Základní škola a Mateřská škola Loučná nad Desnou, příspěvková organizace


Loučná nad Desnou 58, Loučná nad Desnou 788 11
Základní školu v Loučné nad Desnou navštěvuje cca. 120 žáků, a to jak místních, tak i přespolních. V Loučné nad Desnou najdete také mateřskou školu, do které chodí asi 30 dětí. U mateřské školy je prostorná zahrada a dopravní hřiště. Součástí základní školy jsou dobře vybavené kmenové třídy, ale také řada odborných učeben (knihovna, učebna přírodovědných předmětů, chemická laboratoř, jazyková učebna, učebna informačních technologií, výtvarná učebna či hudebna) Ve škole je také prostorná moderní tělocvična a přilehlé „oranžové hřiště“ a venkovní posilovna. Dětem ve škole slouží školní družina a školní kuchyně s jídelnou. Děti mohou ve škole navštěvovat mnoho zájmových kroužků, jako např. florbal, pohybové hry, chovatelský kroužek, dětskou jógu, dramatický kroužek, robotický kroužek, dětské sborové studio Loučňáček, které žákům umožňují rozvíjet své talenty a zájmy.
Výuka ve všech třídách probíhá podle Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání Od labyrintu školy k ráji života, což je školní vzdělávací program pro základní vzdělávání.

Obec Loučná nad Desnou obec, se nachází v okrese Šumperk v Olomouckém kraji, necelých 15 km severovýchodně od Šumperka. Žije zde přibližně 1 500 obyvatel. Leží v údolí horního toku Desné nad Velkými Losinami pod Červenohorským sedlem.

Produkty
  • předškolské vzdělávání dětí, kvalifikovaný pedagogický personál, soukromá školka
  • základní škola pro postižené, základní škola Montessori, základní umělecká škola, anglická základní škola

Prodej vybavení do lakoven a karosáren Mladá Boleslav, prodej laků, leštící pasty, pásky a fólie.

Prodej vybavení do lakoven a karosáren Mladá Boleslav, prodej laků, leštící pasty, pásky a fólie

Prodej a pokládka podlah a podlahových krytin Praha, renovace podlah, renovace parket, broušení.

Prodej a pokládka podlah a podlahových krytin Praha, renovace podlah, renovace parket, broušení

Související články
Centrum denních služeb pro dospělé osoby s poruchou komunikace

JULIE - Mezigenerační centrum

Centrum denních služeb pro dospělé osoby s poruchou komunikace

Mezi generační centrum JULIE sídlí v Praze 5 na Zbraslavi. Jedná se o centrum pro dospělé a seniory, kteří mají poruchy komunikace, a najdete zde také mateřskou školku. Děti, senioři i dospělí se zde učí vzájemné toleranci, úctě a laskavosti vůči sobě navzájem.


Základní škola Jana Wericha

Základní škola Jana Wericha

Základní škola Jana Wericha

Tato škola se nachází v Praze, konkrétně v Řepích, kde započala svou dlouholetou praxi v oboru školství v roce 1985. Základní škola Jana Wericha je historické místo, které má rozhodně co nabídnout. Jedná se o plně organizovanou školu, která úzce spolupracuje s celou řadou odborných učitelů. Jejich úkolem je postarat se o každé dítě, dát mu co největší péči a pochopení, ale přitom jej vybavit těmi nejlepšími vlastnostmi a vědomostmi do jejich následné budoucnosti.


Školka, která vaše děti naučí něco navíc

JULIE - Mezigenerační centrum

Školka, která vaše děti naučí něco navíc

Jakmile vaše děti dovrší věku tří let, tak je pravděpodobně poprvé zavedete do školky. Školka hraje v rozvoji jedince opravdu významnou roli. Děti se zde nejenom naučí různé základní dovednosti, ale budou také poprvé ve společnosti lidí, kteří nejsou součástí jejich rodiny. Jak ale vybrat správnou školku? Jak vybrat takovou, která bude pro vaše potomky nejpřínosnější? JULINKA je logopedická mateřská školka, která je oproti jiným něčím výjimečná a která dokáže vaše děti naučit něco víc.


Mezigenerační centrum Julie pomáhá seniorům i dětem ke kvalitnímu životu

JULIE - Mezigenerační centrum

Mezigenerační centrum Julie pomáhá seniorům i dětem ke kvalitnímu životu

Unikátní sociální zařízení Julie se nachází v centru Zbraslavi v zrekonstruované historické vile. Na jednom místě se zde setkává nejstarší a nejmladší generace, které se navzájem velmi pozitivně ovlivňují.


Firemní články
Základní škola a Mateřská škola Loučná nad Desnou, odborné učebny, hřiště, venkovní posilovna

Základní škola a Mateřská škola Loučná nad Desnou, odborné učebny, hřiště, venkovní posilovna

Základní škola a Mateřská škola Loučná nad Desnou nabízí svým žákům řadu kurzů, projektů a činností, spolupracujeme s odborníky a rodiči.