GasTech, s.r.o.


Námestie osloboditeľov 20, Košice - mestská časť Staré Mesto 040 01
Montáž a opravy vyhradených technických zariadení plynových v oblasti pôsobnosti dozoru štátnej banskej správy v rozsahu: - plnenie tlakových nádob na plyny v rozsahu § 2 písm. a), b), c), d), e), f) a g) (v zmysle vyhlášky č. 26/1979 Zb. v platnom znení)
Počítačové služby
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
Prípravné práce k realizácii stavby
Výroba strojov pre hospodárske odvetvia
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
Výroba chladiacich, ventilačných a filtračných zariadení
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Projektovanie zariadení, ktoré sú súčasťou banskej činnosti a činnosti vykonávanej banským spôsobom v rozsahu: - vyhradené technické zariadenia tlakové v rozsahu kotly a tlakové nádoby skupiny A a B (§ 2 ods. 1 a 2 vyhlášky č. 23/1979 Zb. v platnom znení) - vyhradené technické zariadenia plynové v rozsahu plnenie tlakových nádob na plyny v rozsahu § 2 písm. a), b), c), d), e), f) a g) (v zmysle vyhlášky č. 26/1979 Zb. v platnom znení)
Montáž a opravy vyhradených technických zariadení tlakových v oblasti pôsobnosti dozoru štátnej banskej správy v rozsahu: - kotly a tlakové nádoby skupiny A a B (§ 2 ods. 1 a 2 vyhlášky č. 23/1979 Zb. v platnom znení)

Produkty
  • zpracování kožených materiálů, umělecká řemesla, zpracování drahých kovů, výroba šperků
  • podnikatelské poradenství, manažerské poradenství, tvorba firemní strategie, tvorba kompetenčních modelů, poradenství řízení výkonnosti
  • klimatizační jednotky, vytápění a chlazení, regulační zařízení, průmyslová filtrace, speciální ventilátory
  • strojní obrábění železných materiálů, klasické třískové obrábění kovů, drážkování neželezných materiálů, strojírenská výroba
  • vědeckovýzkumná činnost, inovační programy, tvůrčí práce, rozšíření oborových znalostí
  • správa hosting, správa webu, registrace domén, prostor na serveru, provoz www stránek, provoz emailových schránek, pronájem serveru
  • drobné spotřební předměty, potřeby do domácnosti, kuchyňské předměty, bílá technika, elektronická zařízení, vybavení bytu


Související články
ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY – výrobce a dodavatel obráběných dílů

ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.

ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY – výrobce a dodavatel obráběných dílů

Společnost ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY s.r.o. je výrobcem a dodavatelem obráběných dílů. Firma působí na trhu již krásných 25 let. Za tuto dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností a jsme rádi, že více jak polovinu naší existence můžeme dodávat výrobky také do leteckého průmyslu. Vzpomeňte si na nás, jakmile budete vstupovat do letadla, například velkého Airbusu nebo i jiného typu, budete obklopeni našimi součástkami, které se vyrábí u nás v České republice ve Znojmě.


bbklima99, s.r.o.: Poradenství a konzultace při výběru rekuperace ve Znojmě

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

bbklima99, s.r.o.: Poradenství a konzultace při výběru rekuperace ve Znojmě

Firma bbklima99, s.r.o. má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti rekuperace. Provádí montáž rekuperačních jednotek podle vašich požadavků a potřeb. Zajišťuje také pravidelný servis a opravy rekuperačních zařízení, aby byly vždy v perfektním stavu. bbklima99, s.r.o. vám poskytuje také poradenství a konzultace při výběru rekuperačního zařízení, které bude vyhovovat vašemu prostoru, rozpočtu a preferencím.


Kvalitní a cenově dostupné klimatizace ve Znojmě a okolí

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

Kvalitní a cenově dostupné klimatizace ve Znojmě a okolí

Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupnou klimatizaci v Znojme a okolí, můžete se obrátit na firmu bbklima99, s.r.o. Tato firma se specializuje na prodej, montáž, servis a opravy klimatizačních zařízení pro domácnosti, kanceláře, obchody, restaurace, hotely a další. Nabízí vám široký výběr klimatizačních jednotek od renomovaných značek, jako jsou Daikin, LG, Toshiba, Mitsubishi Electric, Panasonic a další.


Se Znojemskými strojírnami do oblak

ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.

Se Znojemskými strojírnami do oblak

Když se vracím ze světa domů letadlem Airbus, vždy se dotknu při nastupování zárubní dveří tohoto stroje. Není to náhoda, mám hned lepší pocit, protože vím, že tato součást byla vyrobena ve Znojmě a jsem tím pádem o kus blíže k domovu. Znojemské strojírny jsou totiž dodavatelem dílů pro obřího výrobce letadel Airbus. Tato významná strojírenská firma slaví v těchto dnech pětadvacet let svého trvání a má se čím pochlubit.