AQUAcentrum Šumperk
Šumperské sportovní areály s.r.o.


Lidická 81, Šumperk 787 01

V areále naleznete:
- plavecký bazén 25m – 6 drah
- brouzdaliště s vodním dělem a vodní clonou
- dvě ohřívárny
- dvě finské sauny
- (běžná teplota vody 27, 9°C, teplota vzduchu 30°C).

Nabízené služby:
- plavání pro veřejnost
- plavání pro seniory
- batolecí plavání, plavání batolat
- vodní aerobic
- předplavecký kroužek
- plavecká škola pro výuku škol.

IČ: 27786781
DIČ: CZ27786781
Okres: Šumperk
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Milan Jurčíček

Plavání batolat, batolecí plavání, plavání pro děti Šumperk

Plavání batolat, batolecí plavání, plavání pro děti Šumperk

Přijďte navštívit AQUAcentrum Šumperk, kde můžete využít krytý bazén také k plavání batolat - batolecí plavání. Plavání batolat: - kurz je určen pro děti od 1 do 3 let - 1 lekce trvá 60 minut - výuka na malém bazénku, teplota vody 28 st. C - plavaním se dítě otužuje - dítě získá větší odolnost vůči nemocem - dochází k posílení srdečního cévního systému - trénování správné pohybové koordinace - dechová cvičení pro bezpečné potápění. Informace a přihlášky na pokladně Aquacentra v Šumperku. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Vodní aerobik, aqua aerobic, cvičení Šumperk

Vodní aerobik, aqua aerobic, cvičení Šumperk

Vodní aerobik, aqua aerobic: - cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie i pro neplavce - do cvičení se může zapojit kdykoliv, neboť nejsou stanoveny výkonnostní ani váhové kategorie - připojit se můžete kdykoli během roku - docílíte snížení krevního tlaku, zlepšení srdeční funkce, zrychlení hojivých procesů šlach, svalů, kostí a kloubů, formování postavy, zvýšení kondice. Cvičení bude probíhat každé pondělí a středu od 18.00 do 20.00


Aquacentrum, plavecký krytý bazén Šumperk

Aquacentrum, plavecký krytý bazén Šumperk

Aquacentrum Šumperk: - plavecký bazén 25 metrů, k dispozici je 6 drah - plavání pro veřejnost - krytý bazén 25 x 12,5 m - brouzdaliště pro malé děti o hloubce 50 cm - k dispozici skluzavky, průlezky, housenka Lenka a hrádek - batolecí plavání - vodní aerobic - předplavecký kroužek - plavání pro seniory - plavecká škola pro výuku škol. V našem aquacentru je stále slunečno, proto neváhejte a přijďte si k nám zaplavat nebo jen zarelaxovat . . .


Těhotenské plavání, plavání pro těhotné Šumperk

Těhotenské plavání, plavání pro těhotné Šumperk

Těhotenské plavání, plavání pro těhotné Cílem těhotenského plavání je udržet organizsmus těhotné ženy v dobré fyzické a psychické kondici: - posílit břišní a prsní svaly a uvolnit svaly pánevního dna - nácvik dýchání a zvýšení kapacity plic. Plavání je vhodné po ukončení 20. týdnu těhotenství. Pro zařazení do kurzu plavání těhotných je potřeba potvrzení od gynekologa v těhotenské průkazce. Plavání bude probíhat každou středu od 12.00 - 13.00 hodin Cena kurzu - 1 lekce 70 Kč, více informaví na pokladně Aquacentra.


