MORAVOLEN HOLDING a.s.


Krátká 3297/2a, Šumperk 787 01
Naše obchodní společnost vznikla v roce 1999 a zabývá se organizací veřejných dražeb. Díky bohatým zkušenostem působíme v celé České republice. Kromě dražeb také provádíme realitní činnost a zprostředkování úvěrů.

Dražby, reality:
- organizace a zajištění dražeb
- dražby
- movitý majetek
- nemovitý majetek
- pohledávky
- dobrovolné dražby
- nedobrovolné dražby
- realitní služby, reality
- koupě nemovitostí
- prodej, pronájem nemovitostí
- domy
- byty
- pozemky
- průmyslové objekty
- komerční objekty
- prodej použitých strojů a zařízení
- online aukce
- organizace výběrových řízení
- zprostředkování úvěrů
- vyřízení úvěru
- právní servis v oboru realit.

Další produkty a služby
  • zprostředkování prodeje nemovitosti, servis při koupi bytu, developerské projekty, služby realitního makléře
  • organizace veřejných dražeb, insolvenční řízení, osobní bankrot, nezaplacené pohledávky, řešení úpadku, vymáhání pohledávek

Jaromír Konvička

Související články
Oddlužení manželů (osobní bankrot)

FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.

Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.


Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Naxos Ostrava, a.s.

Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Jak se zbavit dluhů?

Insolvenční správce

Jak se zbavit dluhů?

Jakékoliv dluhy, ať se pohybují ve vyšších nebo nižších částkách jsou vždy velký problém. Obzvláště, když se přidají nějaké ty exekuce. Člověk nespí, nejí, láme si hlavu nad tím, jak celou situaci vyřešit a nic ho nenapadá. V rodině se jenom hádáte a to přispívá k nespavosti a často i k zdravotním problémům, jakými jsou žaludeční obtíže a mnohé další příznaky. Zbavte se těchto symptomů jednou pro vždy!


Prodej ziskových firem a společností

OMEGA, spol. s r.o.

Prodej ziskových firem a společností

Říkáte si, proč právě prodej ziskových společností? Jaký to má vůbec důvod? To si hned osvětlíme. Naše firma OMEGA, spol. s.r.o., má mnoho zkušeností a vždy se snaží jednat diskrétně a seriózně. Firmy se obecně prodávají hned z několika různých důvodů. Někteří majitelé už kvůli vysokému věku nemohou pokračovat, nebo jsou zde ti, kteří prodávají firmu, protože chtějí začít znovu anebo jednoduše jenom chtějí firmu zpeněžit. Proto se naše firma specializuje na tuto problematiku a prodeji firem věnuje vše.


Další produkty a služby
Dražby movitého i nemovitého majetku a komplexní realitní služby

Dražby movitého i nemovitého majetku a komplexní realitní služby

Společnost MORAVOLEN HOLDING a.s., kterou vám chceme dnes představit, je dražební a realitní firma, která zajišťuje a organizuje dražby jak movitého i nemovitého majetku, včetně dražeb společných, tak dražby pohledávek, a to vše jak formou dražeb dobrovolných (prováděných na základě návrhu vlastníka), tak nedobrovolných (prováděných na základě návrhu věřitele, jehož pohledávka je přiznána vykonatelným rozhodnutím soudu, apod.). Od roku 2002 je společnost členem České asociace dražebníků a zařadila se mezi výrazně úspěšné a vyhledávané dražební firmy.


Prodej, koupě, pronájem nemovitostí, pozemků, bytu Šumperk, Jeseník

Prodej, koupě, pronájem nemovitostí, pozemků, bytu Šumperk, Jeseník

Společnost MORAVOLEN HOLDING a.s. se zabývá realitní činností. Zprostředkujeme Vám prodej, koupi či pronájem nemovitostí. Reality: - pronájem (byty, sklady, komerční prostory) - průmyslové objekty (skladovací, výrobní, provozní areály) - pozemky (stavební, komerční) - rodinné domy, byty, rekreační domy) - komerční objekty (hotely, penziony, kulturní domy, haly) Mimo realitní činnost se taky zaměřujeme na dražby či výběrová řízení.


