 1x 30 minutová procedura dle vlastního výběru. Objednávky na telefonu 583286421 nebo 602651027.


Wellness doteky aneb domácí masáže, wellness víkend pro dva

Wellness doteky aneb domácí masáže, wellness víkend pro dva

Wellness doteky aneb domácí masáže - jedinečný produkt v rámci wellness pobytů v ČR! "Zkrášlíme Vaše večery a okořeníme Váš soukromý život" Termín: víkend 7. - 9. 10. 2011 Cena: 7.620 Kč/pár (partner a partnerka) Kapacita: 8 osob (4 páry) Během čtyř hodin (během dvou dvouhodinových bloků) se při výkladu a výhradně praktických ukázkách Jana Koudely naučíte základním a nejpříjemnějším hmatům, kterými svým polovičkám můžete zpříjemňovat krásné večery. Tematicky budou dvouhodinové bloky zaměřeny na masáž zad, nohou, krku a obličeje. Během pobytu lze využít také třech volných vstupů do wellness centra "Vitální svět", který se nachází přímo ve wellness hotelu. V ceně pobytu nabízíme jednu třicetiminutovou proceduru dle vlastního výběru! Na závěr pobytu od Wellness hotelu Kolštejn*** obdržíte dárkovou kazetu s 20 minutovým instruktážním CD, masážním olejem a přátelským certifikátem.


Odpočinkový, wellness pobyt, anticelulitidní procedura Jeseník

Odpočinkový, wellness pobyt, anticelulitidní procedura Jeseník

Užijte si wellness pobyt za dokonale zvýhodněnou cenu! Balíček Dokonalá postava Vám nabízí anticelulitidní program pro krásné chvíle Vašeho dne. Balíček Dokonalá postava: - v tomto balíčku Vám nabízíme 2x luxusní ubytování (3 dny, 2 noci) - 2x polopenze (snídaně formou švédských stolů, večeře) - ovoce na pokoji - 60 minutový zábal Body Wrapping - vstup do wellness centra - 2x 30 minutová anticelulitidní procedura Vacupress - 1x Thermoreactive formula drink. Cena: pátek - neděle 2 680 Kč pondělí - čtvrtek 2 380 Kč. Užijte si tento odpočinkový pobyt!!!


Firemní akce, semináře, konferenční, zasedací místnosti Jeseník

Firemní akce, semináře, konferenční, zasedací místnosti Jeseník

Zajišťujeme: - firemní akce, semináře, porady v příjemném prostředí v Relax centru Kolštejn: 1. balíček pro firmy (kalkulace pro 20 osob) obsahuje: - ubytování (2 dny, 1 noc) - 1x snídaně - 1x oběd s nápojem - večeře ve formě rautu - 1x coffebreak. 2. balíček pro firmy (kalkulace pro 20 osob) obsahuje: - ubytování (3 dny, 2 noci) - 2x snídaně - 1x oběd s nápojem - 1x večeře - 1x večeře ve formě rautu - 3x coffebreak. Ubytování: - dvoulůžkové pokoje - LCD TV, internet, vlastní sociální zařízení - parkování. Vstup pro Vaši firmu do wellness centra na dvě hodiny. Bowling na 2 hodiny, k dispozici 2 dráhy. Zasedací místnost zdarma! Během všedních dnů pronájem konferenčních prostorů zdarma!!! Dále nabízíme: - restaurace s výbornou kuchyní - tradiční i netradiční masáže - možnost složení rautů dle individuáních potřeb - poskytujeme 3 seminární a konferenční místnosti, které jsou vybaveny dataprojektorem, plátnem, audiotechnikou - možnost tisku a kopírování. Cena: 50 130 Kč bez DPH. Ihned k dispozici!


