CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

nature@volny.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 608 811 174

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Olomoucká 485
Držovice 796 07

Nature, s.r.o.
Sběr, svoz, likvidace odpadů Prostějov

Společnost Nature, s.r.o. se zabývá nakládáním s odpady. Poskytujeme komplexní služby v odpadovém hospodářství. Zaměřujeme se na sběr druhotných surovin, svoz a likvidaci nebezpečných odpadů. Specializujeme se také na pronájem kontejnerů s následným odvozem vlastní svozovou technikou.

Firma Nature, s.r.o. s provozovnou v Prostějově působí na českém trhu již od roku 1995. Po celou dobu se zaměřuje na služby spojené se sběrem, zpracováváním a likvidací odpadu.

Vykupujeme a zpracováváme několik typů druhotných surovin. V prvé řadě se jedná o papír - časopisy, noviny, lepenky, odřezky z tiskařské výroby, kancelářský papír, ale také plastové polyetylénové a streč fólie. V neposlední řadě vykupujeme železo a barevné kovy - litina, dráty, plechy, hliníkové výrobky, elektromotory, mosaz a nerez. Výkupní ceny všech druhotných surovin jsou smluvní a při větším množství surovin zajistíme jejich svoz.

Díky toho, že vlastníme pevné zařízení pro zpracování, využití a skladování odpadů včetně mobilních zařízení pro jejich přepravu, jsme schopni zajistit svoz, likvidaci a využití odpadu z oblasti průmyslu, zemědělství, stavebnictví, ale také odpad z domácností, obcí a firem. Pro obce provádíme
odvoz směsných komunálních odpadů, objemných odpadů a zeleně, svoz ze sběrných dvorů, odběr vyřazených elektrozařízení a také pravidelné mobilní svozy nebezpečných a objemných odpadů. Stavebním firmám pronajmeme kontejnery na ukládání stavební suti, zeminy a dalších odpadů ze stavby. Firmám, živnostníkům a zemědělcům zapůjčíme nádoby a kontejnery na odpady a zajistíme pravidelný svoz odpadů.

Disponujeme vlastní svozovou technikou a různými typy kontejnerů - pronajímáme kontejnery a různé nádoby pro odkládání stavební sutě, zeleně a velkoobjemových odpadů.

Dokážeme zajistit a dovézt stavební materiál, jako je štěrk, písek, dřevo nebo beton.

Veškeré ceny námi poskytovaných služeb naleznete na našich webových stránkách. Máme zveřejněn také aktuální ceník pro výkup jednotlivých surovin. Objednávky přijímáme telefonicky, e-mailem nebo osobně v sídle společnosti.

moreless
Katalog firem

Nákladní doprava tuzemskáPráce s odpady a skladování odpadůRecyklace a likvidace odpadůSběr a výkup odpadůKontejnery, buňky a stánky

SLOGAN: My se o Váš odpad postaráme

Štítky: nebezpečný odpad, komunální technika, přistavení kontejneru, odvoz suti

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Nakládání s odpady Prostějov, Olomouc - kontejnerová doprava, svoz a odstranění odpadů

Nakládání s odpady Prostějov, Olomouc - kontejnerová doprava, svoz a ...

Společnost Nature, s.r.o. zajišťuje kontejnerovou dopravu a nakládání s odpady - svoz i odstranění odpadů. Působíme v regionu Prostějov a Olomouc.

Kontejnerová doprava, přistavení, odvoz kontejnerů, odpadů Prostějov

Kontejnerová doprava, přistavení, odvoz kontejnerů, odpadů Prostějov

Kontejnerové odpadové hospodářství obstará firma Nature z Prostějova. Naše kontejnerová doprava se postará o přistavení a odvoz kontejnerů na různé typy odpadů.


FIREMNÍ ČLÁNKYKontakty

Nature, s.r.o.
Olomoucká 485
Držovice 796 07
GPS: 49°29′19.32″ N, 17°7′37.37″ E

49°29′19.32″ N, 17°7′37.37″ E

QR kód firmy Nature, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA Nature, s.r.o. Sběr, svoz, likvidace odpadů Prostějov
Adresa

Adresa

Olomoucká 485
Držovice 796 07

nature@volny.cz
+420 608 811 174

Kontaktujte nás

captcha