Čištění fasád domů a ochrana před znečištěním a vlhkostí

Čištění fasád Zlín

Čištění fasád domů a ochrana před znečištěním a vlhkostí

Profesionálním čištěním a ochranou fasád se zabývá společnost Čištění fasád Zlín, která čistí fasády rodinných a bytových domů, průmyslových a komerčních objektů nejen ve Zlínském kraji, ale i na Brněnsku a ostatních regionech České republiky.

Vladislav Papš
PERŠAN


Rejskova 1, Prostějov 796 01
Prodej:
-koberce měřené a kusové všech druhů
-čisticí zóny
-PVC krytiny
-koupelnové lehčené krytiny
-běhouny
-rohožky
-laminátové a dřevěné plovoucí podlahy
-izolační a podložný materiál pod
plovoucí podlahy
-obkladový a podlahový korek
-přechodové a ukončovací lišty
-molitany
-matrace klasické a zdravotní
-potahové a dekorační textilie
-plyše
-koženky
-lehátkoviny
-bytový textil
-záclony
-ložní zboží, přikrývky z různých
materiálů, povlečení, prostěradla
-ubrusy, ubrusoviny
-ručníky, osušky
-široký sortiment pomocných materiálů.

Podlahářské centrum:
-pokládání podlah, podlahářské práce
-vyrovnávání podlah
-pokládání koberců
-obšívání koberců.

Šití záclon a závěsů.

Prodejny:
-Kralická 7, Prostějov, tel.:582344516
po-pá 8.30-18 so 8-12
-Hala koberců Breno, Sebastiniho 6, Prostějov,
tel.582342278, po-ne 9-20.
-Podlahové centrum, Vápenice 7, Prostějov,
tel.:582333085, po-pá 8-18, so 8-12
-Hala koberců Breno, Brněnská ul., Vyškov,
tel.:517333329, po-ne 9-19

Produkty
  • prodej kvalitních plovoucích podlah, dřevěné parkety, terasové desky, dvouvrstvé dřevěné podlahy
  • podlahové krytiny, kusové koberce, metrážní koberce, zátěžové koberce, orientální koberce, shaggy koberce, úprava koberců, obšívání koberců
  • plastové podlahové krytiny, podlahy z PVC, vinylové podlahy, pokládka PVC podlah
  • bytový textil, dekorační předměty, osvěžovače vzduchu, vonné svíčky, dekorační polštáře, sedáky na židle, dekorační koberečky, rámy obrazů
  • zařízení ložnic, ložnicový nábytek, postele a matrace, ložnicové sestavy, šatní skříně
  • provázkové záclony, bavlněné závěsy, saténové povlečení, bavlněná prostěradla, bavlněné deky

Krásné ubytování v hotelu Koruna v Šumperku, restaurace s týdenním menu, pokoje a apartmány.

Krásné ubytování v hotelu Koruna v Šumperku, restaurace s týdenním menu, pokoje a apartmány

Světová jednička ve výrobě kožených sedacích souprav. Výroba v Itálii


Související články
Vinylová podlaha QUICK.STEP Livyn - 45 variací od belgického výrobce

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.

Vinylová podlaha QUICK.STEP Livyn - 45 variací od belgického výrobce

Dovolujeme si Vám představit podlahu, která je díky své vysoké odolnosti vhodná prakticky pro jakoukoliv místnost Vašeho domu, bytu či kanceláře. Využít ji můžete jak v případě nové podlahy, tak při renovaci podlah, neboť vinylové podlahy QUICK.STEP Livyn jsou tenké a flexibilní, a tak je můžete snadno položit na jakoukoliv stávající rovnou podlahu, aniž byste ji museli složitě a nákladně odstraňovat. Dojem z této podlahy bude vždy špičkový, zvláště proto, že si ji můžete vybrat přesně podle svého vkusu a fantasie...


Postele, skříně, matrace a rošty

NÁBYTEK LINEA, s.r.o.