Romantický pobyt, balíček pro páry Jeseník

Romantický pobyt, balíček pro páry Jeseník

Přijeďte si užít romantický pobyt za zvýhodněnou cenu, pro páry nabízíme Romantický balíček, během všedních dnů od pondělí do čtvrtka až s 20% slevou! V balíčku Romantický pobyt Vám nabízíme: - 2x luxusní ubytování (3 dny, 2 noci) - 2x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře v příjemné hotelové restauraci) - uvítací přípitek v soukromí Vašeho pokoje - sladké překvapení a růže na pokoji pro Vaši polovičku - bylinná parní káď Fitodar s procedurou pro očistu těla a mysli - pobyt v privátním wellness centru při relaxační hudbě, svíčkách a šampaňském - vstup do vitálního světa nebo wellness zařízení - ve večerních hodinách prohlídka hradu Kolštejn s loučemi. Cena: 6 280 Kč vč. DPH. Užijte si tento překrásný romantický pobyt!


Semináře, firemní akce, porady, školení Kolštejn Branná

Semináře, firemní akce, porady, školení Kolštejn Branná

Relax centrum Kolštejn nabízí: 1. balíček pro firmy (kalkulace pro 20 osob, 2 dny, 1 noc): - 1x coffeebreak - 1x oběd s nápojem - raut (večeře). 2. balíček pro firmy (kalkulace pro 20 osob, 3 dny a 2 noci): - 3x coffeebreak - 1x oběd s nápojem - 1x večeře - 1x raut (večeře). Ubytování: - ubytování se snídaní - dvoulůžkové pokoje, LCD TV, internet, vlastní sociální zařízení - parkování. Zasedací místnost zdarma. Vstup jen pro Vaši firmu do nejpůsobivějšího welness v ČR na dvě hodiny. Bowling 2 hodiny - 2 dráhy. Cena za jednotku bez DPH: 50 130 Kč Ihned k dispozici.


2 denní Firemní akce, semináře, porady Kolštejn, Branná

2 denní Firemní akce, semináře, porady Kolštejn, Branná

Relax centrum Kolštejn - Firemní akce, semináře, porady: Balíček pro firmy (Kalkulace pro 20 osob, 3 dny a 2 noci): - 3x coffeebreak - 1x oběd s nápojem - 1x večeře - 1x raut (večeře). Ubytování: - ubytování se snídaní - 2 lůžkové pokoje, LCD TV, internet, vlastní sociální zařízení - parkování. Zasedací místnost zdarma. Vstup jen pro Vaši firmu do nejpůsobivějšího welness v ČR na dvě hodiny. Bowling 2 hodiny - 2 dráhy. Cena za jednotku bez DPH: 50 130 Kč Ihned k dispozici.Další produkty a služby
  • ubytovací služby, pokoje a apartmány, hotelový servis, stravování v hotelích
  • studená kuchyně, teplá kuchyně, občerstvení s posezením, možnost cateringu, společenské akce

Kovářství Petr Andrýsek

Související články
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem
Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého prostředí. Zajistíme k tomu také kompletní servis.


Dlouhodobé ubytování pro studenty Olomouc
Dlouhodobé ubytování pro studenty Olomouc

Studentský život sebou přináší nejen krásné roky studentského života a vzdělávání, ale také potřebu vhodného ubytování a nejlépe v blízkosti školy. Komfortně vybavené pokoje pro studenty všech vysokých škol v Olomouci poskytne Správa nemovitostí Olomouc a.s. a Hotel – Hotelový dům.


Skvělé gastronomické zážitky za rozumné ceny nabízí hotel IBERIA v srdci Opavy
Skvělé gastronomické zážitky za rozumné ceny nabízí hotel IBERIA v srdci Opavy

Dobře se najíst patří k záležitostem, které činí člověka spokojeným. Jestliže máte cestu do Opavy, pak vaše chuťové buňky plně uspokojí hotel IBERIA s restauracemi Castillo a Citadela. Můžete ochutnat tradiční španělskou kuchyni i skvělá moravská vína.