Prodej a dražby domů, bytů i nebytových prostor  Šumperk

Prodej a dražby domů, bytů i nebytových prostor Šumperk

Hledáte nový dům, pozemek nebo pronájem bytu? A jste z okolí Šumperka? Pak věřte, že společnost MORAVOLEN HOLDING je pro vás to pravé. Zaměřujeme se na zprostředkování prodeje, koupě či pronájmu nemovitosti. S námi vám neunikne žádná zajímavá nabídka. MORAVOLEN HOLDING provádí veřejné dražby už od roku 2001. Ty jsou buď dobrovolné, nebo nedobrovolné. Vaši vysněnou nemovitost, tak můžete získat i hluboko pod cenou. Objevte v sobě obchodníka a vyzkoušejte si dražbu na vlastní kůži. Organizujeme taky online aukce a elektronické dražby, díky kterým můžete z pohodlí domova nebo kanceláře získat vaší vysněnou dovolenou. Rozšířili jsme pole působnosti i na realitní činnost, dále organizujeme a provádíme výběrová řízení na výběr nejvhodnějších nabídek. Spolupracujeme také s odborníky z oboru práva, soudního znalectví a ze stavebních oborů. Nenaleťte podvodným firmám, s MORAVOLEN HOLDING máte jistotu poctivé spolupráce. Stabilně se řadíme mezi přední dražebníky v České republice. S vaší pomocí jsme za dobu našeho působení vydražili majetek ve výši 800 milionů korun ve více než 600 dražbách.


Dražby, prohlídky, Penzion s jídelnou na Faře, Loučná nad Desnou, Šumperk, Jeseníky

Dražby, prohlídky, Penzion s jídelnou na Faře, Loučná nad Desnou, Šumperk, Jeseníky

PENZION S JÍDELNOU NA FAŘE LOUČNÁ NAD DESNOU Datum konání: 28.11.2013 Čas konání: 11:00 hodin Místo konání: Krátká 2, Šumperk (sídlo dražebníka) Nejnižší podání: 6 000 000 Kč Dražební jistota: 200 000 Kč Znalecký posudek: 6 000 000 Kč Prohlídky ve dnech: 30. 10. 2013 a 06. 11. 2013 vždy v 14:00 hod. Dle dohody lze domluvit individuální prohlídky penzionu. Více onformací naleznete na našich webových stránkách.


Spoluvlastnický podíl, dražba pozemku, prohlídky pozemku Libina, Šumperk

Spoluvlastnický podíl, dražba pozemku, prohlídky pozemku Libina, Šumperk

Spoluvlastnický PODÍL 2/6 NA POZEMKU K.Ú. OBĚDNÉ Datum konání:25.11.2013 Čas konání:10:00 hodin Místo konání:Krátká 2, Šumperk (sídlo dražebníka) Nejnižší podání: 48 800 Kč Dražební jistota: 10 000 Kč Znalecký posudek: 48 800 Kč Prohlídky se uskuteční v termínech: 06.11. 2013 a 12.11.2013 vždy v 13:00 hodin. Dle domluvy si táké lze sjednat individuální prohlídku.


Dražby, bytový dům s 15 byty, prohlídky bytového domu Teplice

Dražby, bytový dům s 15 byty, prohlídky bytového domu Teplice

BYTOVÝ DŮM S 15 BYTY TEPLICE - CENTRUM Datum konání: 21.11.2013 Čas konání: 13:00 hodin Místo konání: Teplice, Zámecké náměstí 136, Hotel Prince de Ligne Nejnižší podání: 16 404 500 Kč Dražební jistota: 1 500 000 Kč Znalecký posudek: 23 435 000 Kč Prohlídky jsou možné v těcho termínech: 23.10.2013 a 05.11.2013 vždy v 11.00 hodin. Také lze domluvit i individuální prohlídku. Znalecký posudek a dražební vyhlášku si můžete prohlédnout na našich webových stránkách.