Vstupní čisticí rohože a rohožky, čisticí zóny venkovní i vnitřní, zakázková výroba

FLOMAT s.r.o.

Vstupní čisticí rohože a rohožky, čisticí zóny venkovní i vnitřní, zakázková výroba

Vstupní čisticí rohože jako praktická i estetická součást vstupních prostor administrativních budov, komerčních prostor, hotelů a restaurací i obytných domů tvoří nabídkový sortiment specializovaného prodejce FLOMAT s.r.o. se sídlem v Ostravě. Sortiment vstupních rohoží je rozšířen o venkovní i interiérové čisticí zóny včetně doplňků a příslušenství. Vyberte si z naší pestré nabídky vstupních čisticích rohoží a čisticích zón v e-shopu na webových stánkách flomat.cz nebo využijte našeho velkoobchodního prodeje.

MORAVOLEN HOLDING a.s.


Krátká 3297/2a, Šumperk 787 01
Naše obchodní společnost vznikla v roce 1999 a zabývá se organizací veřejných dražeb. Díky bohatým zkušenostem působíme v celé České republice. Kromě dražeb také provádíme realitní činnost a zprostředkování úvěrů.

Dražby, reality:
- organizace a zajištění dražeb
- dražby
- movitý majetek
- nemovitý majetek
- pohledávky
- dobrovolné dražby
- nedobrovolné dražby
- realitní služby, reality
- koupě nemovitostí
- prodej, pronájem nemovitostí
- domy
- byty
- pozemky
- průmyslové objekty
- komerční objekty
- prodej použitých strojů a zařízení
- online aukce
- organizace výběrových řízení
- zprostředkování úvěrů
- vyřízení úvěru
- právní servis v oboru realit.

Produkty
  • zprostředkování prodeje nemovitosti, servis při koupi bytu, developerské projekty, služby realitního makléře
  • organizace veřejných dražeb, insolvenční řízení, osobní bankrot, nezaplacené pohledávky, řešení úpadku, vymáhání pohledávek


Související články
Prodávejte vaši nemovitost s námi

AVAPO - realitní kancelář s.r.o.

Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY zajistí i vymáhání pohledávek

TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.

Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY zajistí i vymáhání pohledávek

Dostali jste se do situace, kdy všechny způsoby kontaktování dlužníka selhaly? Nevíte si rady, jak vymoci peníze, které Vám patří? Neváhejte obrátit se na profesionály, kteří zcela legální cestou zařídí vše za Vás. Služba vymáhání pohledávek Vám ušetří spoustu času a nervů, které byste ztratili marným úsilím.


Oddlužení manželů (osobní bankrot)

FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.

Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.


Realitní kancelář AVAPO OPAVA – koupě a prodej nemovitostí, advokátní úschova peněz i další služby

AVAPO - realitní kancelář s.r.o.

Realitní kancelář AVAPO OPAVA – koupě a prodej nemovitostí, advokátní úschova peněz i další služby

Prodej nemovitostí či shánění vhodného bytu ke koupi není žádná legrace. V případě, že uvažujete o koupi domu či bytu nebo svoji nemovitost naopak prodáváte, obraťte se na realitní kancelář AVAPO Opava. Reality jsou naším oborem již několik let, kompletní služby nabízíme nejen zákazníkům z Opavy, ale i z širokého okolí.


Firemní články
Dražby movitého i nemovitého majetku a komplexní realitní služby

Dražby movitého i nemovitého majetku a komplexní realitní služby

Společnost MORAVOLEN HOLDING a.s., kterou vám chceme dnes představit, je dražební a realitní firma, která zajišťuje a organizuje dražby jak movitého i nemovitého majetku, včetně dražeb společných, tak dražby pohledávek, a to vše jak formou dražeb dobrovolných (prováděných na základě návrhu vlastníka), tak nedobrovolných (prováděných na základě návrhu věřitele, jehož pohledávka je přiznána vykonatelným rozhodnutím soudu, apod.). Od roku 2002 je společnost členem České asociace dražebníků a zařadila se mezi výrazně úspěšné a vyhledávané dražební firmy.


