Hermas, s.r.o.


Priemyselná 6, Košice - mestská časť Staré Mesto 040 01
Organizovanie výstav
Vydavateľská činnosť
Sprostredkovateľská činnosť
Prenájom nebytových priestorov
Veľkoobchod s uvedenými tovarmi
Sprostredkovanie nákupu a predaja nehnuteľností
Organizácia kurzov, školení, seminárov a sympózií v oblasti výpočtovej techniky
Maloobchod s výpočtovou, regulačnou, meracou a kancelárskou technikou, spotrebným tovarom pre kancelársku a výpočtovú techniku, papierom a výrobkami z papiera, nábytkom, drogériovým tovarom, kozmetikou, elektrotechnickým tovarom, elektronikou, školskými potrebami, drevom a výrobkami z dreva, kovmi a výrobkami z kovu, kožou a výrobkami z kože, obuvou, odevami, textilom a výrobkami z textilu, sklom a výrobkami zo skla, keramikou, gumou, automobilmi, náhradnými súčiastkami a dielmi, mrazenými výrobkami a rybami, potravinárskym tovarom, alkoholickými a nealkoholickými nápojmi, tabakovými výrobkami, ovocím a zeleninou, mliekom a mliečnymi výrobkami

Produkty
  • bílá technika, myčky, pračky, sušičky, elektronická zařízení, domácí potřeby, potřeby do domácnosti, hygienické potřeby


Související články
Potisk lepicích pásek i s grafickým návrhem přesně podle vašich představ

MITOMA rolls s.r.o.

Potisk lepicích pásek i s grafickým návrhem přesně podle vašich představ

Zabezpečení přepravovaných zásilek, identifikace zboží či propagace společnosti. To všechno zvládnou potištěné a výstražné lepicí pásky od firmy MITOMA Rolls, s.r.o., která se na jejich vývoj, výrobu a prodej zaměřuje už více než 20 let. Dodáme vám potištěné lepicí pásky balicí i vytyčovací, výstražné, bezpečnostní či speciální.


Vývoj, výroba a prodej lepicích pásek pro zabezpečení zásilek i identifikaci

MITOMA rolls s.r.o.

Vývoj, výroba a prodej lepicích pásek pro zabezpečení zásilek i identifikaci

Samolepicí pásky jsou důležitým ochranným prvkem při přepravě zásilek, slouží však také k identifikaci, upozornění či propagaci. Své o tom ví společnost Mitoma rolls s.r.o., která se vývojem, výrobou a prodejem lepicích pásek a dalšího obalového materiálu zabývá již přes 20 let. Kromě běžně dostupných samolepicích pásek nabízí pásky potištěné, výstražné, bezpečnostní, papírové i speciální.


Vestavěné skříně pro více úložného prostoru v domě, Truhlářství Kafka

Truhlářství Jiří Kafka Třebíč

Vestavěné skříně pro více úložného prostoru v domě, Truhlářství Kafka

Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která vám pomůže vytvořit ideální prostor pro váš domov? Pak máme pro vás řešení. Truhlářství Kafka se zabývá zakázkovou výrobou nábytku, včetně vestavěných skříní. Vestavěné skříně jsou systémy, které umožňují ušetřit prostor a využít různá místa v domě. Vestavěné skříně vyrábí a montují pro Brno, Brno-venkov, Rosice, Ivančice, Náměšť nad Oslavou, Třebíč, Velká Bíteš a Velké Meziříčí.


Robotizovaná pracoviště

TMT a.s. Chrudim

Robotizovaná pracoviště

Znáte dopravníky a dopravníkové systémy? Ty velice jednoduše navazují na problematiku automatizace a také robotiky. Pokud v této oblasti sháníte tradičního výrobce, který vám zajistí kvalitu a také spolehlivost, pak se můžete obrátit na společnost TMT a.s. Chrudim, která může i vaše pracovní prostředí proměnit v kompletní a plnohodnotné robotické pracoviště.