Impact, s.r.o. Košice


Šoltésovej 1, Košice - mestská časť Juh 040 01
Reklamná činnosť
Vydavatelská činnosť
Výroba reklamných predmetov
Leasing spojený s financovaním
Sprostredkovateľská činnosť okrem sprostredkovania práce za úhradu
Kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj-maloobchod s poľnohospodárskymi základnými produktami, obilím, osivom a krmivom, kvetmi a rastlinami, potravinami, nápojmi a tabakom, zeleninou, ovocím a zemiakmi, mäsom a mäsovými výrobkami, textilom, odevami, obuvou, športovými potrebami, drevom, elektrickými prístrojmi pre domácnosť vrátane rozhlasových a televíznych prístrojov, spotrebnou elektronikou, tovarmi pre domácnosť, kozmetickými výrobkami, porcelánovými a sklenenými výrobkami, tapetami, farbami, nátermi, pracími a čistiacimi prostriedkami, nábytkom a stavebnými materiálmi, železiarskym tovarom, papierenským tovarom, reklamným materiálom, výrobkami z plastov a umelých hmôt, hutnými výrobkami a surovinami, obalovým a baliacim materiálom, osobnými a nákladnými motorovými vozidlami, motocyklami, náhradnými dielmi a autopríslušenstvom, výpočtovou technikou
Prípravné práce k realizácii stavby
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Produkty
  • sušáky na prádlo, žehlicí prkna, nákupní tašky, domácí potřeby
  • organizace veletrhů, prostory pro výstavy, pronájem výstavního prostoru, realizace veletržních expozic, výstavní pavilon, kalendář akcí


Související články
Potisk lepicích pásek i s grafickým návrhem přesně podle vašich představ

MITOMA rolls s.r.o.

Potisk lepicích pásek i s grafickým návrhem přesně podle vašich představ

Zabezpečení přepravovaných zásilek, identifikace zboží či propagace společnosti. To všechno zvládnou potištěné a výstražné lepicí pásky od firmy MITOMA Rolls, s.r.o., která se na jejich vývoj, výrobu a prodej zaměřuje už více než 20 let. Dodáme vám potištěné lepicí pásky balicí i vytyčovací, výstražné, bezpečnostní či speciální.


Vývoj, výroba a prodej lepicích pásek pro zabezpečení zásilek i identifikaci

MITOMA rolls s.r.o.

Vývoj, výroba a prodej lepicích pásek pro zabezpečení zásilek i identifikaci

Samolepicí pásky jsou důležitým ochranným prvkem při přepravě zásilek, slouží však také k identifikaci, upozornění či propagaci. Své o tom ví společnost Mitoma rolls s.r.o., která se vývojem, výrobou a prodejem lepicích pásek a dalšího obalového materiálu zabývá již přes 20 let. Kromě běžně dostupných samolepicích pásek nabízí pásky potištěné, výstražné, bezpečnostní, papírové i speciální.


Přijďte prezentovat své projekty na veletrh Věda Výzkum Inovace 2016

K-PROFI, spol. s r.o.

Přijďte prezentovat své projekty na veletrh Věda Výzkum Inovace 2016

Unikátní veletrh Věda Výzkum Inovace je skvělou příležitostí pro vystavovatele i návštěvníky z řad odborné i neodborné veřejnosti. Pokud chcete prezentovat své odborné výstupy či projekty ať už jako škola, vědecký tým, inovační firma, výzkumník či vědecký park, jde o skvělou příležitost. Veletrh bude slavnostně zahájen již 9. března a bude jej doprovázet bohatý program a akce, zaměřené na získávání nových kontaktů.


Dřevoslav s.r.o. - výrobce certifikovaných dětských hřišť z masivu

Dřevoslav, s.r.o.

Dřevoslav s.r.o. - výrobce certifikovaných dětských hřišť z masivu

Dětská hřiště jsou místem, kde se děti učí, hrají a rozvíjejí své schopnosti. Proto je důležité, aby byla hřiště bezpečná, kvalitní a atraktivní. Firma Dřevoslav s.r.o. ze Slavonic je český výrobce, který se specializuje na výrobu dětských hřišť z přírodního masivního řeziva – smrku a buku. Naše výrobky splňují nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality a jsou certifikovány podle evropské normy EN 1176.