Státní léčebné lázně Bludov, státní podnik


Lázeňská 572, Bludov 789 61
Lázně Bludov se nacházejí v okrese Šumperk v překrásném prostředí podhůří Jeseníků a byly založeny již v roce 1929 panem Zdeňkem Pospíšilem. Poskytujeme profesionální lázeňskou péči založenou na nejnovějších lékařských poznatcích v oborech balneologie, obezitologie a léčebné rehabilitace.Přírodním léčivým zdrojem je minerální termální voda, sírano-chlorido-sodného typu, pramenící přímo v areálu lázní. Ubytovat se u nás můžete v Zahradním a Lesním pavilonu, Lázeňské vilce nebo Hlavní lázeňské budově.

Léčebné lázně Bludov:
- profesionální lázeňská péče založená na nejnovějších lékařských poznatcích v oborech balneologie, obezitologie a léčebné rehabilitace.

Lázeňské služby:
- léčba obezity (děti, dospělí)
- efektivní a zdravé hubnutí
- pohybový aparát (bolesti zad, pohybového aparátu)
- lékařská poradna (pohybový aparát, hubnutí)
- SM Systém, Spirální stabilizace páteře (léčba bolesti zad, vadného držení těla, skoliosy, potíží po operacích páteře...atd.)

Léčebné pobyty:
- pobyty hrazené pojišťovnou
- pobyty pro děti (pro správný životní styl, onemocnění dýchacích cest, onemocnění močových cest, záněty, pomočování)
- pobyty na hubnutí
- rehabilitační pobyty
- spirální stabilizace páteře
- wellness a relaxační pobyty.

Procedury:
- termální koupele (koupel konopná, perličková, jodová, brusinková....a další)
- termální bazén
- masáže (antistresová, aromatická, baňkování, lymfodrenáž, havajská, podvodní)
- zábaly (konopný, parafínový, skořicový, vinný, zázvorový)
- fyzikální léčba, fyzioterapie
- ozonoterapie
- akupunktura.

Catering:
- rauty, konference, oslavy.

Produkty
  • lázeňská léčba a procedury, léčení pohybového aparátu, stavy po kloubních náhradách, rehabilitačně regenerační zařízení
  • masáže horkými lávovými kameny, relaxační masáže, kondiční cvičení, sportovní rehabilitace, fyzikální terapie

Obec Svatoslav, turistika, cykloturistika, závod Svatoslavská šlapka.

Obec Svatoslav, turistika, cykloturistika, závod Svatoslavská šlapka

Nylonové náramky pro RFID hodinky – kombinace s různými druhy bezkontaktních, vstupních čipů.
Potisk plastových karet –věrnostní, dárkové a klubové karty.


Související články
Masáže a akupunkturu najdete v klinice kompletní rehabilitace

MONADA spol. s r.o.

Masáže a akupunkturu najdete v klinice kompletní rehabilitace

Necháváte se rádi hýčkat? Nebo naopak potřebujete péči lékařů, abyste se dostali ze zajetí bolestí, nemocí a dalších neduhů? V tom případě vám může pomoci společnost MONADA spol. s.r.o., která pacientům poskytuje masáže i akupunkturu. Klinickými kompletními rehabilitacemi se dá vyléčit jak tělo, tak i duše.


Zbavte se bolesti pod rukama odborného fyzioterapeuta

MEDICAL POINT s.r.o.

Zbavte se bolesti pod rukama odborného fyzioterapeuta

Trpíte vleklými bolestmi zad, svalů nebo bolestmi po úrazu? Svěřte se do rukou odborníků z nestátního zdravotnického zařízení Medical Point, kteří vaše problémy vyřeší komplexní péčí o vaše zdraví a pomohou vám i s omlazením!


Léčení bolesti kloubů – rameno, loket, koleno, kyčel

Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti

Léčení bolesti kloubů – rameno, loket, koleno, kyčel

Problémy s klouby patří k nejčastějšímu onemocnění nejen dospělých, ale i dětí. Onemocnění bývá bolestivé a snižuje nejen možnost pohybu, ale také celkovou kvalitu života. Nejčastějším důvodem těchto potíží bývá artróza. Pokud chcete s touto nepříjemností jednou provždy skoncovat, svoji pomoc vám poskytne Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti v Opavě.


Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní

Horské lázně Karlova Studánka

Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní

Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro rodiny s dětmi, pro seniory, lyžařské pobyty, wellness pobyty pro dva a mnoho dalšího. Zažijete nečekané a nespoutané zážitky i na eko farmě, jízdu na koních nebo úplně nový, úžasný a luxusní whirpool.


Firemní články
Lázeňské zařízení, léčba pohybového aparátu a obezity, Jeseníky

Lázeňské zařízení, léčba pohybového aparátu a obezity, Jeseníky

Státní léčebné lázně Bludov v podhůří Jeseníků nabízí dětem a dospělým léčbu pohybového aparátu a obezity pod vedením zkušených lékařů, fyzioterapeutů a nutričních specialistů.


Ozonoterapie, léčebné lázně, infrasauna Bludov, Šumperk

Ozonoterapie, léčebné lázně, infrasauna Bludov, Šumperk

Lázně Bludov, regionální centrum životního stylu nabízí: Komplexní lázeňskou péči pro děti a dorost: - záněty ledvin a cest močových - dětská obezita - onemocnění pohybového aparátu - horní cesty dýchací. Příspěvková lázeňská péče pro dospělé: - onemocnění pohybového aparátu. Nabízíme tyto procedury: - akupunktura - baňkování - biotherik - carboxyterapie - hydrokolon terapie - endogenní dýchání - fyzikální terapie - manuální lymfodrenáž - metoda Mojžíšové - ozonoterapie - parafinové a rašelinové zábaly - přístrojová lymfodrenáž - termální koupele - in-Body - individuální fyzioterapie - infrasauna - koupel s rašelinovou přísadou - masáže. Samoplátecké pobyty: - relax - wellness - detoxikace - redukce.