ACE-TECH s.r.o.


Rybníky V 5681, Zlín 760 01
Společnost ACE-TECH s.r.o. nabízí CNC soustružení a CNC obrábění velmi přesných soustružených a frézovaných dílů.

Zaměřuje se na složitou a technologicky náročnou výrobu. Tomu odpovídá nejnovější technologické vybavení.
Kromě běžně obráběných uhlíkových a nerezových ocelí obrábí standardně také nástrojové a těžko obrobitelné oceli a slitiny niklu - Duplex, Inconel a Hasteloy.

Naším cílem je být spolehlivým partnerem v oblasti CNC soustružení a CNC obrábění.
Naše přednosti jsou: kvalita, přesnost, spolehlivost a flexibilita.

Strojírenská výroba, kovoobrábění:
-CNC obrábění, CNC soustružení, CNC frézování
-třískové obrábění kovů (konstrukční, uhlíkové, legované, nerezové, žáropevné a žáruvzdorné oceli)

Zaměření:
-obrábění větších přesných dílců (průměr od 30 do 600mm)
-transportní (automobilový a železniční) průmysl, energetický a těžební průmysl, elektrotechnický průmysl, všeobecné přesné strojírenství, výroba forem a nástrojů pro tváření
-precizní a vysoce komplikované součásti, komplexní obrábění
-zakázková kusová a malosériová velmi přesná výroba
-dávky 1-300ks
-materiál konstrukční, nerezová, nástrojová ocel, slitiny niklu, Inconel, Hasteloy, Duplex, litina, hliník, dural
-polotovary jsou tyče, výkovky, odlitky, plechy

Export:
-Německo, Rakousko, Holandsko, Švýcarsko, Slovensko, Dánsko, Norsko, Švédsko, Rumunsko

Strojní vybavení:

2 CNC multifunkční soustružnicko-frézovací stroje MAZAK INTEGREX i-400

5 CNC soustruhů Mori Seiki NL3000 a NLX2500

2 CNC vertikální frézovací centra HAAS (4-osé a 5-osé)

Technická kontrola:
- 2 3D CNC stroje ZEISS
- 3D měřící přístroj Mitutoyo
- 2D měřící přístroj Mitutoyo.

Používáme systém managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2009.

CNC soustružení, přesné CNC soustružení, CNC obrábění, přesné CNC obrábění, přesné soustružené dílce, přesné obráběné dílce, strojní součásti, hřídele, příruby, spojky, řemenice, motory, dílce pro energetiku, energetika, dílce pro těžební průmysl, dílce pro chemický průmysl, dílce pro automobilový průmysl, dílce pro nákladní vozy, turbíny, čerpadla, ventily, šoupátka, redukce, koše, ucpávky, difusory, tělesa, kovací zápustky, kovací nářadí, lisovací nástroje, lisovací nářadí, obráběcí stroje, engineering, licí komory, válcovací kladky, nástroje pro výrobu předlisků, součástky a díly pro spojky, turbíny, motory, čerpadla, náhony, pohony, pneumatická a hydraulická zařízení, příruby, hřídele, obráběcí stroje.

Vývoj a aplikace progresivní technologie:
-zvyšování produktivity výroby
-poradenství v oblasti třískového obrábění, strojírenství
-aplikace moderních, velmi přesných a produktivních CNC obráběcích strojů
-zkušenost s výrobou včetně multifunkčních, multiprofesních, soustružnicko-frézovacích obráběcích strojů a center
-CAD/CAM software GibbsCAM
-import modelů 2D i 3D (všechny obvyklé formáty).

Další produkty a služby
  • náhradní díly pro stroje, náhradní díly pro technická zařízení, bazar náhradních dílů, strojní součástky, součástky k zařízením
  • strojní obrábění železných materiálů, klasické třískové obrábění kovů, drážkování neželezných materiálů, strojírenská výroba
  • strojírenský výroba, obrábění a soustružení, přesné obrábění kovů, třískové obrábění, CNC obrábění

Zemědělské družstvo Kunžak

Související články
Kompletní strojírenská výroba – soustružení, kovoobrábění, frézování

Zekof, s.r.o.

Kompletní strojírenská výroba – soustružení, kovoobrábění, frézování

Firma Zekof se nachází v Lošticích u Šumperka. Jejich práce je však známá po celé České republice. Zpracovávají zakázky také pro Slovenskou republiku i do ostatních zahraničních států. Hlavním cílem je spokojenost zákazníků a také dobrá výsledná kvalita každého kousku, který od nich odchází.


Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Strojírna Kukleny spol.s r.o.

Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Čerpadla se využívají především v potravinářském průmyslu. Společnost strojírny Kukleny nabízí dvojí provedení těchto čerpadel. Vyrábějí se v typových řadách ZMK a ZC. Tyto produkty mohou být dodány s elektromotorem nebo variátorem pro plynulou regulaci výkonu a to u všech typů zařízení. Variátor může být nahrazen frekvenčním měničem.


Výroba a dodávka normalizovaných i zakázkových ocelových lan

LANA VAMBERK s.r.o.

Výroba a dodávka normalizovaných i zakázkových ocelových lan

Ocelová lana hrají důležitou roli v životě naprosto každého. Výtahy, jeřáby, dopravníky či jakákoliv jiná zařízení, se kterými lidé přichází do styku naprosto běžně. Aby mohli lidé všem těmto zařízením plně důvěřovat, musí si odborníci dávat pozor na kvalitu každého pramínku, které je součástí celého lana. Odebírat proto lana od firmy, která má s výrobou lan dlouhodobého zkušenosti, je záruka kvality a spokojenosti.


ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY – výrobce a dodavatel obráběných dílů

ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.

ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY – výrobce a dodavatel obráběných dílů

Společnost ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY s.r.o. je výrobcem a dodavatelem obráběných dílů. Firma působí na trhu již krásných 25 let. Za tuto dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností a jsme rádi, že více jak polovinu naší existence můžeme dodávat výrobky také do leteckého průmyslu. Vzpomeňte si na nás, jakmile budete vstupovat do letadla, například velkého Airbusu nebo i jiného typu, budete obklopeni našimi součástkami, které se vyrábí u nás v České republice ve Znojmě.


Další produkty a služby
Strojírenská výroba, CNC obrábění, soustružení Zlín

Strojírenská výroba, CNC obrábění, soustružení Zlín

ACE-TECH s.r.o. poskytuje strojírenskou výrobu a kovoobrábění: -CNC obrábění: -precizních a kompletně opracovaných rotačních dílů z oceli -CNC soustružení: -přesné soustružení dílů z nerezové oceli dle přání zákazníka -zušlechtění oceli s vysokou kvalitou. Zajištění obrábění komplexně opracovaných rotačních dílů v kombinaci soustružení, vrtání, závitování a plnohodnotné frézování dle přání zákazníka. Obráběné materiály: -konstrukční ocel -nerezová ocel -zušlechtěná ocel -nástrojová ocel -třískové obrábění kovů (legované, nerezové, žáropevné a žáruvzdorné oceli) -CNC obráběcí stroje, soustruhy, soustružnická centra Mori Seiki -obrábění větších přesných dílců -3D měřící přístroj Mitutoyo -automobilový, energetický těžební průmysl, přesné strojírenství. Export: -Německo, Švýcarsko, Norsko, Švédsko. Zakázková výroba: -precizní a vysoce komplikované součásti, komplexní obrábění -kusová, malosériová, velmi přesná výroba -materiál konstrukční, nerezová, nástrojová ocel, slitiny niklu, Inconel, hasteloy, duplex -součástky a díly pro spojky, turbíny, motory, čerpadla, náhony, pohony, pneumatická a hydraulická zařízení, příruby, hřídele, obráběcí stroje.


Prodej hutního materiálu, kruhový hutní materiál Zlín

Prodej hutního materiálu, kruhový hutní materiál Zlín

Nabízíme prodej hutního materiálu, kruhový hutní materiál X20Cr13+QT(1.4021) D=300x174 - 200ks D=245x45 - 200ks Prodej skladového materiálu. Velké slevy při kompletním odběru.


Strojírenská výroba, CNC obrábění, soustružení Zlín

Strojírenská výroba, CNC obrábění, soustružení Zlín

Nabízíme strojírenskou výrobu a kovoobrábění: -CNC obrábění: -precizních a kompletně opracovaných rotačních dílů z oceli -CNC soustružení: -přesné soustružení dílů z nerezové oceli dle přání zákazníka -zušlechtění oceli s vysokou kvalitou Zajištění obrábění komplexně opracovaných rotačních dílů v kombinaci soustružení, vrtání, závitování a plnohodnotné frézování dle přání zákazníka. Obráběné materiály: -konstrukční ocel -nerezová ocel -zušlechtěná ocel -nástrojová ocel -třískové obrábění kovů (legované, nerezové, žáropevné a žáruvzdorné oceli) -CNC obráběcí stroje, soustruhy, soustružnická centra Mori Seiki -obrábění větších přesných dílců -3D měřící přístroj Mitutoyo -automobilový, energetický těžební průmysl, přesné strojírenství. Export: -Německo, Švýcarsko, Norsko, Švédsko. Zakázková výroba: -precizní a vysoce komplikované součásti, komplexní obrábění -kusová, malosériová, velmi přesná výroba -materiál konstrukční, nerezová, nástrojová ocel, slitiny niklu, Inconel, hasteloy, duplex -součástky a díly pro spojky, turbíny, motory, čerpadla, náhony, pohony, pneumatická a hydraulická zařízení, příruby, hřídele, obráběcí stroje.


Prodej hutního materiálu

Prodej hutního materiálu

Prodáme kruhový hutní materiál X20Cr13+QT(1.4021) D=300x174 - 200ks D=245x45 - 200ks Prodej skladového materiálu. Velké slevy při kompletním odběru.


Rotační broušení

Rotační broušení

Hledáme partnera na rotační broušení nerezi v toleranci IT5 a házivosti 0,005mm


Volné kapacity

Volné kapacity

Nabízíme volné kapacity na CNC strojích. Disponujeme špičkovými japonskými CNC stroji. Přesnostně jsme schopni vyrábět IT5 při drsnosti 0,8


nabídka volných kapacit

nabídka volných kapacit

Nabízíme volné kapacity na CNC strojích. Disponujeme špičkovými CNC stroji of firmy Mori seiky.


Odprodej materiálu

Odprodej materiálu

Nabízíme k odprodeji zbytkový přířezový materiál St53 v rozměru D=240/38x18 v počtu 650kč. Cena za kus 65kč


Hluboké vrtání

Hluboké vrtání

Hledáme partnera pro hluboké vrtání otvorů