Nature, s.r.o.


Olomoucká 485, Držovice 796 07

Firma Nature, s.r.o. se zabývá nakládáním s odpady. Poskytuje komplexní služby v odpadovém hospodářství včetně likvidace nebezpečných odpadů. Zaměřujeme se také na kontejnerovou dopravu nejen v Prostějově, ale i v Olomouci.

Naše služby:
- svoz, využití a odstranění průmyslových, komunálních, živnostenských, objemných a nebezpečných odpadů
- kontejnerová doprava
- nakládání s odpady
- přistavení kontejnerů
- odvoz kontejnerů
- odvoz stavebních sutí
- odvoz domovních odpadů
- kontejnery na stavební sutě, zeminy, domovní odpady
- kontejnery na nebezpečné odpady
- kontejnery obcím na velkoobjemové odpady a odpady ze zeleně
- přeprava v režimu ADR
- recyklace odpadů
- odstranění odpadů
- prodej a dovoz písků, štěrků, betonů a jiných sypkých materiálů
- mobilní sběry nebezpečných odpadů z obcí
- mobilní sběry vyřazených elektrozařízení z obcí
- zpětné odběry vyřazených elektrozařízení
- výkup druhotných surovin
- sběr, výkup, zpracování sběrového papíru a plastových
fólií
- kontejnery na sběrový papír a plastové fólie
- poradenské služby v odpadovém hospodářství.

IČ: 60748052
DIČ: CZ60748052
Okres: Prostějov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Vlastimil Klukáček

Kontejnerová doprava, která vám usnadní tuny starostí

Kontejnerová doprava, která vám usnadní tuny starostí

Stavíte, rekonstruujete nebo se vám prostě v domě nahromadilo velké množství odpadu při vyklízení? Tato situace se stala už každému z nás a zcela jistě nás ještě několikrát potká. Otázkou však je, jak s těmito odpady naložíme. Nelámejte si s tím hlavu, od toho je tu společnost Nature. Zajišťujeme kontejnerovou dopravu a kontejnery na odpady pronajímáme.


Pronájem kontejnery na sutě, nebezpečné odpady Olomouc, Prostějov

Pronájem kontejnery na sutě, nebezpečné odpady Olomouc, Prostějov

Firma Nature, s.r.o. se zabývá kontejnerovou dopravou a nakládáním s odpady. Vyberete si z širokého sortimentu kontejnerů na sutě či nebezpečné odpady. Čím se zabýváme: - kontejnerová doprava - pronájem kontejnerů na sutě a stavební odpady - pronájem kontejnerů na nebezpečné odpady - svoz, odstranění a využití průmyslových a živnostenských odpadů - svoz, odstranění a využití odpadů z obcí - výkup sběrového papíru - prodej a dovoz písku, štěrku, betonu. Vybrat si můžete z hákových nebo vanových kontejnerů značky Liaz, Iveco, Avie a Man.


Nakládání s odpady Prostějov, Olomouc - kontejnerová doprava, svoz a odstranění odpadů

Nakládání s odpady Prostějov, Olomouc - kontejnerová doprava, svoz a odstranění odpadů

Hledáte-li zodpovědnou firmu, která vás zbaví stavební sutě nebo odpadů z obcí a domácností, pak se obraťte na společnost Nature, s.r.o., která poskytuje služby v oblasti nakládání s odpady včetně kontejnerové dopravy či pronájmu kontejnerů. V odpadovém hospodářství poskytujeme tyto služby: - sběr, výkup a zpracování druhotných surovin - odstranění odpadů a stavební sutě - pronájem kontejnerů včetně kontejnerové dopravy - recyklace odpadů. Pro zajištění komplexních služeb poskytujeme také konzultační a poradenskou činnost v odpadovém hospodářství. Zajistíme vše od vedení evidence odpadů, přes ohlašovací povinnosti, až po styk s orgány státní správy.


Svoz, odstranění, využití nebezpečných odpadů z domácností Prostějov

Svoz, odstranění, využití nebezpečných odpadů z domácností Prostějov

Pokud nevíte kam s nebezpečnými odpady či odpady z domácností, tak se obraťte na firmu Nature, s.r.o. v Prostějově, která vám zajistí svoz, odstranění a využití odpadů: - průmyslové odpady, odpady z živností - komunální, objemné odpady - odpady ze zeleně z obcí - odpady z domácností - stavební sutě, stavební odpady - nebezpečné odpady - sběrné dvory, mobilní sběry. Zajistíme Vám komplexní služby v odpadovém hospodářství včetně vedení evidence odpadů. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Odvoz odpadu a kontejnerová doprava snadno a rychle (Prostějov)

Odvoz odpadu a kontejnerová doprava snadno a rychle (Prostějov)

