Palírna U Zeleného stromu a.s.


Palírna U Zeleného stromu je nejstarší palírnou v Evropě. Fungujeme již od roku 1518 a využíváme znalostí a zkušeností získaných za téměř 500 let výroby lihovin.

Již od roku 1518 jsme pokračovateli úspěšné výroby alkoholických nápojů v Česku a ctíme závazek v této tradici Palírny U Zeleného stromu pokračovat. Známe dobře trendy chování spotřebitelů a příležitosti konzumace alkoholických nápojů. Přinášíme radost všem a po celém světě naplňujeme potřeby a hodnoty životního stylu konzumentů.

Jsme přímým nástupcem českých likérek KB likér a Starorežná Prostějov (2011 – 2016 GRANETTE&STAROREŽNÁ Distilleries a.s.). Navazujeme tak na bohatou tradici obou předních českých tradičních výrobců lihovin. Do výrobního portfolia firmy patří značky jako Stará myslivecká, BLEND 42 VODKA, Hanácká vodka, Starorežná, Vaječný sen, Royal, pravé ovocné destiláty Palírna U Zeleného stromu a další značky a produkty, kterých je celkem více než stovka.

Jsme česká společnost s globální působností a postavením dvojky na českém trhu alkoholických nápojů. Budujeme distribuci našich značek doma i v zahraničí tak, aby je konzumenti vnímali jako české.

Objemem své výroby 120 tisíc hektolitrů alkoholických nápojů ročně se řadíme na druhé místo na trhu České republiky a zároveň jsme největším ryze českým výrobcem lihovin. Úspěchy ovšem neslavíme pouze na domácím poli. S produkty pocházejících z výrobních linek Palírny U Zeleného stromu a.s. se můžete setkat i v dalších dvaceti zemích pěti světových kontinentů.

Katalog firem:

Destiláty

,

Štítky:

palírna, výroba lihovin, alkoholických nápojů

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Alkoholické nápoje a destiláty - výroba a prodej whisky, vodky a likérů v Palírna U Zeleného stromu

Alkoholické nápoje a destiláty - výroba a prodej whisky, vodky a likérů v Palírna U Zeleného stromu
Palírna U Zeleného stromu z Ústí nad Labem je nejstarší evropská palírna a jeden z předním výrobců alkoholických nápojů u nás. V nabídce najdete whisky, vodku, likéry i ovocné destiláty.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Palírna U Zeleného stromu a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Palírna U Zeleného stromu a.s.
palirnauzelenehostromu.cz
Adresa

Adresa

Drážďanská 14/84
Ústí nad Labem - Krásné Březno 400 07

objednavky@palirna.cz
+420 411 134 411


Najdete nás také zde:

ARES
captcha