Venas, a.s.


Skladná 6, Streda nad Bodrogom 076 31
Telefon: +421 566 373 456

Ambulantný predaj
Výroba krmných zmesí
Výroba peliet z biomasy
Spracovanie tuhých palív
Výroba éterických olejov
Spracovanie plynných palív
Výroba ekologických palív
Iný maloobchod mimo predajne
Nákup a predaj nehnuteľností
Výroba surových olejov a tukov
Výroba stužených jedlých tukov
Výroba rafinérskych olejov a tukov
Výroba rafinérskych ropných produktov
Výroba minerálnych olejov - metylesteru
Služby súvisiace s poľnohospodárskou výrobou
Sprostredkovanie obchodu s vyššie uvedenými tovarmi
Podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadom
Prenájom nehnuteľností vrátane bytového hospodárstva
Skladovanie a uskladňovanie mimo prevádzky verejného skladu
Nákup a predaj plynových zariadení kotolní a plynových kotlov
Maloobchod a veľkoobchod s potravinymi, nápojmi, tabakom, pochutinami, ovocím, zeleninou a zemiakmi, mäsom a mrazenými výrobkami, rybami, kozmetickými výrobkami, textilnými výrobkami, textilom, odevmi, obuvou a koženým tovarom, nábytkom a svietidlami, prístrojmi pre domácnosť a rozhlasovými a televíznymi prijímačmi, elektronikou, železiarskym tovarom, farbami, porcelánom a skleneným tovarom, potrebami pre domácich majstrov, knihami, novinami, časopismi, písacími a kancelárskymi potrebami, použitým tovarom, bicyklami a náhradnými dielmi, poľnohospodárskymi základnými surovinami a polotovarmi, živými zvieratami, textilnými surovinami a polotovarmi, palivom, rudami, kovom a technickými chemikáliami v rozsahu voľných živností, drevom a stavebným materiálom, s pevnými, tekutými a plynnými palivami, s príbuznými výrobkami, strojmi, priemyselným zariadením, loďami a lietadlami, vozidlami, obilím, osivom a krmivom, mlynskými výrobkami a vedľajšími mlynskými produktami, kvetmi a rastlinami, surovými kožkami a kožami, surovým tabakom, náterovými hmotami, čistiacimi prostriedkami, poľnohospodárskymi produktami, priemyselné chemikálie v rozsahu voľných živností, hnojivá, plasty, strojmi, technickými potrebami, obrábacími strojmi pre spracovanie dreva a kovu, stavebnými strojmi, strojmi pre textilný priemysel, šijacími a pletacími strojmi, kancelárskymi strojmi a zariadením, ostatnými strojmi pre textilný priemysel, obchod a lodnú plavbu, poľnohospodárskymi strojmi vrátane príslušenstva, náradia, poľnohospodárskymi traktormi
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností

IČ: 36206270
DIČ: SK2020031046
Okres: Trebišov
Stát: Slovensko
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno

Telefon:
+421 566 373 456
+421 362 861 049

Fax:
+421 566 286 500

Email:
ekonomika.venas@mmnet.sk
venas@venas.sk

GPS: 48°23′2.84″ N, 21°45′44.44″ E

QR kód firmy Venas, a.s.

Prodej, montáž a servis v oboru voda, topení, plyn.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Realitní kancelář Znojmo

Znojemské reality

Realitní kancelář Znojmo

Společnost Znojemské reality se může pochlubit důkladným systémem. Tato firma zajistí prodej, koupi i pronájem nemovitosti. Toužíte po lepším a modernějším bydlení? Nebo se musíte přestěhovat z jiného důvodu například finančního? V tom případě se můžete obrátit na zkušeného partnera v oblasti prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. Mají bohaté zkušenosti a vědí, co lidé potřebují. Vždy poradí, zařídí veškeré potřebné náležitosti a odborně pomohou i s hypotékou.


Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

JONAS SPEED s.r.o.

Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

Přeprava nebezpečných nebo speciálních nákladů je poměrně složité téma. Naštěstí existují společnosti, které se tímto tématem zabývají, a proto je snadné přepravit pomocí jejich služeb jakýkoliv i nebezpečný náklad, a to po celé ČR i do zahraničí.


Silniční doprava

PAP TRUTNOV, s.r.o.

Silniční doprava

Oblast silniční dopravy má rozhodně silné zastoupení v naší firmě. Neustále rozšiřujeme vozový park a přidáváme také další služby, díky kterým mohou být naši klienti vždy s výsledkem spokojení. Připojují se také logistické služby a skladování.


Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Service Financial s.r.o.

Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Moderní bydlení kousek u Prahy, to je sen mnohých z nás. Byty Amadet v Jesenici mají skvělou zeměpisnou pozici. Jsou nedaleko centra Prahy a zároveň se nachází v tiché a klidné oblasti. A kdo stojí za tím vším? Právě výstavbu těchto bytů, které jsou nyní k dispozici na prodej i pronájem, zajistila firma Service Financial s.r.o.