CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@bergersafety.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 732 613 729

Zavolejte nám

Kde nás najdete

1. máje 3236/103
Ostrava 700 30

BERGER SAFETY s.r.o.
Pracovní oděvy a obuv

Společnost BERGER SAFETY s.r.o. z Ostravy provozuje eshop s výstražnými pracovními a nehořlavými oděvy renomovaných značek PORTWEST či FRISTADS. Jsme distributoři významných značek a velkých výrobců jako ČERVA, ARDON, CANIS. V našem sortimentu si také můžete vybrat z široké škály bezpečnostní obuvi značky BENNON a BASE, rukavice značky ATG a další ochranné pomůcky na ochranu hlavy, rukou i těla. Naši prodejnu najdete v areálu IN PARK Ostrava.

Pracovní oděvy jsou nezbytnou součástí každé firmy, která se zabývá různými průmyslovými činnostmi. Jejich účelem je ochrana pracovníků před různými nebezpečími, jako jsou ohně, chemikálie, elektrické proudy, mechanické útoky nebo horko. Pracovní oděvy by měly být pohodlné a funkční pro pracovníka. Očekává se kvalitní materiál, který je odolný proti poškození. Existuje mnoho značek a typů pracovních oděvů na trhu, ale některé z nich se vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí. 

Jednou z nich je PORTWEST, která je švédskou značkou specializovanou na ohnivzdorné a výstražné pracovní oděvy. Nabízí široký sortiment pracovních oděvů pro různé průmyslové oblasti, jako jsou stavebnictví, potravinářství, automobilový průmysl nebo petrochemie. Jsou navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší standardy bezpečnosti a ergonomie. Z naší nabídky Portwest můžete objednat reflexní a Hi-Vis oděvy, oděvy do deště, pro volný čas, do gastro provozu anebo cooling oděvy.

Další známou značkou je švédská FRISTADS zaměřená na ohnivzdorné a výstražné pracovní oděvy. FRISTADS pracovní oděvy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. V našem širokém sortimentu si můžete zakoupit ESD, nehořlavé, svářečské oděvy či oděv z kvalitních materiálů GORE-TEX® či montérky.

Jsme distributoři významných značek a velkých výrobců jako ČERVA, z jejichž nabídky máme například obuv, rukavice či brýle. Skandinávská firma ARDON vyrábí funkční oblečení. Výrobce CANIS je známý především pracovními pomůckami zajišťující bezpečnost a ochranu zdraví při práci.

Pracovní oděvy jsou důležitým doplňkem každé firmy. Pokud hledáte profesionální dodavatele pracovních oděvů v České republice, můžete se obrátit na naši spolehlivou BERGER SAFETY s.r.o.

moreless
Informační zdroje

Reklamní předmětyOutdoorové vybaveníOchranné pracovní pomůckyPracovní oděvy

SLOGAN: S námi budete v bezpečí...

Obchodní značky: PORTWEST, FRISTADS, BENNON, BASE, ATG

Štítky: výstražné, nehořlavé PORTWEST, FRISTADS, bezpečnostní boty BENNON, BASE, rukavice ATG

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Pracovní přilby pro vyšší bezpečnost i pro práci ve výškách

Pracovní přilby pro vyšší bezpečnost i pro práci ve výškách

Pracovní přilby DELTA PLUS vyrobené z kvalitního materiálu ABS jsou odolné proti vodě, oleji a chemikáliím. Slouží k ochraně hlavy před úrazy. Jejich prodej zajišťuje BERGER SAFETY s.r.o. v Ostravě.

Zakupte na eshopu reflexní, nehořlavé pracovní oděvy značek PORTWEST a Fristads

Zakupte na eshopu reflexní, nehořlavé pracovní oděvy značek PORTWEST a ...

Eshop Bergersafety poskytuje široký výběr pracovních oděvů od renomovaných značek jako jsou PORTWEST a Fristads. Zakupte reflexní, nehořlavé pracovní oděvy pro bezpečnost Vašich pracovníků.

Kontakty

BERGER SAFETY s.r.o.
1. máje 3236/103
Ostrava 700 30
GPS: 49°49′36.54″ N, 18°15′30.52″ E

49°49′36.54″ N, 18°15′30.52″ E

QR kód firmy BERGER SAFETY s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA BERGER SAFETY s.r.o. Pracovní oděvy a obuv
Oficiální eshop firmy

Oficiální eshop firmy

www.bergersafety.cz
Adresa

Adresa

1. máje 3236/103
Ostrava 700 30

info@bergersafety.cz
+420 732 613 729

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Pracovní oděvy

Pracovní oděvy

Pracovní a bezpečnostní obuv

Pracovní a bezpečnostní obuv

Ochranné pracovní produkty

Ochranné pracovní produkty

Kde nás najdete

1. máje 3236/103
Ostrava 700 30

GPS49°49′36.54″ N, 18°15′30.52″ E

Plánování trasy

1. máje 3236/103 Ostrava 70030

Prospekty

Certifikát kvality firmy