Lemork, s.r.o.


Generála Svobodu 316, Vranov nad Topľou 093 01
Telefon: +421 574 426 166

Stolárstvo
Výroba nábytku
Reklamné činnosti
Maloobchod - potraviny, nápoje, zelenina, ovocie a tuky, cukor, čokoláda, cukrovinky, káva, čaj, korenie, kakao, ryby, tovar pre domácnosť, textil, odevy, obuv, elektrické prístroje pre domácnosť včítane rozhlasových a televíznych prístrojov, porcelán a výrobky zo skla, tapety, laky, lepidlá, náterové hmoty, čistiace prostriedky, kozmetické výrobky, obaly, pevné, tekuté a plynné palivá a príbuzné výrobky, mazadlá, drevo a stavebný materiál, železiarsky tovar, inštalatérske a vykurovacie zariadenia, plasty, stroje, nástroje, strojové zariadenia a náhradné diely pre drevársky a nábytkársky priemysel, obrábacie stroje pre opracovanie dreva a kovu, stavebné stroje, kancelárske stroje a zariadenia, stroje pre obchod, papierenský tovar
Predaj motorových vozidiel
Prenájom motorových vozidiel
Prenájom strojov a prístrojov
Sprostredkovanie obchodu a služieb
Píliarská výroba a impregnácia dreva
Poradenská činnosť v oblasti dreva a nábytku
Prenájom tovaru osobnej potreby a potrieb pre domácnosť
Veľkoobchod - potraviny, nápoje, zelenina, ovocie a tuky, cukor, čokoláda, cukrovinky, káva, čaj, kakao, korenie, ryby, tovar pre domácnosť, textil, odevy, obuv, elektrické prístroje pre domácnosť vrátane rozhlasových a televíznych prístrojov, porcelán a výrobky zo skla, tapety, laky, lepidlá, náterové hmoty, čistiace prostriedky, kozmetické výrobky, obaly, pevné, tekuté a plynné palivá a príbuzné výrobky, mazadlá, drevo a stavebný materiál, železiarsky tovar, inštalatérske a vykurovacie zariadenia, chemické výrobky, priemyselné chemikálie, plasty, stroje, nástroje, strojové zariadenia a náhradné diely pre drevársky a nábytkársky priemysel, obrábacie stroje pre opracovanie dreva a kovu, stavebné stroje, kancelárske stroje a zariadenia, stroje pre obchod, papierenský tovar
Poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom
Výroba dýh, preglejkárenských výrobkov a aglomerovaných drevárskych výrobkov

IČ: 36168700
DIČ: SK2020038680
Okres: Vranov nad Topľou
Stát: Slovensko
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Ladislav Kromel

Telefon:
+421 574 426 166
+421 574 461 576
+421 574 888 250

Fax:
+421 574 426 166
+421 574 461 576

Email:
lemork@lemork.sk

Kontaktní osoby:
Ing. Ladislav Kromel
funkce: konateľ


QR kód firmy Lemork, s.r.o.

Textilní galanterie a bytový metrový textil - velkoobchod/maloobchod.

Kompletní nabídka manipulační techniky Toyota.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Nábytkové kování dodá interiéru punc luxusu

Schachermayer, spol. s r.o. Praha

Nábytkové kování dodá interiéru punc luxusu

Rozhodli jste se vylepšit svůj interiér a nevíte jak? Nebo jste v poslední fázi novostavby a zařizujete nábytek? Tak jako tak nezapomínejte na detaily, protože právě ty rozhodují o celkovém vzezření interiéru. Nevěříte? Pak zkuste svůj nábytek oživit nábytkovým kováním a uvidíte, jak rozkvete celý prostor.


Předcházejte katastrofám díky pravidelnému čištění komínů a kotlů

KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.

Předcházejte katastrofám díky pravidelnému čištění komínů a kotlů

Požáry domů nejsou neobvyklým jevem. V loňské topné sezoně došlo k téměř tisícovce požárů. A jejich příčina? Špatně ošetřené komíny - konkrétně vznícení sazí v komíně, které se rychle rozšiřuje. Tyto požáry se při včasném zásahu dají snadno uhasit. Ještě lépe se jim dá ale předcházet. Pomůže vám s tím společnost Kovoblesk Opava.


Nové i ojeté vozy a špičkový autoservis pro automobily značky FIAT

Pavlas Trust s.r.o.

Nové i ojeté vozy a špičkový autoservis pro automobily značky FIAT

Osobní i užitkové automobily FIAT patří ve světě ke špičce. Mohou se pochlubit spolehlivostí, kvalitou a praktičností. Pokud jste si vždy přáli auto se skvělými jízdními vlastnostmi, seženete ho u společnosti Pavlas Trust. Jedná se o autorizovaného prodejce, který je zaměřený především na regiony Frýdek Místek a Nový Jičín.


Autocentrum Nevecom: Nová i ojetá auta a špičkový servis vozidel za příznivé ceny

NEVECOM spol. s r.o.

Autocentrum Nevecom: Nová i ojetá auta a špičkový servis vozidel za příznivé ceny

Společnost Nevecom je provozovatel autocentra v Kladně, kde poskytuje zákazníkům špičkové komplexní služby v oblasti nákupu/prodeje všech typů nových a ojetých vozidel i jejich servisu. V příjemném prostředí tak můžete zařídit vše okolo svého vozidla a navíc využívat bonusového systému pro věrné zákazníky. Unikátní služba Q-Service vám také umí ušetřit nemalé náklady na opravu automobilu!