Koridor, s.r.o.


Tomášika Dumina 7, Veľký Šariš 082 21
Telefon: +421 556 259 922

Kovoobrábanie
Zámočníctvo
Pohostinská činnosť
Sprostredkovanie obchodu a služieb
Výroba, oprava, údržba a stavba strojov a prístrojov s mechanickým pohonom
Veľkoobchodná a maloobchodná činnosť - zavlažovacie systémy, stroje, zariadenia mechanizmy, dopravné prostriedky, živé zvieratá, poľnohospodárske produkty, potravinárske výrobky, nápoje, tabakové výrobky, liehoviny, tovar pre domácnosť, drevo, stavebný materiál, nábytok, podlahoviny, svietidlá a lampy, výrobky drevospracujúceho priemyslu, výrobky z korku a slamy, textilný materiál, koberce, odevy, obuv, sklo, keramika, bižutéria, elektronika, elektrické zariadenia, rozhlasové a televízne prístroje, stroje a prístroje s mechanickým pohonom, meracie a kontrolné prístroje, lekárske, hudobné a optické prístroje, kozmetické výrobky, knihy, časopisy, kancelárske potreby, pohonné hmoty, plasty a výrobky z nich, železiarsky tovar, kancelárske stroje a zariadenia, papierenský tovar, použitý tovar

IČ: 36444057
DIČ: SK2020957004
Okres: Prešov
Stát: Slovensko
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jozef Kundrát

Telefon:
+421 556 259 922

Email:
koridor@zmail.sk

Kontaktní osoby:
Ing. Jozef Kundrát
funkce: konateľ


QR kód firmy Koridor, s.r.o.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Nábytkové kování dodá interiéru punc luxusu

Schachermayer, spol. s r.o. Praha

Nábytkové kování dodá interiéru punc luxusu

Rozhodli jste se vylepšit svůj interiér a nevíte jak? Nebo jste v poslední fázi novostavby a zařizujete nábytek? Tak jako tak nezapomínejte na detaily, protože právě ty rozhodují o celkovém vzezření interiéru. Nevěříte? Pak zkuste svůj nábytek oživit nábytkovým kováním a uvidíte, jak rozkvete celý prostor.


Předcházejte katastrofám díky pravidelnému čištění komínů a kotlů

KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.

Předcházejte katastrofám díky pravidelnému čištění komínů a kotlů

Požáry domů nejsou neobvyklým jevem. V loňské topné sezoně došlo k téměř tisícovce požárů. A jejich příčina? Špatně ošetřené komíny - konkrétně vznícení sazí v komíně, které se rychle rozšiřuje. Tyto požáry se při včasném zásahu dají snadno uhasit. Ještě lépe se jim dá ale předcházet. Pomůže vám s tím společnost Kovoblesk Opava.


Občerstvení bez námahy

Šárka Sendlerová

Občerstvení bez námahy

Rozvoz hotových jídel využívá stále více strávníků. Je to z několika možných důvodů. Jedním z nich bude určitě i ten, že se kvalita nabízeného jídla v poslední době velice zlepšila. Jistě vás o tom snadno přesvědčí i Catering & jídelna Raduň.


Hydraulické lisy dle požadavků zákazníka vyrábí PRESSHYDRAULIKA

PRESSHYDRAULIKA, s.r.o.

Hydraulické lisy dle požadavků zákazníka vyrábí PRESSHYDRAULIKA

Hledáte spolehlivého partnera pro řešení problémů v oblasti tváření materiálů hydraulickými mechanismy? Obraťte se na firmu PRESSHYDRAULIKA, s.r.o., která se vývojem a výrobou hydrauliky zabývá od roku 1999. Nabízíme hydraulické lisy, zařízení, elektronické ovládací systémy a silové hydraulické prvky. Dodáváme v krátkých termínech a v průběhu výroby konzultujeme postupy se zákazníkem. Naše zařízení jsou maximálně bezpečná, ekologická, spolehlivá a produktivní.