Postele, skříně, matrace a rošty

Toužíte po nové ložnici? Chcete si dopřát konečně komfort, ale i hezký a moderní vzhled? Náš nábytek se vyznačuje kvalitou a zároveň příjemnou cenou. Spoléháme se na přední české a slovenské výrobce, kteří dbají na komfort a design. Díky tomu je nábytek hezký na pohled, praktický na udržování a také luxusní, co se týče příjemných novodobých materiálů.


Pestrobarevné pletací příze české výroby ve vysoké kvalitě

KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o.

Pestrobarevné pletací příze české výroby ve vysoké kvalitě

Patříte mezi ty, kteří se snaží být kreativní, zachovávat schopnost tvořit rukama a přinášet lidem pěkné produkty? Pletete, háčkujete či děláte jiné řemeslo, při kterém jsou zapotřebí kvalitní pletací příze? Firma KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. vám je dodá.


Pracovní oděvy, nářadí i čisticí prostředky do každé firmy

ŘEMPO VEGA, s.r.o.

Pracovní oděvy, nářadí i čisticí prostředky do každé firmy

ŘEMPO VEGA je předním českým průmyslovým distributorem speciálních jedincových a režijních materiálů a další široké palety zboží. Co si pod těmito pojmy ale konkrétně představit? Je to jednoduché - v naší nabídce najdete doslova vše, co byste ve své firmě mohli potřebovat - od pracovních oděvů, přes ochranné pracovní pomůcky, úklidové prostředky, nátěrové hmoty až třeba po kancelářské potřeby nebo nářadí a manipulační techniku. V našem rozsáhlém e-shopu na www.rempo-vega.cz najdete téměř 8000 položek!


Firemní články
Renovace a bezprašné broušení parket  Prostějov, Olomouc

Renovace a bezprašné broušení parket Prostějov, Olomouc

Chystáte se renovovat byt či dům a rádi by jste si nechali původní parkety? Naše firma zajistí renovace i bezprašné broušení parket jak v Prostějově tak i Olomouci. Zabýváme se prodejem, pokládkou a renovacemi jakýchkoliv druhů podlah. V našem sortimentu naleznete ty nejkvalitnější plovoucí podlahy, parkety, koberce i záclony. K bezprašnému broušení parket využíváme technologie firmy Bona. Ceník na renovaci a pokládku parket najdete na našich www stránkách Pro více informací nás bez váhání kontaktujte!


Dřevěné plovoucí laminátové podlahy Prostějov

Dřevěné plovoucí laminátové podlahy Prostějov

Rádi by jste se ve svém bytě či domě nechali udělat novou kvalitní podlahu?Sháníte specialisty na jakékoliv podlahy? Obraťte se na nás! Zabýváme se prodejem i pokládkou podlah. Nabízíme ty nejkvalitnější plovoucí podlahy, parkety, koberce a záclony. Specializujeme se na WPC terasy tzv. Decking. V našem sortimentu najdete laminátové, dřevěné, korkové a linoleové podlahy. Důležitý pevný, rovný a suchý podklad. Více informací na webových stránkách.


Obložení teras, bazénů, palub Prostějov

Obložení teras, bazénů, palub Prostějov

Přemýšlíte nad novým obložením bazénu, obklady, palubami či novou terasou? Pak Váš projekt svěřte do našich rukou! Specializujeme se převážně na podlahy a to jakéhokoli druhu. Nejen že Vám zprostředkujeme prodej potřebného materiálu k realizaci projektu, ale samozřejmě Vám pomůžeme i s pokládkou. Používáme jen kvalitní a dlouhodobě odolné materiály. Specializujeme se ale i na WPC terasy tzv. Decking. Více informací naleznete na našich www stránkách a nebo nás přímo kontaktujte, rádi poradíme!