Vodní aerobik, plavání batolat Šumperk

Vodní aerobik, plavání batolat Šumperk

Přijďte navštívit AQUAcentrum Šumperk, kde můžete využít krytý bazén také k vodnímu aerobiku a plavání batolat. Vodní aerobik: - cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie i pro neplavce - nejsou stanoveny žádné kategorie, připojit se můžete kdykoli během roku - docílíte snížení krevního tlaku, zlepšení srdeční funkce, zrychlení hojivých procesů šlach, svalů, kostí a kloubů, formování postavy, zvýšení kondice. Plavání batolat: - kurz je určen pro děti od 1 do 3 let - kurz probíhá pod vedením každou středu od 14.00 do 16.00 - plavaním se dítě otužuje - dítě získá větší odolnost vůči nemocem - trénování správné pohybové koordinace - dechová cvičení pro bezpečné potápění. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Finská sauna, plavání pro veřejnost, aquacentrum Šumperk

Finská sauna, plavání pro veřejnost, aquacentrum Šumperk

V našem aquacentru nabízíme: - plavecký bazén 25 metrů – 6 drah - plavání pro veřejnost - vodní aerobic - předplavecký kroužek - batolecí plavání - plavání pro seniory - plavecká škola pro výuku škol - dvě finské sauny - dvě ohřívárny. Sauna je v provozu: - úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota, neděle od 14.00 - 21.00 hod. Využijte bonusu naší univerzální pernamentky, těšíme se na Vaši návštěvu !


Plavecký bazén, finská sauna Šumperk

Plavecký bazén, finská sauna Šumperk

V našem aquacentru nabízíme tyto služby: - plavecký bazén 25 metrů – 6 drah - plavání pro veřejnost - vodní aerobic - batolecí plavání - předplavecký kroužek - plavecká škola pro výuku škol - plavání pro seniory - dvě ohřívárny - dvě finské sauny. Sauna je v provozu út, st, čt, pá, so, ne od 14.00 - 21.00 hod. Těšíme se na Vaši návštěvu.Další produkty a služby
  • plavecké bazény, zábavné atrakce, zábavné tobogány, dětské skluzavky, vodní atrakce, plavání s dětmi, plavecké kurzy, pobyt v sauně, relax na masáži, plavání proti proudu, dětský mělký bazén


Související články
Ochlazení v hlubinné vodě Aquaparku v Ústí nad Orlicí
Ochlazení v hlubinné vodě Aquaparku v Ústí nad Orlicí

Celý areál letního Aquaparku v Ústí nad Orlicí je zásobován hlubinnou vodou z vrtu. V bazénech má voda průměrnou teplotu 22 - 24°C. Na každého návštěvníka je vyměněno 60 l vody, a proto se daří udržovat teplotu, která ve vedrech poskytne příjemné ochlazení.


YMCA – největší mládežnická organizace na světě
YMCA – největší mládežnická organizace na světě

Model, kdy neziskové organizace zakládají firmy, aby z jejich zisku financovaly svoji společensky prospěšnou činnost, se u nás teprve pozvolna začíná šířit. Přitom tu už dlouhá léta působí organizace, která má v této oblasti dalekosáhlé zkušenosti z celého světa. YMCA – Křesťanské sdružení mladých lidí a také nejstarší a největší mládežnická organizace na světě, u nás provozuje dva domy plné zajímavých služeb. A ze zisku podporuje právě práci s mládeží. Pokud tedy chcete Ymku podpořit, můžete to udělat velmi příjemným způsobem – třeba si pronajmout kancelář v historickém paláci v centru Prahy, případně zajít do dobré restaurace nebo bazénu.


Kopírovací a tiskařské služby v Plzni
Kopírovací a tiskařské služby v Plzni

Marie Šimáňová – reproslužby, to jsou veškeré práce spojené s tiskovými a kopírovacími službami. Zabývají se výhradně výkresovou dokumentací. Parametry dané výkresové dokumentace mohou být do šířky 914 mm a může to být jak ve formě originálního dokumentu, tak i jakékoliv kopie.


Postele, skříně, matrace a rošty
Postele, skříně, matrace a rošty

Toužíte po nové ložnici? Chcete si dopřát konečně komfort, ale i hezký a moderní vzhled? Náš nábytek se vyznačuje kvalitou a zároveň příjemnou cenou. Spoléháme se na přední české a slovenské výrobce, kteří dbají na komfort a design. Díky tomu je nábytek hezký na pohled, praktický na udržování a také luxusní, co se týče příjemných novodobých materiálů.