Pneuservis Pavel Záruba
ZAPP, spol. s r.o.


Skopalíkova 2385, Kroměříž 767 01

Pneuservis Pavel Záruba provádí pneuservisní práce výměnu, servis prodej a opravu pneumatik, kompletní servis, čištění, plnění autoklimatizace, autoservis pro všechny typy automobilů a renovaci světlometů.

Pneuservis, výměna, servis, oprava, opravy, opravna, prodej, maloobchod:
-prodej pneumatiky osobních i nákladních značek BARUM, CONTINENTAL, UNIROYAL, MICHELIN, SEPERIT, KORMORAN, BRIDGESTONE, KLEBER
-protektorů
-vzdušnice pneumatik, duše, duší
-hliníkové disky, disků kol, ALU disků kola.
Pneuservisní služby:
-huštění plynem
-rovnání, opravy a lakování disků a alu disků
-opravy pneu lepením a vulkanizací
-přezouvání a vyvažování kol
-archiv prodaných disků
Kompletní servis autoklimatizací, plnění, čištění, servis a dezinfekci klimatizací v autě:
-doporučená pravidelná údržba:
- každý rok výměna kabinového filtru
- každé dva roky kontrola všech dílů klimatizace, dezinfekce klimatizace, kontrola vysoušeče, kontrola hladiny chladiva, výměna chladiva.

Rychloservis pro všechny typy automobilů, autoservis, výměny, výměna:
-servis, opravy a plnění klimatizací
-brzdové destičky a kotouče
-tlumiče
-výfuky
-výměna olej, oleje MOBIL
-čepy
-lepení a svařování plastů
- osobní automobily
- nákladní vozidla
- motocykly
- oprava a lakování disků.

Provádíme renovaci světel, světlometů, vyčištění, leštění a přebroušení předních světel a světlometů:
- vyčistíme plexisklo světel
- oživení a navrácení čirosti světlometů
- vyčištění povrchově zašedlých, zežloutlých, zmatnělých světel
- vracíme světlům původní vzhled
- renovace zvyšuje tak svítivost světel
- auto je viditelnější na silnicích pro ostatní řidiče
- zvyšuje viditelnost a bezpečnost na silnici
- renovace je rychlá, levná a efektivní
- dodá světlům nový vzhled
- ušetříte za výměnu světel.

IČ: 49971883
DIČ: CZ49971883
Okres: Kroměříž
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Pavel Záruba

Vyčištění, leštění, broušení předních světel Kroměříž

Vyčištění, leštění, broušení předních světel Kroměříž

Potřebují Vaše světla u auta vyčištění, leštění či přebroušení? Jsou zašlá a méně svítí? Pneuservis Pavel Zárupa ZAPP, spol. s.r.o. z Kroměříže provádí renovace předních světel, světlometů z plexiskla a tvrzených plastů - čištění, broušení. Renovace je bezpečnější a levnější pro Vás i vaše vozidlo. Provedeme oživení a navrácení čirosti světlometů povrchově zašedlých, zežloutlých, zmatnělých, které nejsou poškozené do hloubky, nejsou popraskané, ani výrazně poškrábané: - vracíme světlům původní vzhled - renovace zvyšuje tak svítivost světel - auto je viditelnější na silnicích pro ostatní řidiče - zvyšuje viditelnost a bezpečnost na silnici - renovace je rychlá, levná a efektivní - dodá světlům nový vzhled - ušetříte za výměnu světel.


Kvalitní pneuservisní služby v Kroměříži-přezutí, výměna kol

Kvalitní pneuservisní služby v Kroměříži-přezutí, výměna kol

Na bezpečnou cestu i na náledí či sněhu můžete vyrazit díky pneuservisu Pavel Záruba ZAPP, spol. s r.o., který nabízí kvalitní pneuservisní služby. Náš rychloservis v Kroměříži za Vás vyřeší rychlé přezutí na zimní pneumatiky, samozřejmostí je i výměna kol s letními pneumatikami na zimní. Nabízíme kompletní pneuservisní služby a rychloservis pro všechny typů motorových vozidel - osobní i nákladní automobily i motocykly. Objednejte si u nás zimní i letní pneumatiky na další sezónu od známých značek Michelin, Continental, Barum. Na prodej máme i jiné autopříslušenství a autodoplňky pro vaši bezproblémovou a bezpečnou jízdu. Provádíme také opravu a lakování disků. Kontaktovat nás můžete na tel.:731582161. Najdete nás na adrese: Kroměříž, Skopalíkova 2385.


