Dama sport


Žerotínova 63A, Šumperk 787 01

Výroba a prodej:
- jízdní kola a cyklistické doplňky
- všechny skupiny jízdních kol v provedení s ocelovými a hliníkovými rámy
- dětská kola velikosti 16“ až 24“
- cestovní kola 26“ a 28“
- trekking - horská kola pouze na objednávku.

Jízdní kola:
- dětská kola Condor - chlapecká kola, dívčí kola, JET
- dětská kola s ocelovým rámem - Limit
- dětská kola s hlinikovým rámem
- cestovní kola Dama sport
- cestovní kola s hlinikovým rámem
- cestovní kola s ocelovým rámem
- crossová kola
- horská kola
- silniční kola.

Cyklomateriál.

Prodejna:
Gen. Svobody 5, Šumperk, tel.:583213709.

IČ: 61579840
DIČ: CZ6258310443
Okres: Šumperk
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jana Daňková

Kola Condor, jízdní dětská cestovní kola Šumperk

Kola Condor, jízdní dětská cestovní kola Šumperk

Firma Dama sport nabízí: - všechny skupiny jízdních kol - cestovní kola s hlinikovým rámem - dětská s hlinikovým rámem - dětská s ocelovým rámem - cestovní s ocelovým rámem - horská kola - dětská kola CONDOR - crossová kola - silniční kola. Nabízíme i velké množství cyklodoplňků: - blatníky - nosiče - brzdy - hlavové složení - náboje - pedály pláště - řetězy - řidítka - osvětlení - sedla - duše - představce - převodníky - rámy - středové složení - vidlice. Vyrábíme: - dětská kola velikosti 16“ až 24“, cestovní kola 26“ a 28“, trekking kola, horská kola pouze na objednávku.


Dětská kola s hlinikovým rámem, kola Condor

Dětská kola s hlinikovým rámem, kola Condor

Firma Dama sport nabízí: - dětská kola CONDOR - dětská kola s hlinikovým rámem. Nabízíme velký výběr dětských kol: 16" Condor alu chlapecký 16" Condor alu Dívčí 18" Condor alu Chlapecká 18" Condor alu Dívčí 20" Condor alu 6 sp. dívčí 22" Condor alu 18 sp. chlapecký 22" Condor alu 18 sp. dívčí 24" Condor alu 18 sp. chlapecká 24" Condor alu 18 sp.dívčí 24" Condor alu 6 sp. dívčí. Dále v naší nabídce naleznete dětská kola s ocelovým rámem.


Dětská kola Condor, jízdní kola Dama sport, cestovní kola

Dětská kola Condor, jízdní kola Dama sport, cestovní kola

Firma Dama sport, která se zabývá výrobou a prodejem jízdních kol nabízí: - jízdní kola v provedení s ocelovými a hliníkovými rámy - dětská kola velikosti 16“, 18“, 20“, 22“, 24“ (dívčí a chlapecká kola) - cestovní kola 26“ a 28“ - dětská kola - chlapecká kola, dívčí kola, JET - dětská kola s ocelovým rámem - Limit - cestovní kola Dama sport - široká nabídka cyklodoplňků všeho druhu - rámy, řetězy, řidítka, převodníky, středové složení, hlavové složení, náboje, vidlice, představce, blatníky, nosiče, osvětlení, duše, sedla, sedlovky, brzdy, pedály, pláště.


Vánoční prodej dětských kol Šumperk

Vánoční prodej dětských kol Šumperk

Firma Dama sport, která se zabývá výrobou a prodejem jízdních kol nabízí vánoční prodej dětských kol: - dětská kola CONDOR ALU - dětská kola s ocelovým rámem - dívčí a chlapecká kola - jízdní kola v provedení s ocelovými a hliníkovými rámy - dětská kola velikosti 16“, 18“, 20“, 22“, 24“ - dětská kola - chlapecká kola, dívčí kola, JET - dětská kola s ocelovým rámem - Limit


Jízdní dětská cestovní kola, DAMA SPORT, kola Condor Šumperk

Jízdní dětská cestovní kola, DAMA SPORT, kola Condor Šumperk

Firma Dama sport nabízí: - všechny skupiny jízdních kol - cestovní kola s hlinikovým rámem - cestovní s ocelovým rámem - crossová kola - dětská kola CONDOR - dětská s hlinikovým rámem - dětská s ocelovým rámem - horská kola - silniční kola. Nabízíme i velké množství cyklodoplňků: - blatníky, nosiče, brzdy, hlavové složení, náboje, osvětlení, pedály pláště, duše, představce, převodníky, rámy, řetězy, řidítka, sedla, sedlovky, středové složení, vidlice. Vyrábíme: - dětská kola velikosti 16“ až 24“ - cestovní kola 26“ a 28“ - trekking kola - horská kola pouze na objednávku.