Prodej, koupě, pronájem nemovitostí, pozemků, bytu Šumperk, Jeseník

Prodej, koupě, pronájem nemovitostí, pozemků, bytu Šumperk, Jeseník

Společnost MORAVOLEN HOLDING a.s. se zabývá realitní činností. Zprostředkujeme Vám prodej, koupi či pronájem nemovitostí. Reality: - pronájem (byty, sklady, komerční prostory) - průmyslové objekty (skladovací, výrobní, provozní areály) - pozemky (stavební, komerční) - rodinné domy, byty, rekreační domy) - komerční objekty (hotely, penziony, kulturní domy, haly) Mimo realitní činnost se taky zaměřujeme na dražby či výběrová řízení.


Prodej a dražby domů, bytů i nebytových prostor  Šumperk

Prodej a dražby domů, bytů i nebytových prostor Šumperk

Hledáte nový dům, pozemek nebo pronájem bytu? A jste z okolí Šumperka? Pak věřte, že společnost MORAVOLEN HOLDING je pro vás to pravé. Zaměřujeme se na zprostředkování prodeje, koupě či pronájmu nemovitosti. S námi vám neunikne žádná zajímavá nabídka. MORAVOLEN HOLDING provádí veřejné dražby už od roku 2001. Ty jsou buď dobrovolné, nebo nedobrovolné. Vaši vysněnou nemovitost, tak můžete získat i hluboko pod cenou. Objevte v sobě obchodníka a vyzkoušejte si dražbu na vlastní kůži. Organizujeme taky online aukce a elektronické dražby, díky kterým můžete z pohodlí domova nebo kanceláře získat vaší vysněnou dovolenou. Rozšířili jsme pole působnosti i na realitní činnost, dále organizujeme a provádíme výběrová řízení na výběr nejvhodnějších nabídek. Spolupracujeme také s odborníky z oboru práva, soudního znalectví a ze stavebních oborů. Nenaleťte podvodným firmám, s MORAVOLEN HOLDING máte jistotu poctivé spolupráce. Stabilně se řadíme mezi přední dražebníky v České republice. S vaší pomocí jsme za dobu našeho působení vydražili majetek ve výši 800 milionů korun ve více než 600 dražbách.


Dražby, prohlídky, Penzion s jídelnou na Faře, Loučná nad Desnou, Šumperk, Jeseníky

Dražby, prohlídky, Penzion s jídelnou na Faře, Loučná nad Desnou, Šumperk, Jeseníky

PENZION S JÍDELNOU NA FAŘE LOUČNÁ NAD DESNOU Datum konání: 28.11.2013 Čas konání: 11:00 hodin Místo konání: Krátká 2, Šumperk (sídlo dražebníka) Nejnižší podání: 6 000 000 Kč Dražební jistota: 200 000 Kč Znalecký posudek: 6 000 000 Kč Prohlídky ve dnech: 30. 10. 2013 a 06. 11. 2013 vždy v 14:00 hod. Dle dohody lze domluvit individuální prohlídky penzionu. Více onformací naleznete na našich webových stránkách.


Spoluvlastnický podíl, dražba pozemku, prohlídky pozemku Libina, Šumperk

Spoluvlastnický podíl, dražba pozemku, prohlídky pozemku Libina, Šumperk

Spoluvlastnický PODÍL 2/6 NA POZEMKU K.Ú. OBĚDNÉ Datum konání:25.11.2013 Čas konání:10:00 hodin Místo konání:Krátká 2, Šumperk (sídlo dražebníka) Nejnižší podání: 48 800 Kč Dražební jistota: 10 000 Kč Znalecký posudek: 48 800 Kč Prohlídky se uskuteční v termínech: 06.11. 2013 a 12.11.2013 vždy v 13:00 hodin. Dle domluvy si táké lze sjednat individuální prohlídku.


Dražby, bytový dům s 15 byty, prohlídky bytového domu Teplice

Dražby, bytový dům s 15 byty, prohlídky bytového domu Teplice

BYTOVÝ DŮM S 15 BYTY TEPLICE - CENTRUM Datum konání: 21.11.2013 Čas konání: 13:00 hodin Místo konání: Teplice, Zámecké náměstí 136, Hotel Prince de Ligne Nejnižší podání: 16 404 500 Kč Dražební jistota: 1 500 000 Kč Znalecký posudek: 23 435 000 Kč Prohlídky jsou možné v těcho termínech: 23.10.2013 a 05.11.2013 vždy v 11.00 hodin. Také lze domluvit i individuální prohlídku. Znalecký posudek a dražební vyhlášku si můžete prohlédnout na našich webových stránkách.