Gradus, s.r.o.


Nám. Osloboditeľov 41, Michalovce 071 01
Kúpa tovaru za účelom jeho predaja: - iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ s potravinami, nápojmi, tabakom a tabakovými výrobkami, textilom, odevami, obuvou, kožou a kožiarskymi výrobkami, papierom a výrobkami z papiera, s hutníckymi a železiarskymi výrobkami, elektronikou, elektrotechnickými výrobkami, sklom a výrobkami zo skla, keramikou a keramickými výrobkami, drevom a výrobkami z dreva, nábytkom, stavebnými materiálmi, chemickými výrobkami, výrobkami drogérie, kozmetiky, motorovými vozidlami, s poľnohospodárskymi produktami rastlinnej a živočíšnej výroby, so strojmi, technologickým zariadením, technickými potrebami, doplnkami, príslušenstvom a náhradnými dielmi k nim, s ropnými produktami, s výrobkami z kovov a plastov
Sprostredkovateľská činnosť
Ubytovacie služby v zariadenich po triedu
Pohostinská činnosť (bez ubytovacích zariadení)
Predaj nealkonápojov a flaškového piva na verejných priestranstvách
- konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu veľkoobchodu okrem chemických a farmaceutických výrobkov
Predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína, piva, destilátov /výčapy, bufety/

Produkty
  • čepování piva, nabídka točených piv, provoz pohostinství, pivní speciality, pěnivé tekuté zlato
  • ostatní spotřební zboží, doplňky do kuchyní, doplňky do koupelny, doplňky do obývacích pokojů


Související články
Catering & jídelna Raduň u Opavy – rozvoz obědů pro firmy i jednotlivce

Šárka Sendlerová

Catering & jídelna Raduň u Opavy – rozvoz obědů pro firmy i jednotlivce

Nemáte čas přes týden vařit? Nebo vám na přípravu teplého jídla už nezbývají síly? Neodbývejte se a obraťte se na Catering & jídelna Raduň z města Opava. Nabízíme rozvoz obědů až do domu nebo do firmy. Každý den vám zajistíme teplé jídlo za rozumnou cenu.


Občerstvení bez námahy

Šárka Sendlerová

Občerstvení bez námahy

Rozvoz hotových jídel využívá stále více strávníků. Je to z několika možných důvodů. Jedním z nich bude určitě i ten, že se kvalita nabízeného jídla v poslední době velice zlepšila. Jistě vás o tom snadno přesvědčí i Catering & jídelna Raduň.


Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Zámek Zábřeh, s.r.o.

Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého prostředí. Zajistíme k tomu také kompletní servis.


Potisk lepicích pásek i s grafickým návrhem přesně podle vašich představ

MITOMA rolls s.r.o.

Potisk lepicích pásek i s grafickým návrhem přesně podle vašich představ

Zabezpečení přepravovaných zásilek, identifikace zboží či propagace společnosti. To všechno zvládnou potištěné a výstražné lepicí pásky od firmy MITOMA Rolls, s.r.o., která se na jejich vývoj, výrobu a prodej zaměřuje už více než 20 let. Dodáme vám potištěné lepicí pásky balicí i vytyčovací, výstražné, bezpečnostní či speciální.