Veterinární ordinace Klabalská MVDr. Miroslav Kubec


Klabalská 132, Zlín 760 01

Veterinář, veterinární ordinace, ošetřovna, preventivní veterinární péče:
-vakcinace
-tetování, čipování a vystavení Petpasů
-úprava a stříhání psů a koček - Lenka Kubecová tel.603353141
-veterinární činnost v chovech ovcí a skotu
-dermatologie (mikroskopické vyšetření kožních seškrabů)
-péče o chrup, stomatologie - odstranění zubního kamene ultrazvukem
-sonografická diagnostika gravidity, antikoncepce, vedení porodu
-vyšetření moče a trusu
-vyšetření krve
-odčervení
-mikroskopické vyšetření trusu na plicní parazity a parazity trávícího ústrojí.

Chirurgická veterinární péče:
-kastrace, operační řešení novotvarů, ušní hematomy, akutní poranění.

Prodej krmiv, diet a minerálních vitamínových doplňků
-Eukanuba, Hill´s, Purina Proplan, Royal canin, Anka, Fitmin …s odběrem v ordinaci do 24 hodin

Poradenská, konzultační a veterinární činnost v chovech ovce, kozy.

IČ: 44119305
DIČ: CZ6403030755
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: MVDr. Miroslav Kubec

Úprava, stříhání, koupání psů, koček, prodej psí kosmetiky Zlín

Úprava, stříhání, koupání psů, koček, prodej psí kosmetiky Zlín

Naše veterinární ošetřovna MVDr. Miroslava Kubce nabízí našim klientům také služby salonu pro psy a kočky. Vaše domácí mazlíčky ve svém salonu přivítá paní Lenka Kubecová u níž se můžete objednat na telefonním čísle 603353141. Provádíme: - koupání, stříhání a úprava psů a koček - rozčesání - stříhání drápků - vytrhávání chloupků v uších - odblešení - čištění análních žlázek - nabízíme krátké čekací doby - doplňkový prodej psí kosmetiky. V případě kožních potíží Vašeho pejska či kočičky provedeme dermatologické vyšetření mikroskopickým kožním seškrabem v naší ordinaci.


Veterina, chov ovcí, očkování zvířat, prodej krmiv Zlín

Veterina, chov ovcí, očkování zvířat, prodej krmiv Zlín

Veterinář MVDr. Miroslav Kubec spolu s veterinární ordinací poskytuje veškeré ošetření a preventivní veterinární péči. Specializujeme se na veterinární činnost v chovech ovcí a skotu. Veterinární ošetřovna poskytuje - vakcinaci a očkování zvířat - tetování, čipování - odčervení - vyšetření krve - vyšetření trusu a moči - chirurgická ošetření - řešíme akutní zranění, kastrace, ušní hematomy - prodáváme krmiva, diety a minerální vitamínové doplňky značky Eukanuba, Hill´s, Purina Proplan, Royal canin, Anka, Fitmin - poskytujeme poradenskou, konzultační a veterinární činnost v chovech ovcí a koz.Další produkty a služby
  • vakcinace zvířat, prevence zvířecích onemocnění, léčba onemocnění zvířat, kastrace zvířat, označování zvířat mikročipy, vydávání zvířecích pasů, služby veterináře

Veškeré podlahy umíme realizovat rychle, odborně a za rozumnou cenu.

Související články
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě

I s blížícím se podzimem stále přetrvává riziko přisátí klíšťat. Tito parazité se na psy lepí velice rádi, což může být pro vašeho mazlíčka nejen nepříjemné, ale i velmi nebezpečné. Nezapomeňte tedy před nimi svého pejska ochránit. Pokud vám nevyhovují klasické pipety či obojky proti klíšťatům, můžete vyzkoušet spolehlivou a příjemnou cestu prevence, kterou je tableta proti klíšťatům Bravecto.


Profesionální veterinární péče v prestižní plzeňské Kleissově klinice
Profesionální veterinární péče v prestižní plzeňské Kleissově klinice

Péče o zvířecí pacienty není o nic méně důležitá než o ty lidské. Profesionální a zkušení veterináři z plzeňské Kleisslovy kliniky jsou připraveni poskytnout vašim mazlíčkům i užitkovým zvířatům tu nejlepší možnou péči. Svěřte jim své miláčky do péče a maximalizujte šanci na to, že jejich zdravotní problémy budou správně diagnostikovány a efektivně odstraněny.


Veterinární neurologie a neurochirurgie
Veterinární neurologie a neurochirurgie

Zvířata, zejména psi a kočky, jsou našimi kamarády již od nepaměti. Chcete jim dopřát kvalitní péči, odborné zdravotnické vyšetření a preventivní očkování? Zdraví se totiž týká nejenom nás lidí, ale také našich blízkých kamarádů. MVDr. Petr Johanides ve Žďáru nad Sázavou má vybudovanou veterinární kliniku, která řeší případy nejenom běžných a preventivních kontrol, ale díky nadstandardnímu vybavení také jakékoliv vážnější onemocnění psů a koček a to dokonce i formou operací.


Operační mikroskop pro chirurgické zákroky očí a víček u zvířat
Operační mikroskop pro chirurgické zákroky očí a víček u zvířat

Problémy se zrakem, které negativně ovlivňují kvalitu života, trápí nejen lidi, ale i zvířata. Řešení těchto problémů u zvířat je náročné, jelikož vyžaduje moderní technologii pro přesné operační zákroky a bohaté zkušenosti. Veterinární klinika v Uherském Hradišti pořídila nový operační a vyšetřovací mikroskop TERA-21, díky kterému provádí specializované operativní zákroky. Veterinárních klinik s touto technologií je přitom v celé republice jen několik.