Javor 2, s.r.o.


Dargovská 1, Košice - mestská časť Staré Mesto 040 01
Telefon: +421 905 966 678

Veľkoobchod a maloobchod s drevom, výrobkami z dreva, polotovarmi z dreva, celulózou, preglejkami, lepidlami a komponentami na výrobu nábytku a výrobkov z dreva, traktormi, lesnými pracovnými strojmi, strojmi, nástrojmi a prístrojmi na ťažbu, spracovanie a obrábanie dreva a výrobu výrobkov z dreva a náhradnými dielmi k nim, stavebným materiálom, nábytkom, potravinami, potravinárskymi polotovarmi a výrobkami, ovocím, zeleninou včítane mrazených potravín a mrazeného ovocia a zeleniny, cigaretami a tabakovými výrobkami, alkoholickými a nealkoholickými nápojmi, nerastnými surovinami, farebnými a drahými kovmi, hutným materiálom a výrobkami, sklom, keramikou, kameňom, polygrafickými výrobkami, odevmi, textilom, obuvou, koženou galantériou, motorovými vozidlami, náhradnými dielmi, ropnými produktami, syntetickými vláknami, farbami, priemyselnými hnojivami, strojárenskými a elektrotechnickými výrobkami, nástrojmi a prístrojmi, výrobkami z plastov, kožušinami, produktami z mora, hračkami, kozmetikou, čistiacimi prostriedkami, domácimi potrebami, kancelárskymi potrebami a zariadeniami, železiarenskym tovarom, športovými potrebami, umeleckými a zberateľskými predmetmi (mimo starožitností), hygienickými potrebami a pomôckami, čajmi, poľnohospodárskymi výrobkami a produktami
Prenájom a leasing priemyselného tovaru, motorových vozidiel, stavebných strojov a zariadení a strojových základných prostriedkov
Spracovanie dreva- výroba dýh, preglejkových výrobkov a aglomerovaných drevárskych výrobkov Výroba výrobkov z dreva Výroba drevených obalov Výroba nábytku (neremeselná)
Maliarske práce
Upratovacie práce
Prevádzkovanie píly
Výstavnícka činnosť
Prenájom nehnuteľností
Reklamná a propagačná činnosť
Sprostredkovanie obchodu a služieb
Sprostredkovanie nákupu a predaja nehnuteľností

IČ: 36177539
DIČ: SK2020044290
Okres: Košice I
Stát: Slovensko
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Juraj Grossman

Telefon:
+421 905 966 678
+421 903 625 273

Email:
lesy.minov@gmail.com

Kontaktní osoby:
Ing. Juraj Grossman
funkce: konateľ


QR kód firmy Javor 2, s.r.o.

Ubytování U Zejdů Hostim, rodinné oslavy, firemní akce, svatby, sportovní soustředění, výlety.

Ubytování U Zejdů Hostim, rodinné oslavy, firemní akce, svatby, sportovní soustředění, výlety

Zdravá výživa až k Vám domů Uherský Brod, při nákupu nad 500 Kč je dovoz zdarma Po, St a Pá.

Zdravá výživa až k Vám domů Uherský Brod, při nákupu nad 500 Kč je dovoz zdarma Po, St a Pá
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Prodávejte vaši nemovitost s námi

AVAPO - realitní kancelář s.r.o.

Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Nové i ojeté vozy a špičkový autoservis pro automobily značky FIAT

Pavlas Trust s.r.o.

Nové i ojeté vozy a špičkový autoservis pro automobily značky FIAT

Osobní i užitkové automobily FIAT patří ve světě ke špičce. Mohou se pochlubit spolehlivostí, kvalitou a praktičností. Pokud jste si vždy přáli auto se skvělými jízdními vlastnostmi, seženete ho u společnosti Pavlas Trust. Jedná se o autorizovaného prodejce, který je zaměřený především na regiony Frýdek Místek a Nový Jičín.


Autocentrum Nevecom: Nová i ojetá auta a špičkový servis vozidel za příznivé ceny

NEVECOM spol. s r.o.

Autocentrum Nevecom: Nová i ojetá auta a špičkový servis vozidel za příznivé ceny

Společnost Nevecom je provozovatel autocentra v Kladně, kde poskytuje zákazníkům špičkové komplexní služby v oblasti nákupu/prodeje všech typů nových a ojetých vozidel i jejich servisu. V příjemném prostředí tak můžete zařídit vše okolo svého vozidla a navíc využívat bonusového systému pro věrné zákazníky. Unikátní služba Q-Service vám také umí ušetřit nemalé náklady na opravu automobilu!


Výroba dřevěných spárových desek u rodinné firmy Podhaji

PODHAJI s.r.o.

Výroba dřevěných spárových desek u rodinné firmy Podhaji

Dřevěné prvky umějí zkrášlit každou domácnost, ať už si je vyberete v jakémkoliv provedení. Podlaha, obklad, schodiště, nábytek nebo třeba kuchyňská linka. V každém případě byste měli dobře vybírat, abyste zvolili produkty od skutečně kvalitního prodejce. A co dělá prodávané kousky kvalitními? Samozřejmě hlavně materiály, ze kterých jsou dané kusy vyrobené. Proto byste se vždy měli pídit i po dodavateli. Mezi dodavatele materiálu pro přední české výrobce patří i společnost Podhaji, rodinný podnik patřící mezi významné producenty dřevěných prvků v České republice.