Zimní údržba vozidla, příprava, přezutí auta na zimu Kroměříž

Zimní údržba vozidla, příprava, přezutí auta na zimu Kroměříž

I vaše auto potřebuje přípravu na zimu. Navštivte Pneuservis Pavel Záruba v Kroměříži, kde se vám o váš automobil kvalitně postarají. Postaráme se o to, aby byla vaše auta spolehlivá a bezpečná a hlavně bez závady. Provádíme kompletní pneuservis a rychloservis osobních automobilů, nákladních vozidel, motocyklů, zemědělské techniky i vysokozdvižných vozíků: - výměna, přezutí pneumatik - údržba auta - pneumatiky opravíme vulkanizací nebo lepením - opravíme hliníkové a plechové disky (včetně lakování a leštění) - provádíme huštění pneumatik inertním plynem Nabízíme také k prodeji jen ty nejkvalitnější pneumatiky předních značek - Michelin, Kleber, Continental, Barum atd. Poradíme s výběrem pneumatik. Neotálejte a připravte své auto na zimu s Pneuservisem Pavel Záruba.


Kompletní servis, čištění, plnění autoklimatizace Kroměříž

Kompletní servis, čištění, plnění autoklimatizace Kroměříž

Pneuservis Pavel Záruba nabízí nejen pneuservis a rychloservis pro všechny typy, všech značek automobilů, ale také provádíme kompletní servis autoklimatizací, plnění a dezinfekci klimatizací. Doporučujeme následující pravidelnou údržbu klimatizací. Každý rok - výměna kabinového filtru Každé dva roky - kontrola všech dílů klimatizace, dezinfekce klimatizace, kontrola vysoušeče, kontrola hladiny chladiva, výměna chladiva. Nabízíme kompletní služby pneuservisu: - přezutí, výměna, oprava pneumatik Autoservisní práce a opravy: - osobní automobily - nákladní vozidla - motocykly - oprava a lakování disků. Dále opravujeme v našem autoservise: - brzdové destičky a kotouče - tlumiče - výfuky - olej, oleje MOBIL - čepy. Prodej pneumatik značek – Barum, Continental, Uniroyal, Michelin, Seperit, Kormoran, Bridgestone, Kleber.


Nejlepší pneuservis v Kroměříži - Pneuservis Pavel Záruba

Nejlepší pneuservis v Kroměříži - Pneuservis Pavel Záruba

Blíží se léto a s ním i slunečné počasí. Každý se na něj připravuje jinak. Někteří už teď drží diety a mučí svá těla v posilovně, aby se mohli ukázat v plavkách. Nesmíte však zapomínat na svého čtyřkolového člena domácnosti. I vaše auto potřebuje přípravu na léto. Do posilovny ho neparkujte, navštivte Pneuservis Pavel Záruba Kroměříž, kde se vám o váš automobil kvalitně postarají. Údržba auta v pneuservisu a autoservisu Pavel Záruba je sázka na jistotu. V prostorách bývalého ČSAD Kroměříž se už deset let staráme o to, aby byla vaše auta spolehlivá a bezpečná, zkrátka bez závady. Teď před blížícím se létem je důležitý servis po zimě. Jeho neodmyslitelnou součástí je výměna zimních pneumatik za letní. A právě i tuto službu nabízí Pneuservis Pavel Záruba. V Pneuservisu Pavel Záruba provádíme kompletní pneuservis a rychloservis osobních automobilů, nákladních vozidel, motocyklů, zemědělské techniky i vysokozdvižných vozíků. Pneumatiky nejenom vyměníme, ale také: - pneumatiky opravíme vulkanizací nebo lepením - opravíme hliníkové a plechové disky (včetně lakování a leštění) - provádíme huštění pneumatik inertním plynem V našem pneuservisu najdete jen ty nejkvalitnější pneumatiky předních značek, jako Michelin, Kleber, Continental, Barum a další. Pokud si nevíte rady, která pneumatika by se k vašemu autu hodila nejlíp, neváhejte. S výběrem té správné pneumatiky vám náš personál ochotně poradí. Neotálejte a připravte své auto na léto s Pneuservisem Pavel Záruba v Kroměříži.


