Petr Hél


Drozdovice 87, Prostějov 796 01

Naše firma na trhu působí více než 22 let a najdete nás v Prostějově v části Drozdovice.
Zabýváme se prodejem a distribucí různých olejů, maziv, speciálních kapalin, nemrznoucích směsí a náhradních dílů pro automobily. U nás naleznete největší výběr: zboží vedeného skladem, olejů a maziv, značek od různých výrobců náhradních dílů, náhradních dílů značky Škoda, největší prodejní plochu v regionu, zaručíme nejlepší ceny v našem regionu, rádi Vám též s výběrem pomůžeme, protože spokojenost klient je u nás na prvním místě. Zajistíme smluvní ceny pro autoservisy, firmy i autodopravce.

IČ: 40433919
DIČ: CZ6804291945
Okres: Prostějov
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Petr Hél

Prodej motorových olejů a maziv, filtrů, i speciálních kapalin Prostějov

Prodej motorových olejů a maziv, filtrů, i speciálních kapalin Prostějov

náhradní díly motorové oleje a maziva, speciální kapaliny, mazací tuky, filtry, pro osobní automobily, zemědělské stroje, průmysl, autodopravce


Autobaterie, akumulátory Prostějov, moloobchod, velkoobchod

Autobaterie, akumulátory Prostějov, moloobchod, velkoobchod

prodej a distribuce motorových olejů, akumulátory, autobaterie, velkoobchod, maloobchod, maziva, oleje, nejlepší ceny v regionu, autodíly


Prodej náhradních dílů pro zahraniční automobily Prostějov

Prodej náhradních dílů pro zahraniční automobily Prostějov

oleje, maziva, nemrznoucí kapaliny, speciální kapaliny, náhradní díly, Škoda, Volkswagen, nejlepší ceny v regionu, smluvní ceny pro servisy


Náhradní díly, autodíly Škoda, Volkswagen, Prostějov, prodej

Náhradní díly, autodíly Škoda, Volkswagen, Prostějov, prodej

náhradní díly, autodíly, oleje, maziva, speciální kapaliny, nemrznoucí směsi, nejlepší ceny, největší prodejní plocha v regionu, smluvní ceny


Pivotéka, vinotéka, zahradní párty, párty pípy Prostějov

Pivotéka, vinotéka, zahradní párty, párty pípy Prostějov

Vinotéka: Naše nabídka vín: Chateau- Vinařství u kapličky - Rakvice - Templář - Kolekce dovozových vín: Rumunsko, Maďarsko, Slovensko, Španělsko a další. Naše nabídka: - 17 odrůd stáčených vín - prodej vín KEG 30 - 50l - půjčování chlazení + naražeče - lahvová vína - dárkové balení - pálenky - Starorežná, Černá Hora - medoviny - dárkové předměty. Pivotéka: Naše nabídka: - Svijany - Černá hora - Krakonoš - Rohozec - Plzeň - Primátor - Rebel - Budweiser - Lobkowicz - Hanušovice - Gambrinus - Velké Popovice - Litovel - Ozzobir. Nabízíme: - lahvová piva - stáčíme do 5l soudků - prodej 5l soudků - prodej piv KEG 10 - 15 - 20 - 30 - 50 - půjčování chlazení a naražečů - plechovkové pivo - ochutnávka vybraných piv na prodejně - dárkové balení. - zapůjčení chlazení a párty pípy - zajištění piva a vína na společenské akce, zahradní párty. Vinotéka, pivotéka " U sv. Anny " Drozdovice 87, Prostějov.


Autoservis, rychloservis Prostějov

Autoservis, rychloservis Prostějov

Autoservis, rychloservis osobních a lehkých užitkových vozidel Provádíme: - veškeré mechanické práce - přípravy a provední STK - výměny olejů a provozních kapalin - servis a plnění klimatizací - diagnostika vozidel - opravy brzdových systémů - montáž tažných zařízení.


Motorové oleje, maziva, hydraulické kapaliny Prostějov

Motorové oleje, maziva, hydraulické kapaliny Prostějov

Nabízíme kvalitní značkové maziva pro osobní i nákladní automobily, motocykly, zemědělskou techniku a průmysl: - motorové a převodové oleje - syntetická a plastická maziva - speciální kapaliny pro osobní automobily - motorové a převodové oleje - kapaliny pro automatické převodovky - motorové oleje pro 2-taktní a 4-taktní motory - plastická maziva a speciální kapaliny pro zemědělské stroje - hydraulické kapaliny, oběhové oleje - oleje pro přenos tepla - a další. Jsme významným distributorem produktů Agip.