Dřevěné podlahy, dřevěné terasy Prostějov, Olomouc

Dřevěné podlahy, dřevěné terasy Prostějov, Olomouc

Přáli by jste si novou dřevěnou podlahu? Zvažujete nad dřevěnou terasou? Naše firma je tu pro Vás! V našem podlahářském centru je personál s více jak 13-ti letými zkušenostmi v oboru s výběrem podlahy Vám rádi poradí. Můžete si vybrat z laminátových, korkových, dřevěných či linoleových plovoucích podlah. Dřevěné terasy jsou z dřevin odolných proti hnilobě a parazitům. Všechna terasová prkna mají protiskluzovou úpravu když jsou zrovna mokrá. Neváhejte a podívejte se pro více informací na naše www a nebo navštivte naši vzorkovou prodejnu.


Terasy z odolných dřevin, WPC

Terasy z odolných dřevin, WPC

Chcete si zvelebit Váš dům a přemýšlíte nad dřevo-plastovou terasou? Vždy se Vám líbily dřevěné terasy a chcete mít taky takovou? Pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Jsme specialisty na podlahy jakéhokoli druhu. Zajistíme prodej kvalitního materiálu tak i pokládku. Zakoupíte u nás plovoucí podlahy, parkety, koberce, záclony, ale i WPC terasy. Používáme speciální exteriérové podlahové rošty, které jsou určeny speciálně na terasy, balkóny, plochy obytných zahrad a na veškerá místa kde jsou vysoký nároky na pevnost a odolnost vůči parazitů, houbám a hnilobě. Pro více informací se podívejte na naše www nebo se nás rovnou zeptejte!


Obklady obložení bazénů,paluby, terasy Prostějov

Obklady obložení bazénů,paluby, terasy Prostějov

Obklady obložení bazénů,paluby, terasy Prostějov. Naše společnost je specialistou na podlahy jakéhokoli druhu. Zabýváme se jak prodejem tak i pokládkou. U nás nakoupíte jen ty nejkvalitnější plovoucí podlahy, parkety, koberce a záclony. Specializujeme se ale i na WPC terasy tzv. Decking. Výhody WPC teras: -náklady - materiál, montáž a údržba. -bezúdržbovovost -dlouhá životnost -dokonalý vizuální efekt -protiskluzový povrch -žádné povrchové změny, žádný dřevokazný hmyz -ekologicky a zdravotně nezávadný materiál.


Dřevěné a dřevo-plastové terasy Prostějov Olomouc

Dřevěné a dřevo-plastové terasy Prostějov Olomouc

Dřevěné a dřevo-plastové terasy Prostějov Olomouc. Naše společnost je specialistou na podlahy jakéhokoli druhu. Zabýváme se jak prodejem tak i pokládkou. U nás nakoupíte jen ty nejkvalitnější plovoucí podlahy, parkety, koberce a záclony. Specializujeme se ale i na WPC terasy tzv. Decking. Při pokládce používáme speciální exteriérové podlahové rošty. Jsou určeny přímo na terasy, balkóny, plochy obytných zahrad, prostě na veškerá místa kde je kladen vysoký nárok na pevnost a odolnost proti houbám, hnilobě a parazitům. WPC terasy: Cílem materiálu je napodobit dřevo. Jednotlivá prkna se liší barevností i drážkováním na povrchu prkna. Jsou opatřena protiskluzovou povrchovou úpravou. Výhody: -náklady - materiál, montáž a údržba. -bezúdržbovovost -dlouhá životnost -dokonalý vizuální efekt -protiskluzový povrch -žádné povrchové změny, žádný dřevokazný hmyz -ekologicky a zdravotně nezávadný materiál.