Servis, opravy a plnění autoklimatizací Kroměříž

Servis, opravy a plnění autoklimatizací Kroměříž

Pneuservis Pavel Záruba nabízí rychloservis pro všechny typy, všech značek automobilů, autoservis, výměna: - servis, opravy a plnění klimatizací - brzdové destičky a kotouče - tlumiče - výfuky - olej, oleje MOBIL - čepy. Nabízíme kompletní služby pneuservisu, provádíme také opravu a lakování disků. Opravujeme: - osobní automobily - nákladní vozidla - motocykly. Zakoupíte u nás také pneumatiky značky BARUM, CONTINENTAL, UNIROYAL, MICHELIN, SEPERIT, KORMORAN, BRIDGESTONE, KLEBER.


Hledáte kvalitní pneuservis v Kroměříži?

Hledáte kvalitní pneuservis v Kroměříži?

Vyjeďte na bezpečnou cestu díky prvotřídnímu kroměřížskému pneuservisu Pavel Záruba. Nabízíme kompletní služby pneuservisu a rovněž rychloservis všech typů vozů, jako jsou: - osobní automobily - nákladní vozidla - motocykly - a samozřejmě také pneuservis a rychloservis dalších motorových vozidel Objednejte si u nás pneumatiky renomovaných značek Michelin, Continental, Barum a další kvalitní produkty pro vaši bezproblémovou a bezpečnou jízdu. V rámci kompletního servisu provádíme také opravu a lakování disků. V našem pneuservisu v Kroměříži nabízíme také často tolik potřebné opravy vozů, jako je renovace světel či pro vaše zdraví důležité čištění klimatizace.


Renovace světel, světlometů Kroměříž

Renovace světel, světlometů Kroměříž

Pneuservis Pavel Záruba nabízí renovaci světel a světlometů.Rychle a efektivně vám zrenovujeme vaše světla, vyčistíme, přebrousíme, vyleštíme: - profesionální obnova vrací původní vzhled světlům - zvyšuje svítivost a činí vůz viditelnějším pro ostatní řidiče - zvyšuje viditelnost a bezpečnost na silnici - šetří Vaše náklady za drahou výměnu nových světel - vozu dodá původní nový vzhled - zvýší hodnotu vozu při plánovaném prodeji - renovace je rychlá a efektivní.


Akční slevy zimních pneumatik a disků na kola Kroměříž

Akční slevy zimních pneumatik a disků na kola Kroměříž

AKČNÍ SLEVY NA ZIMNÍ PNEUMATIKY + DISKY Pneuservis ZAPP nabízí výrazné slevy na zimní pneumatiky a disky: -pneumatiky Michelin, Kleber, BF Goodrich, Kormoran, Barum, Continental i Pirelli. -prodej osobních a nákladních pneumatik -přezouvání a vyvažování kol -pneuservis osobních autmobilů, nákladních vozidel, motocyklů, vysokozdvyžných vozíků i zemědělské techniky.


Autolékárnička za 170kč, akční slevy na letní pneumatiky Kroměříž

Autolékárnička za 170kč, akční slevy na letní pneumatiky Kroměříž

AKČNÍ CENY NA LETNÍ PNEUMATIKY + NOVÁ AUTOLÉKÁRNIČKA ZA 170Kč. Pneuservis ZAPP nabízí výrazné slevy na zimní pneumatiky a disky: -pneumatiky Michelin, Kleber, BF Goodrich, Kormoran, Barum, Continental i Pirelli. -prodej osobních a nákladních pneumatik -přezouvání a vyvažování kol -pneuservis osobních autmobilů, nákladních vozidel, motocyklů, vysokozdvyžných vozíků i zemědělské techniky.


