Ing. Martin Kolesár


Krásnovce 195, Krásnovce 072 01
Kúpa tovaru za účelom jeho predaja: - iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod s výrobkami potravinárskeho, tabakového, textilného, odevného, obuvníckeho, kožiarskeho, hutníckeho, železiarskeho, elektronického, elektrotechnického, sklárskeho, keramického, drevospracujúceho, stavebného, chemického, automobilového priemyslu, poľnohospodárskych produktov rastlinnej a živočíšnej výroby, zariadení, technických potrieb a náhradných dielov pre obchod, služby, priemysel, dopravu, poľnohospodárstvo, stavebníctvo, nerastných surovín, dreva, kovov, ropných produktov, ovocia, zeleniny, spotrebného a priemyselného tovaru - konečnému spotrebiteľovi - maloobchod v rozsahu veľkoobchodu mimo výrobkov chemického a farmaceutického priemyslu
Prenájom hnuteľných vecí
Prevádzka malých plavidiel
Sprostredkovateľská činnosť
Údržba a opravy motorových vozidiel
Nákup a predaj motorových vozidiel, náhradných dielov, prí- slušenstva a autokozmetiky
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

Produkty
  • nepotravinářské zboží, drobné spotřební předměty
  • výměna čepů a silentbloků, oprava zavěšení předních kol, výměna brzdových destiček, seřízení brzdového systému, výměna opotřebované spojky

Autorizovaný prodej a servis vozů Renault, Dacia a Škoda. Autobazar Kladno.

Kvalitní auta z německých autobazarů na zakázku - spolehlivý a rychlý dovoz.
Spolehlivý dovoz aut s garancí, na splátky z Německa, EU.


Související články
Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin

TOP Servis - Holan s.r.o.

Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin

Spací kabiny jsou neodmyslitelnou součástí všech nákladních a užitkových vozidel, u nichž se předpokládá nájezd mnoha kilometrů za den a z toho plynoucí únava řidiče. Spací kabina však musí splňovat určitou míru komfortu, aby byla pro řidiče kvalitním místem pro odpočinek. Proto by spací kabina měla mít nezávislé topení, klimatizaci nebo kombinaci těchto zařízení.


Do pneuservisu za výměnou pneu, opravou i nákupem

PNEUcentrum Václavovič

Do pneuservisu za výměnou pneu, opravou i nákupem

Pneumatiky patří k nejdůležitějším součástem každého automobilu, jejich jakost významně ovlivňuje kvalitu jízdy a chování na silnici. Proto se výběr a seřízení nesmí podceňovat. Pokud svěříte výměnu pneu, opravu nebo prodej do rukou profesionálům, výsledek bude o úroveň vyšší. Navštivte PNEU Centrum Václavovič v Břeclavi a podívejte se, jak vypadá kvalitní profesionální pneuservis.


Přestavby vozidel na LPG a CNG provádí firma, která má dlouholeté zkušenosti

HVgas - Huvar

Přestavby vozidel na LPG a CNG provádí firma, která má dlouholeté zkušenosti

Nechybí jím znalosti plynových instalací světových výrobců a neustále sledují technický vývoj v oboru. Proto jsou také nejlepší zárukou toho, že pro vás vyberou spolehlivé řešení LPG přestavby. Vždy u nás najdete profesionální přístup a také odborné montáže a servis plynu.


Nové i ojeté vozy a špičkový autoservis pro automobily značky FIAT

Pavlas Trust s.r.o.

Nové i ojeté vozy a špičkový autoservis pro automobily značky FIAT

Osobní i užitkové automobily FIAT patří ve světě ke špičce. Mohou se pochlubit spolehlivostí, kvalitou a praktičností. Pokud jste si vždy přáli auto se skvělými jízdními vlastnostmi, seženete ho u společnosti Pavlas Trust. Jedná se o autorizovaného prodejce, který je zaměřený především na regiony Frýdek Místek a Nový Jičín.