ADR SYSTEM, spol. s r.o.
Nápravy

CZKProvozovna ADR SYSTEM, spol. s r.o., nápravy - Prostějov

Společnost ADR SYSTEM s.r.o. působí v oblasti distribuce brzděných i nebrzděných náprav, pružících agregátů a brzdících systémů se speciálním zaměřením na těžké transportní, průmyslové, stavební, silniční a zemědělské stroje. Zajišťuje poradenství a dodávku originálních náhradních dílů na nápravy ADR.

ADR SYSTEM spol. s.r.o. je zavedená česká firma se sídlem v Prostějově, která je v provozu již od roku 1994. Je oficiální zastoupení nadnárodní společnosti ADR GROUP, která má výrobní závody v Itálii (ADR SpA), Francii (COLAERT ESSIEUX), Polsku (ADR Polska) a dalších zemích.

Nápravy jsou vyráběny na míru dle požadavků zákazníka. Rozsah zatížení náprav může být od 500 kg do 30 tun, profily nosníků různého typu s rozchodem náprav od 200 mm do 3000 mm a pro rychlost od 20km/h. do 130km/h. včetně systému ABS.

U řiditelných náprav lze zvolit vlečnou či nuceně řiditelnou nápravu s úhlem natočení až 20 stupňů, nosností až 14t, rychlosti do 110km/h se systémem ABS. Nápravy zajišťují při jízdě vysoký komfort a minimální opotřebení pneumatik. Lze je použít v bogie, tandem nebo tridem agregátech společně s parabolickým pružením nebo u hydraulicky odpružených agregátů, u kterých lze nastavit jízdní výšku.

Klademe velký důraz na vývoj nových technologií, díky nimž jsou nápravy vysoce kvalitní a spolehlivé a dají se pořídit za konkurenceschopnou cenu. Díky našim zkušenostem můžeme doporučit a navrhnout nápravy, které zajistí zákazníkovi bezpečnost stroje i v extrémních podmínkách.


Slogan:

Kvalitní nápravy pro kvalitní vozy


Obchodní značky:

ADR SpA, COLAERT ESSIEUX


Katalog firem:    

Náhradní díly pro stroje a zařízení

,  
Štítky:

náprava, brzděná, nebrzděná, řiditelná, odpružený agregát, stavební, silniční, zemědělský vlek