Akční slevy zimních pneumatik, nová aktolékarnička 200kč Kroměříž

Akční slevy zimních pneumatik, nová aktolékarnička 200kč Kroměříž

AKČNÍ CENY NA ZIMNÍ PNEUMATIKY + NOVÁ AUTOLÉKÁRNIČKA ZA 200Kč. Pneuservis ZAPP nabízí výrazné slevy na zimní pneumatiky a disky: -pneumatiky Michelin, Kleber, BF Goodrich, Kormoran, Barum, Continental i Pirelli. -prodej osobních a nákladních pneumatik -přezouvání a vyvažování kol -pneuservis osobních autmobilů, nákladních vozidel, motocyklů, vysokozdvyžných vozíků i zemědělské techniky.


Akční slevy zimních pneumatik, nová aktolékarnička Kroměříž

Akční slevy zimních pneumatik, nová aktolékarnička Kroměříž

AKČNÍ CENY NA ZIMNÍ PNEUMATIKY + NOVÁ AUTOLÉKÁRNIČKA ZA 230Kč. Pneuservis ZAPP nabízí výrazné slevy na zimní pneumatiky a disky: -pneumatiky Michelin, Kleber, BF Goodrich, Kormoran, Barum, Continental i Pirelli. -prodej osobních a nákladních pneumatik -přezouvání a vyvažování kol -pneuservis osobních autmobilů, nákladních vozidel, motocyklů, vysokozdvyžných vozíků i zemědělské techniky.Další produkty a služby
  • generální opravy automobilů, údržba automobilů, kompletní služby autoservisu
  • služby pneuservisu, prodej letních pneumatik, přezouvání motorových vozidel, zimní pneumatiky
  • zimní pneumatiky, letní pneumatiky, pneumatiky na auta, pneumatiky na dodávky, pneumatiky na motorky, duše na kola, ventilky do kol


Související články
Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis
Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis

Potřebujete zajistit autodopravu pro libovolný počet osob nebo naopak potřebujete opravit či nechat prohlédnout vlastní automobil? Obojí nabízí firma Autoslužby Rous se sídlem v Kralicích nad Oslavou, která své služby zajišťuje v rámci celého regionu.


Autodílna MOTORSPORT zajistí vašemu automobilu servis po celý rok
Autodílna MOTORSPORT zajistí vašemu automobilu servis po celý rok

Automobil používá dnes k přepravě téměř každý. V některých rodinách je vozů navíc hned několik. Proto je dobré mít svůj osobní autoservis, kam se můžete v případě potřeby kdykoliv obrátit. MOTOTORPORT je rodinný podnik, a tak vám vždy můžeme zaručit osobní přístup a vstřícné jednání.


AGT Zlín: Výroba drážkovaných pryžových válců
AGT Zlín: Výroba drážkovaných pryžových válců

Důležitou součástí všech dopravníkových, balicích, navíjecích i dalších průmyslových strojů jsou pogumované válce. Jejich provedení hraje důležitou roli v činnosti celého zařízení. Společnost Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o., která se výrobou gumových válců zabývá již řadu let, rozšířila své technologické vybavení a zahájila výrobu drážkovaných gumových válců, které oproti hladkému provedení přináší celou řadu výhod.


Autorizovaný servis vozů Volkswagen, Škoda a Audi, to je EURO CAR Zlín
Autorizovaný servis vozů Volkswagen, Škoda a Audi, to je EURO CAR Zlín

Servis, který nabízí originální náhradní díly značek Volkswagen, Škoda a Audi? To je společnost EURO CAR Zlín s.r.o.. Zajistíme záruční a pozáruční servis, běžnou údržbu, prohlídky, pneuservis, servis klimatizace a opravy včetně oprav karoserie a lakování.