Jízdní dětská cestovní kola, kola Condor, kola DAMA SPORT Šumperk

Jízdní dětská cestovní kola, kola Condor, kola DAMA SPORT Šumperk

Firma Dama sport nabízí: - všechny skupiny jízdních kol v provedení s ocelovými a hliníkovými rámy. Vyrábíme dětská kola velikosti 16“ až 24“, cestovní kola 26“ a 28“, trekking, horská kola pouze na objednávku. Při výrobě jízdních kol spolupracujeme s výrobci a dodavateli komponentů z Itálie,Francie,Německa a Portugalska. Naším cílem je spokojenost zákazníků s kvalitou našich výrobků a možnost reagovat na jejich požadavky. Některé modely a díly montujeme přímo na objednávku zákazníka. Dále nabízíme širokou nabídku cyklodoplňků všeho druhu.Další produkty a služby
  • horská kola, silniční kola, cyklistické dresy, cyklistické přilby, cyklistické tachometry, náhradní díly na kola, rámy silničních kol, rámy horských kol, lahve pro cyklistiku, cyklistické rukavice, cyklistické kalhoty, světla na kolo


Související články
Prodejna a eshop s elektrokoly
Prodejna a eshop s elektrokoly

Široký výběr elektrokol, báječné ceny, zkušenosti a odborné rady, to všechno najdete v prodejně Svět kol a elektrokol. Prodejna se nachází v Hulíně a nazývají se bike-centrum.cz. Pod tímto názvem najdete na internetu také jejich e-shop, který skýtá neuvěřitelné množství různých značek kol i elektrokol.


Zajištění bezpečnosti na kole s kvalitním vybavením pro cyklisty
Zajištění bezpečnosti na kole s kvalitním vybavením pro cyklisty

Jízda na kole je příjemným relaxačním koníčkem i sportovní aktivitou, ale také skvělým dopravním prostředkem na každodenní využívání. Vzhledem k tomu, že jde o prostředek, který nijak svého uživatele nechrání, tak si každý musí bezpečnostní prvky zajistit tak, aby v každém případě neohrožoval sebe ani ostatní. A to chce především kvalitu a široký výběr, které vám zajistí Ladislav Pošík a jeho firma KOSKA Bike z Hradce nad Moravicí.


Jízdní kola různých typů, spolehlivý cykloservis i cyklovybavení – od cyklistické přilby až po funkční prádlo
Jízdní kola různých typů, spolehlivý cykloservis i cyklovybavení – od cyklistické přilby až po funkční prádlo

Cyklistika je ideální sport pro každého, bez ohledu na věk, váhu či fyzickou kondici. Jízdní kola umožňují pohyb, který nezatěžuje klouby, lze si zvolit zátěž, délku trasy i tempo, a proto si může pohyb venku na čerstvém vzduchu užívat každý. Od malých dětí přes seniory, kteří chtějí zůstat aktivní, až po profesionální sportovce a závodníky. A proto máme v naší prodejně a cykloservisu jízdní kola pro všechny.


Dětská stavebnice, která roste s vaším dítětem – odrážedlo i tříkolka
Dětská stavebnice, která roste s vaším dítětem – odrážedlo i tříkolka

V dnešní době to děti čím dál více táhne k počítačům, tabletům a chytrým telefonům, které zvládají ovládat mnohem dříve, než psát. Pořád dokola vymýšlet, jak děti zabavit a jak je lákat k tomu, aby s radostí trávily volný čas venku pohybem, a ne doma u počítače může dát pořádně zabrat, a nakupování nových hraček může také pořádně zamávat s rodinným rozpočtem. To se vám však nestane, pokud dětem pořídíte dětskou stavebnici Blesk, což je dětské vozítko, odrážedlo, tříkolka i koloběžka v jednom.