H&Z AUTO MOTO
Petr Hél

CZKProdej, distribuce oleje, maziva, autodíly Prostějov

Firma H&Z Auto moto v Prostějově se zabývá prodejem a distribucí různých olejů, maziv, speciálních kapalin, nemrznoucích směsí a náhradních dílů pro automobily. Zakoupíte u nás i autodoplňky. Zajišťujeme velkoobchodní prodej ENI.

Co se týče olejů a maziv, jsme velkoobchodním zástupcem známých a prověřených výrobců motorových olejů a maziv pro střední Moravu od roku 2001. Prodáváme například produkty značky SHELL, CASTROL, MOGUL, FORD, GM, MOTUL, SYST nebo BRENTOL.

Naleznete u nás také největší výběr náhradních dílů pro tuzemské i zahraniční vozy. Zakoupíte u nás například svíčky, stěrače, tlumiče, výfuky, palivové hadice, hadicové sponky a i originální náhradní díly pro vozy Škoda. Zaručíme Vám nejlepší ceny v našem regionu. Pomůžeme Vám s výběrem. Zajistíme smluvní ceny pro autoservisy, firmy i autodopravce.


Prodáváme také autodoplňky. Zakoupíte u nás i technické spreje různých výrobců. Na skladě máme také široký sortiment autokosmetiky značek MA-FRA, SONAX, Turtle WAX, ARMORALL, COYOTE, WYNNS nebo SHERON.


Slogan:

Největší výběr náhradních dílů v regionu


Katalog firem:    

Autodíly a autopříslušenství

,  

Maziva a oleje

,  
Štítky:

oleje, maziva, autodíly, náhradní díly, autodoplňky Prostějov, auto moto, velkoobchodní prodej ENI