Plovoucí,dřevěné laminátové podlahy Prostějov

Plovoucí,dřevěné laminátové podlahy Prostějov

Plovoucí,dřevěné laminátové podlahy Prostějov. Naše společnost je specialistou na podlahy jakéhokoli druhu. Zabýváme se jak prodejem tak i pokládkou. U nás nakoupíte jen ty nejkvalitnější plovoucí podlahy, parkety, koberce a záclony. Specializujeme se ale i na WPC terasy tzv. Decking. Nabídka podlah včetně pokládky: -laminátové -dřevěné -korkové -linoleové. Důležitý pevný, rovný a suchý podklad. Laminátové plovoucí podlahy: -hodí se tam, kde je potřeba podlahy se vzhledem tvrdého dřeva -jsou vysoce kvalitní -myjí vysokou odolnost proti nárazům. Dřevěné plovoucí podlahy: -nadčasový vzhled -ošetření lakem nebo olejem -odolnost proti poškrábání. Korkové plovoucí podlahy: -výborné tepelné vlastnosti -vhodnost pro instalaci podlahového topení -rychlá a snadná montáž -odolnost proti plísním -nerozpadá se ani nedegraduje. Linoleové plovoucí podlahy: -snadná instalace bez lepení -vhodnost pro astmatiky a alergiky - potlačují množení bakterií a nedráždí dýchací cesty. -praktičnost -vysoká odolnost -odolné proti skvrnám a poškození -tepelná a zvuková izolace.


Plovoucí podlahy návrh realizace pokládka Prostějov Olomouc

Plovoucí podlahy návrh realizace pokládka Prostějov Olomouc

Plovoucí podlahy návrh realizace pokládka Prostějov Olomouc. Naše společnost se specializuje na prodej a pokládku jakéhokoli druhu podlahy. U nás nakoupíte jen ty nejkvalitnější plovoucí podlahy, parkety, koberce a záclony. Specializujeme se ale i na WPC terasy tzv. Decking. Provozujeme také podlahářské centrum. Proč pokládku od profesionála: -kvalitně odvedená práce -potřebné vybavení a kvalifikace -práce jsou prováděny dle nejnovějších technologií -prohlídka podkladu a zaměření jsou součástí každé zakázky -doporučení vhodného postupu na případnou opravu podkladu -doporučení vhodné podlahové krytiny -služby bytového architekta -práce je provedena v předem přesně stanoveném termínu -práce na klíč, tzn. až po konečný úklid -záruka na podlahovou krytinu lze uplatnit jen pokud je odborně položená.


Vinyl,linoleum,marmoleum,PVC pokládka prodej Prostějov Olomouc

Vinyl,linoleum,marmoleum,PVC pokládka prodej Prostějov Olomouc

Vinyl,linoleum,marmoleum,PVC pokládka prodej Prostějov Olomouc. Specializujeme se na podlahy jakéhokoli druhu. Provádíme jak prodej tak i pokládku. Linoleum: -přírodní materiál kterýže vyráběn tradiční technologií již více než 100 let. Korek, lněný olej, přírodní pryskyřice, vápenec, piliny a pigmenty na jutovém základě dělají linoleum jedinečný „živý“ materiál. -přirozeně pevné -vhodný pro velmi zatěžované prostory -antibakteriální. Podlahářské práce. 10 důvodů pro pokládku od profesionála: 1.kvalitně odvedené práce 2.k práci máme potřebné vybavení a kvalifikaci 3.veškeré práce jsou prováděny podle nejnovějších technologií 4.prohlídka podkladu a zaměření jsou součástí každé zakázky 5.doporučíme vhodný postup na případnou opravu podkladu 6.doporučíme vhodnou podlahovou krytinu v závislosti na typu a zatížení objektu 7.zajistíme služby bytového architekta 8.práci provedeme v předem přesně stanoveném termínu 9.práci provedeme tzv. „na klíč“, až po konečný úklid 10.záruku lze uplatnit jen tehdy je-li podlaha odborně položená.


Šití záclon, kusové koberce, bytový textil Prostějov

Šití záclon, kusové koberce, bytový textil Prostějov

Nabízíme: - vyrovnávání podlah - pokládání koberců - renovace parket - šití záclon - šití závěsů - prodej: -podlahové krytiny -kusové koberce -PVC krytiny -koupelnové lehčené krytiny -běhouny -laminátové a dřevěné plovoucí podlahy -izolační a podložný materiál pod -plovoucí podlahy -podlahový korek -potahové a dekorační textilie -bytový textil -záclony.