ART ECON - Střední škola, s.r.o.


Husovo nám. 2061/91, Prostějov 796 01

Střední škola.
Obory:
- grafika v reklamní praxi
- fotografie v reklamní praxi
- grafika médií a tisku
- módní designér a vizážista
- řízení obchodních a výrobních firem
- podnikání v propagační tvorbě
- státní služba a správní řízení
- propagace
- umění aranžování
- umění dekorace a keramiky
- prodejní a propagační činnost
- podnikání
- tradiční krejčí
- prodavač oděvů a doplňků.

IČ: 25500783
DIČ: CZ25500783
Okres: Prostějov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Michaela Peštová

Střední škola Prostějov

Střední škola Prostějov

Střední škola ART ECON Prostějov, nabízí vzdělávání v těchto oborech: Podnikání: - studium zaměřeno na znalost ekonomiky, účetnictví, marketingu, managementu a chodu podniku. Podnikání v propagační tvorbě: - studium zaměřeno na znalost ekonomiky, účetnictví, marketingu a managementu - studium dvou cizích jazyků. Řízení obchodních a výrobních firem: - studium zaměřeno na znalost ekonomiky, účetnictví, marketingu a managementu - studium dvou cizích jazyků - psychologie prodeje - komunikativní dovednosti. Prodavač oděvů: - studium zaměřeno na znalost zboží, jeho skladování, prodej a dovednosti při chodu prodejny. Krejčí: - studium zaměřeno na znalost oděvních materiálů, oděvní technologii, stroje a zařízení, které jsou součástí výrobního procesu. Oděvní technik: - studium zaměřeno na řízení pracovních činností pro výrobu, plánování, organizování a koordinaci provozu firem. Aranžování: - studium zaměřeno na rozvíjení výtvarných technik, estetických dovedností a jejich propagace - aranžování výkladních skříní, zboží, prodejen. Fotografie v reklamní praxi: - vzdělání zaměřeno na využití fotografie v grafické a propagační tvorbě, výtvarnou techniku - práce v grafických programech na PC. Grafika v reklamní praxi: - vzdělání zaměřeno na grafický design, výtvarnou techniku, psychologii propagace - práce v grafických programech na PC. Módní designér a vizážista: - studium zaměřeno na estetické a výtvarné vnímání designu oděvu - výtvarná příprava - navrhování modelů - modelování oděvů.Další produkty a služby
  • středoškolské vzdělávání s maturitou, studium ve čtyřletých oborech, dálkové studium, vzdělávací programy


Související články
Z VOŠP Kroměříž máš práci jistou, staň se potravinářským expertem
Z VOŠP Kroměříž máš práci jistou, staň se potravinářským expertem

Připravte dětem skvělou budoucnost. Škola je základem života a provází nás od dětství až do dospělosti. Jako potravinářský expert se mohou uplatit v různých zaměstnáních a ještě je to bude bavit. Co víc si přát, než chodit do školy rád?


Střední škola a střední odborné učiliště Třeboň - Obchodní akademie, Cestovní ruch i řada zajímavých praktických oborů
Střední škola a střední odborné učiliště Třeboň - Obchodní akademie, Cestovní ruch i řada zajímavých praktických oborů

Vybrat správnou střední školu není rozhodně snadný úkol, ať už pro rodiče nebo samotné žáky. Právě výběr správného oboru totiž může ovlivnit budoucí život a kariéru dítěte. Pokud hledáte školu se skutečně širokou nabídkou oborů, je pro vás Střední škola a střední odborné učiliště Třeboň tou správnou volbou. Nabízíme totiž studium nejrůznějších oborů s maturitou, jako jsou například Obchodní akademie, Cestovní ruch či Modelářství a návrhářství oděvů, ale i praktické učební obory nejrůznějšího typu. Na své si u nás tak přijde manuálně zručný student, i ten, který se chce připravit na vysokoškolské studium.


Třeboň nabízí nejrůznější možnosti vzdělání - obchodní akademie, střední škola i učiliště s celou řadou oborů
Třeboň nabízí nejrůznější možnosti vzdělání - obchodní akademie, střední škola i učiliště s celou řadou oborů

Kam po základní škole, kde pokračovat ve studiu a jaké možnosti má vlastně střední škola nebo učiliště? A jaké oblasti vzdělávání poskytuje město Třeboň?


Studuj u nás – ve Škole plné života
Studuj u nás – ve Škole plné života

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola v Opavě je v současnosti největší multioborovou školou v regionu nabízející celou škálu studijních oborů pro uchazeče ze základních škol. Výuka se uskutečňuje v sedmi budovách rozmístěných v centru Opavy a dále na smluvních pracovištích významných podniků a firem, které se aktivně podílejí na vzdělávání a výchově žáků.