Autoservis, výměna oleje, opravy brzdových systémů Prostějov

Autoservis, výměna oleje, opravy brzdových systémů Prostějov

Autoservis, rychloservis osobních a užitkových vozidel nabízí: - přípravy a provedení STK - diagnostika vozidel - veškeré mechanické práce - výměna oleje - výměna provozních kapalin - servis a plnění klimatizací - opravy brzdových systémů - montáž tažných zařízení. Dále nabízíme kvalitní značkové maziva pro osobní i nákladní automobily, motocykly, zemědělskou techniku a průmysl.


Autoservis, servis a plnění klimatizací Prostějov

Autoservis, servis a plnění klimatizací Prostějov

Autoservis, rychloservis osobních a lehkých užitkových vozidel Vám nabízí tyto služby: - veškeré mechanické práce - servis a plnění klimatizací - diagnostika vozidel - přípravy a procedení STK - výměny olejů a provozních kapalin - opravy brzdových systémů - montáž tažných zařízení.


Vinotéka a pivotéka Prostějov

Vinotéka a pivotéka Prostějov

AKCE pri jednorázovém nákupu nad 500Kč = 5% SLEVA. VINOTÉKA NABÍDKA VÍN: CHATEAU VALTICE - VINAŘSTVÍ U KAPLIČKY - RAKVICE - TEMPLÁŘ - KOLEKCE DOVOZOVÝCH VÍN: Rumunsko, Maďarsko, Slovensko, Španělsko a další... NABÍDKA SLUŽEB: - 17 odrůd stáčených vín ( novinka Pálava, Barique ) - Prodej vín KEG 30 - 50l ( na firemní akce, svatby, oslavy, atd. ) - Půjčování chlazení + naražeče - Lahvová vína - Dárkové balení - Ostatní: Pálenky - Starorežná, Černá Hora Medoviny - různé Dárkové předměty PIVOTÉKA NABÍDKA PIV: SVIJANY - ČERNÁ HORA - KRAKONOŠ - ROHOZEC - PLZEŇ - PRIMÁTOR - REBEL - BUDWEISER - LOBKOWICZ - HANUŠOVICE - GAMBRINUS - VELKÉ POPOVICE - LITOVEL - OZZOBIR ( novinka ) NABÍDKA SLUŽEB: - Lahvová piva - Stáčíme do 5l soudků + prodej 5l soudků - Prodek piv KEG 10 - 15 - 20 - 30 - 50 - půjčování chlazení + naražeče - Plechovkové pivo - Ochutnávka vybraných piv na prodejně - Dárkové balení Vinotéka, pivotéka " U sv. Anny " Drozdovice 87, Prostějov, tel. 775 992 262 Otevřeno: PO - ČT 9 - 19 hod. PÁ 9 - 20 hod. SO 8 - 12 hod.Další produkty a služby
  • přísady do paliva motorů, mazací a speciální tuky, vazelíny a aditiva, motorové a převodové oleje
  • elektropříslušenství vozidel, spací nástavby vozů, automobilová topení, montáž světelných ramp, montáž spoilerů, klaksony a signalizační majáky


Související články
Klimatizace do přepravních vozů
Klimatizace do přepravních vozů

Letní období začíná, sluníčko stoupá stále výš a má daleko větší sílu, než je tomu v jiných ročních obdobích. Čekají nás vysoké teploty a krásně teploučko. Ovšem v některých případech velké horko může být až nepříjemné.


FUCHS to jsou maziva a oleje pro širokou oblast použití
FUCHS to jsou maziva a oleje pro širokou oblast použití

Jejich sortiment obsahuje vysoce hodnotná maziva, a proto jejich výrobky pomáhají udržet stroje, zařízení i automobily neustále v chodu. Jejich sortiment se hodí pro oblast průmyslu, automobilů, stavebnictví a zemědělství.


Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu
Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu

Pomocí hydraulických a mechanických lisů se vyrábí výlisky z plechů z různých materiálů. Společnost HS Umformtechnik disponuje lisy se sílou až 10 000 kN, pomocí kterých vyrábí výlisky z ocelového, hliníkového a nerezového plechu. Rovněž disponuje vlastní nástrojárnou, mycí linkou či 3D měřícím zařízením. Výlisky nachází uplatnění v oblasti automobilového průmyslu, ale též strojírenství a v dalších odvětvích.


Autodíly, náhradní díly a autopříslušenství Břeclav
Autodíly, náhradní díly a autopříslušenství Břeclav

Máte problém s vaším vozidlem nebo potřebujete něco vylepšit? Aby vaše auto bylo ještě dlouho v provozu, tak to chce jenom kvalitní autodíly a další příslušenství a hlavně široký sortiment výběru. Pokud hledáte prodejnu nebo přímo velkoobchod v okolí Břeclavi, tak se můžete spolehnout na Autodíly Vykoukal Jan.