Abychom neskončili zasypáni odpadky, je nutné se jich efektivně zbavovat. Pokud na to sami nestačíte, pomůže vám s tím firma Nature s.r.o Prostějov, která nežádoucí suroviny sveze, odstraní a následně zpracuje. Nemusíte tak mít obavy, firma vše zajistí za vás, zkušenosti s odborným nakládaním s odpady a odvozem odpadu má již od roku 1995.Hlavní podíl na celém procesu má kontejnerová doprava. Nature s.r.o. poskytuje tyto služby z oblastí odvoz odpadu a kontejnerová doprava: - převzetí a přepravu veškerých odpadů O, N v místě vzniku - zajištění využití a odstranění veškerých odpadů O, N - přepravu nebezpečných odpadů vozidly dle mezinárodní dohody ADR - přistavení a odvoz kontejnerů na sutě, zeminy, komunální odpady, odpady ze zeleně občanům, obcím a organizacím - odběr veškerých druhotných surovin odběr a zpracování sběrového papírů, plastových fólií - svoz neprodaných výtisků novin a časopisů z remitend - zajištění odběru odpadů ze sběrných dvorů městům a obcím K dispozici má firma několik druhů kontejnerů, kterými lze materiály převážet a provádět odvoz odpadu. Jsou to: - hákové kontejnery Iveco 14, 32 m3 s nosnotí 14 tun - hákové kontejnery Avie, od 3 - 20 m3 s nosností 5 tun - hákové kontejnery Avie a Man, od 3 - 20 m3 s nosností 8 tun - vanové kontejnery Liaz 5, 7 a 10 m3 s nosností 8 tun - Avie - skříň s elektrickým čelem s nosností 3,2 tuny Tyto kontejnery na odvoz odpadu a další nádoby na odpad Nature s.r.o také poskytuje organizacím k zapůjčení.


Kontejnerová doprava, přistavení, odvoz kontejnerů, odpadů Prostějov

Kontejnerová doprava, přistavení, odvoz kontejnerů, odpadů Prostějov

Společnost Nature, s.r.o. se zaměřuje na veškeré služby v odpadovém hospodářství. Zajistíme kontejnervou dopravu od přistavení až po odvoz kontejnerů. Co všechno poskytujeme v oblasti kontejnerové dopravy: - přeprava nebezpečných odpadů - přistavení, pronájem, odvoz kontejnerů a odpadů - využití a likvidace stavebních, domovních, průmyslových a ostatních odpadů - zapůjčení nádob na odpady - odběr veškerých druhotných surovin - provoz sběrných dvorů - kontejnery na stavební sutě, zeminy, domovní odpady - recyklace odpadů a další služby. Přenechejte nám starost s Vašimi odpady.


Kontejnerová doprava, pronájem kontejnerů, kontejnery na nebezpečné odpady Prostějov

Kontejnerová doprava, pronájem kontejnerů, kontejnery na nebezpečné odpady Prostějov

Nature, s.r.o. je společnost, která se provozuje kontejnerovou dopravu a nakládá s odpady. Zajistíme kontejnerovou přepravu stavebních odpadů a odpadů z domácnosti, jejich recyklaci či uložení na skládce. Naše služby: - pronájem kontejnerů - kontejnerová doprava - kontejnery na sutě, nebezpečné odpady - odvoz, recyklace, přistavení kontejnerů na stavební odpady - využití, svoz a odstranění komunálních či objemných odpadů - výkup papíru - výkup plastových fólií. Kontejnery: - hákové kontejnery - vanové kontejnery. Objednávky přijímáme na těchto telefonních číslech 582341317, 608811174, 603463417.Další produkty a služby
  • doprava nákladů po ČR, kamionová přeprava, nadrozměrné náklady, přeprava sypkých materiálů
  • odpadové hospodářství, sběr a svoz odpadů, velkoobjemové kontejnery, odvoz sutě a zeminy
  • instalace sítí odpadkových košů, separace odpadů, odstranění odpadu, přímá recyklace, nepřímá recyklace
  • kovový odpad a šrot, sběrné suroviny, odpadový papír, výkup druhotných surovin
  • drcené struskové kamenivo, makadam a kačírek, kopaný maltový písek, štěrkopísek a kamenná prosívka

Naše společnost se zabývá prodejem analytických přístrojů a laboratorních měřících přístrojů pro průmyslové odvětví, laboratoře i do terénu.

Související články
Zemní a výkopové práce kolovým rypadlem, terénní práce minibagrem a smykovým nakladačem
Zemní a výkopové práce kolovým rypadlem, terénní práce minibagrem a smykovým nakladačem

Sháníte někoho v blízkém okolí, kdo by Vám mohl pomoci se zemními a výkopovými pracemi? Nebo si potřebujete pronajmout lešení či stavební nářadí, lodní kontejner, lešení nebo hliníkovou věž? Pak se můžete spolehnout na služby Autodopravy Bohdálek.


Výkup a likvidace autovraků a technologických zařízení a celků
Výkup a likvidace autovraků a technologických zařízení a celků

Likvidace kovového odpadu je žádanou službou mezi jednotlivci i firmami. Kovový odpad obvykle překáží a ať už jde autovraky, stroje, technologická zařízení či kovový šrot jako takový, je třeba se jej zbavit. Firma HULMAN-kovošrot s.r.o. se sídlem v Pohořelicích se ekologickou likvidací autovraků a výkupem, zpracováním i následným prodejem kovů zabývá již od roku 1993 a nabízí služby pro koncové klienty i firmy.


Prodej stavebních materiálů od osvědčených výrobců
Prodej stavebních materiálů od osvědčených výrobců

Stavebniny jsou základem pro všechny objekty, které je možné vidět všude kolem nás. Abyste mohli i Vy stavět z těch nejlepších materiálů, budete potřebovat kvalitní obchod se stavebninami. Takovým obchodem jsou i Rajniš stavebniny Kladno, které Vás potěší jak svými cenami, tak především kvalitou, která předčí sortiment ostatních obchodů se stavebninami.


Kompletní zemní práce i autodoprava - Hradec Králové
Kompletní zemní práce i autodoprava - Hradec Králové

Sháníte firmu v oblasti autodopravy? Pak Vám kompletní služby v této oblasti může poskytnout firma AM Gnol s.r.o., která se zabývá přepravou osob, servisem osobních a nákladních vozidel ale zaměřují se také na kompletní provedení zemních prací.