Promont, s.r.o. Prešov


Pod táborom 2793/13, Prešov 080 01
Reklamná činnosť
Činnosť realitnej kancelárie
Sprostredkovanie obchodu a služieb
Vykonávanie priemyselných stavieb
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo
Obchodná činnosť - stavebné stroje
Vykonávanie bytových a občianskych stavieb
Veľkoobchod a maloobchod v rozsahu voľnej živnosti
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených plynových zariadení
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených tlakových zariadení
Vykonávanie inžinierských stavieb (vrátane vybavenia sídlíštných celkov)
Obchodná činnosť - drevo, stavebný materiál, železiarsky tovar, inštalatérske a vykurovacie zariadenia
Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení plynových Oprava vyhradených technických zariadení plynových v rozsahu : technické zariadenia plynové skupina A na: g1 rozvod plynov s pretlakom nad 0, 4 MPa g2 rozvod plynov z nekovových materiálov h spotrebu plynov spaľovaním s výkonom nad 0, 5 MW vrátane zariadení na výrobu ochranných atmosfér pri tepelnom spracúvaní technické zariadenia plynové skupina B na: f znižovanie tlaku plynov so vstupným pretlakom plynu do 0, 4 MPa g1 rozvod plynov s pretlakom plynu do 0, 4 MPa vrátane g2 prípojky z nekovových materiálov g3 rozvod plynov s pretlakom plynu do 0, 005 MPa h1 spotrebu plynov spaľovaním s výkonom od 5 kW do 0, 5 MW vrátane zariadení na výrobu ochranných atmosfér pri tepelnom spracúvaní a všetky spotrebiče, pri ktorých sa vyžaduje napojenie na odťah spalín h2 spotrebu plynov spaľovaním s výkonom od 5 kW do 50 kW vrátane zariadení na výrobu ochranných atmosfér pri tepelnom spracúvaní a všetky spotrebiče, pri ktorých sa vyžaduje napojenie na odťah spalín Médium: zemný plyn, propán-bután Podľa STN: 38 6413, 38 6420, 38 6462, OPZ v budovách
Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení tlakových v prevádzke Oprava vyhradených technických zariadení tlakových v rozsahu : technické zariadenia tlakové skupina A b1 tlakové nádoby stabilné IV. trieda b2 tlakové nádoby stabilné III. trieda technické zariadenia tlakové skupina B a1 kotly parné a kvapalinové V. trieda b1 tlakové nádoby stabilné II. trieda b2 tlakové nádoby stabilné I. trieda d1 potrubné vedenia, v ktorých pracovnou látkou je vodná para alebo horúca voda I. trieda d2 potrubné vedenia, v ktorých pracovnou látkou je vzduch II. trieda e1 bezpečnostné zariadenia zabraňujúce prekročeniu najvyššieho pretlaku

Víceúčelová hala Datart pořádá pravidelné výstavy,veletrhy, koncerty, sportovní akce a různá zábavná vystoupení v centru Zlína.

Ubytování pro cyklosturisty v penzionu s úschovnou kol.
Teambuilding s ochutnávkou vín, sportovními aktivitami, vstupem na badmintonové hřiště.


Související články
Vedení a zpracování účetnictví Praha

EKMA PLUS, s.r.o.

Vedení a zpracování účetnictví Praha

Blíží se konec roku a tak nás pomalu začíná svírat pocit, že opět budeme muset uzavírat účetnictví a dělat daně. Pro některé je to hračka, pro jiné je to pěkně velký problém. Jak snadno na tento problém vyzrát? S odpovědí na tuto otázku Vám může pomoci firma EKMA PLUS s.r.o., která vede a zpracovává účetnictví.


Skleněné dveře posuvné i kyvné vyrábí sklenářství ACERA Praha

ACERA SKLO s.r.o.

Skleněné dveře posuvné i kyvné vyrábí sklenářství ACERA Praha

Skleněné dveře v interiérech jsou často navrhovány bytovými architekty pro jejich eleganci, moderní vzhled a zároveň praktičnost. Ať už se jedná o posuvné nebo kyvné skleněné dveře, výborně se hodí všude tam, kde je potřeba opticky zvětšit nebo prosvětlit prostor. Může jít o obytné místnosti v domech a bytech stejně jako o prostory kancelářské, zejména v administrativním budovách. Pokud o skleněných dveřích uvažujete, je důležité obrátit se na odborníky, kteří mají s jejich výrobou zkušenosti - na firmu ACERA SKLO s.r.o. z Prahy!


Schachermayer katalogy – praktická pomůcka pro jednodušší orientaci ve zboží

Schachermayer, spol. s r.o. Praha

Schachermayer katalogy – praktická pomůcka pro jednodušší orientaci ve zboží

Aby bylo vedení skladu i objednávání zboží přehledné a jednoduché, je potřeba mít perfektní systém a precizně promyšlenou logistiku. Společnost Schachermayer zná spolehlivé způsoby a funkce, které značně zjednodušují jak objednávání zboží, tak i jeho skladování. Mezi tyto účinné prostředky firmy patří například tvorba etiket, katalogů či seznamů zboží.


Skybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

SKYBERGTECH s.r.o.

Skybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

Výzkum, vývoj, výroba, ale i měření a poskytování dalších služeb v oblasti EMC – to je specialita společnosti Skybergtech. Elektromagnetická kompatibilita je naším oborem již od roku 1992, pro zákazníky z různých odvětví tak nabízíme speciální měření, poradenskou činnost, školení i výrobu systému na míru.